Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ERNT vrhunski rezultat u 1Q a Viadukt katastrofalan gubitak. Biti će zanimljivo vidjeti ostatak izvješća.

nema ti to veze frende, reko sam ti već… ne kužim kaj se tak uzbuđuješ oko tih izvješća. Nit bu VDKT zbog tog pao nit bu ERNT raso. Samo SP i Amen (eventualno struktura dioničara pomaže još…ili odmaže).

I'LL BE BACK

Skijanja su prošla, za ljetovanje je još rano. Pa di su mangeri, špekulanti, daytraderi?
Izgleda da su otišli u šoping po grah za 1. maj, ipak ga treba namakat prije neg se stavi kuhat.
Jel ima negdje GRAH-R-A za kupiti? [smiley]

Nije bolest sve što boli


ERNT vrhunski rezultat u 1Q a Viadukt katastrofalan gubitak. Biti će zanimljivo vidjeti ostatak izvješća.

Pa za talekomunikacije se očekivao dobar rezultata kao i za građevinare slab, jer se ne može očekivati od građevinara bolji rezultat s obzorom da je građevinarstvo skoro pa stalo.

Što se dna tiče evo konačno bi ga mogli ugledati u prvoj polovici ove godine, a onda slijedi toliko priželjkivani oporavak:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3d559c29-4b31-421e-bbbb-cd2c9b834f28&open=sec

ZSE INTRADAY UPDATE
Zagrebačka burza: CROBEX u plusu 1,6%, nedostaje likvidnost

http://www.seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-crobex-u-plusu-1%2c6%25%2c-nedostaje-likvidnost,43969.html

ovo mi ne naslućuje na dobro

Anricom se iskrcao :).

Promet je stao. U zadnjih sat vremena nije bilo miljunčić prometa. ZSE serveri u sleep modu.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Gledam neki dan OIF vani (Tempeltone i ine pizdarije) Ima koji su pali 80% ali ima brate i onih što su rasli 80%, a kod nas svi ali baš svi minus do minusa. Kako je to moguće da baš nitko od tih kilavaca ni je u stanju da iskoči iz tog sivila i jednoličnosti? Pa zar su svi na isti način retardirani, nesposobni ili korumpirani? Nikada više oni moje novce ne budu vidjeli ! Bolje sam svojom glavom misliti i ako pogriješiš sam si si kriv.Na kraju krajeva i ne griješi se svaki puta, nekad i ćorav pogodi.
Kako ja bez ikakve formalne naobrazbe o ekonomiji mogu poslovati bolje od većine fond menadžera?
Ko je tu lud?

who dares, wins

@ verdi

– ako posluješ bolje od većine fond menadžera, onda loše posluješ. s obzirom na njihove rezultate, trebao bi biti puno bolji od njih da bi dobro poslovao

– bolje poslovanje od fond menadžera ostvaruješ jer upravljaš svojim novcima i paziš na svaku kunu te usput nemaš nikakvih troškova plaća

Ajme meni koje likvidnosti danas, pa još malo i babice na placu će napraviti veći promet :))


Ajme meni koje likvidnosti danas, pa još malo i babice na placu će napraviti veći promet :))

Ma to nema veze, Šef veli da je bitan rast. i stoga sretan vam rast vaših dionica. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Ali ja raspolažem sa sitnom lovom u odnosu na njih i još sam u + a oni su u debelom minusu i to tako već 2 godine. Da ti ne pričam da su im i informacije dostupnije. Oni se ne trebaju porediti s menom već svojim kolegama u Svijetu. Dok oni dođu u + ja sam već na +100%. Njihovi troškovi su njihov problem broji se samo prinos, a to da li su oni negdje bančili na fakturu koga to zanima.

who dares, wins

New Report

Close