Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma kakvo more, kapetane Miskane… mi u lay upu vec evo dva miseca.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Ma kakvo more, kapetane Miskane… mi u lay upu vec evo dva miseca.

Jel vam to Techman dogovara gaže??? [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Ovim putem cestitam gosp. Duvnjaku iz HFP na vrloj prodaji 8% kapitala KOKE (Vindiji, svejedno kome) za P/B od 0.07 i P/E od 3 sa snaznim EBITDA i bez duga.

Fenomenalno!!

ma bitno je da je sve po zakonu. a koliko će se dobiti novaca za poduzeće na dražbi je nebitno. uostalom, on dobiva plaću iz državnog proračuna. tu nedostaje želja i znanje da se postigne što bolja cijena. čak mislim da tu nema niti korupcije, jednostavno nemar i neznanje.

promet opet danas katastrofa 🙁

ajde prodaj tih 320 kom malo jeftinije konzuma,pa znas da je recesija. [wink]

Došla izvješča:

VDKT – lošije
ERNT – manji prihod, veća dobit

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

koji šupak na asku IGH od 195 komada. E moj samodole, evo zvali me iz Zvijezde… ponestalo im putra [bye]

I'LL BE BACK

slab promet, ljudi su doma u strahu od gripe, pa nema tko trgovat

ma kakav cash-r-a, 100% in


promet opet danas katastrofa 🙁

ovo je već ružno i za gledati.sa milju kuna možeš dizati i spuštati burzu kako hoćeš.strava

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



Ma kakvo more, kapetane Miskane… mi u lay upu vec evo dva miseca.

Jel vam to Techman dogovara gaže??? [lol]
[/quote]
Klega bez vrijedjanja. Ja ipak biram kvalificiranu posadu.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

ERNT vrhunski rezultat u 1Q a Viadukt katastrofalan gubitak. Biti će zanimljivo vidjeti ostatak izvješća.

Da budem naj iskreniji ovu trgovinu od sredine prošlog tjedna pa sve do danas u opće ne shvaćam.
Ko tu koga i zašto hebe?
Šta rade raznorazni fond menadžeri osim što čekaju da dođe produženi vikend?
Ni ti se ko utovara ni ti se istovara samo se troši struja za džaba.
Alooo Motušiću probudi se! [angry]

who dares, wins

New Report

Close