Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Molio bih savjet; obzirom da nam u zadnje vrijeme burza i domace dionice nude pregrst dosadnih i neproduktivno potrosenih sati i samo minus na portfeljima, da li bi bilo sada pametnije konacno odustati do daljnjega od ovog sporta i posvetiti se necem atraktivnijem, npr pracenju zavrsnice 3. HNL istok?

ja znam da će ispasti marsonija, imaju samo 5 bodova
Jel misliš da će Belišće ispast iz lige?
[/quote]

Evo malo crnila za rižoto.

http://www.seebiz.eu/hr/komentari/sinisa-malus/najgore-stize-nakon-izbora-jesu-li-moguci-ozbiljniji-socijalni-nemiri%3f,43913.html

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Upravo u Poslovnom klubu Željko Kardum nije nas ni najmanje ohrabrio. Doduše govorio je smo u očekivanom razdoblju pada Crobexa nakon njegovog šest tjednog rasta, ali je govorio da ne treba zabadati glavu u pijesak i da se treba suočiti za nas s dvjema vrlo lošim vijestima, a to je pad BDP-a za 4% i dolazkom svinjske gripe i da zbog toga Crobex realno pada.


Evo malo crnila za rižoto.

http://www.seebiz.eu/hr/komentari/sinisa-malus/najgore-stize-nakon-izbora-jesu-li-moguci-ozbiljniji-socijalni-nemiri%3f,43913.html

Ma još nam samo to treba. I bez toga nam je gospodarstvo u totalnoj banani.


Upravo u Poslovnom klubu Željko Kardum nije nas ni najmanje ohrabrio. Doduše govorio je smo u očekivanom razdoblju pada Crobexa nakon njegovog šest tjednog rasta, ali je govorio da ne treba zabadati glavu u pijesak i da se treba suočiti za nas s dvjema vrlo lošim vijestima, a to je pad BDP-a za 4% i dolazkom svinjske gripe i da zbog toga Crobex realno pada.

ja mislio nece biti objavljen razlog a oni nasli cak dva

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Upravo u Poslovnom klubu Željko Kardum nije nas ni najmanje ohrabrio. Doduše govorio je smo u očekivanom razdoblju pada Crobexa nakon njegovog šest tjednog rasta, ali je govorio da ne treba zabadati glavu u pijesak i da se treba suočiti za nas s dvjema vrlo lošim vijestima, a to je pad BDP-a za 4% i dolazkom svinjske gripe i da zbog toga Crobex realno pada.

Ma Kardum to pokusava biti zanimljiv al mu bas ne ide. A sigurno i njega zanima rasplet, hoce li Krizevci uhvatiti dvojac na vrhu. Nekako ipak Graficar Vodovodu dajem najvise sanse…bit ce zanimljivo…


Ma Kardum to pokusava biti zanimljiv al mu bas ne ide. A sigurno i njega zanima rasplet, hoce li Krizevci uhvatiti dvojac na vrhu. Nekako ipak Graficar Vodovodu dajem najvise sanse…bit ce zanimljivo…

Vidim kolega da se razumijete, pa ako mi možete pomoći, jel se ispravno kaže Grafičar ili Graničar?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Ma Kardum to pokusava biti zanimljiv al mu bas ne ide. A sigurno i njega zanima rasplet, hoce li Krizevci uhvatiti dvojac na vrhu. Nekako ipak Graficar Vodovodu dajem najvise sanse…bit ce zanimljivo…

Vidim kolega da se razumijete, pa ako mi možete pomoći, jel se ispravno kaže Grafičar ili Graničar?
[/quote]
Pa koliko poznam prilike to su dva razlicita kluba! I oba se bore za sam vrh…zasad ih dijeli samo gol razlika


Imaš kakvu analizu za Grafičar Vodovod ili savjet čak?

Evo baš im gledam s prozora na igralište, pa ako mogu ikako pomoći?!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

eto kako se brzo potakne rasprava kada je neizvjesna zavrsnica.

A ovdje se sve vec zna danima kako ce bit, najprije manji minus pa malo veci, pa onda dva dana minusa itd… Evo i Kardum to zna, cak zna i razloge tome, sta onda ima tu zanimljivog kad se sve unaprijed zna? Nema tu cari, bezveze.

Misko & Hanger.

Aj’ obojca ovce gonjat! [lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Misko & Hanger.
Aj’ obojca ovce gonjat! [lol]

Poštovani Sakai!
Mirno more i pozdrav posadi broda! Hvala

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close