Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ode i BRST upravo -13,29%

Vani se isto crveni. Uglavnom normala. Samo strpljenja i živaca. Zamislite koliko ima novih investitora koji su se prvi puta suočili s brzom kad su ušli u INU i sad vide ovo…
pozdrav

http://whycroatia.blogspot.com/

Još samo Proficio i Atlantska i onda su sve dionice CROEMI indexa u minusu. Nadam se da nakon ove vijesti večeras u dnevniku neće ljudi početi masovno lovu iz fondova. To bi moglo onda srušiti vrijednosti dionica. Ovo danas je samo posljedica JDOS-a i NEXE grupe.


ma kakvo strpljenje, ABACUS radi super ali tamo ne zelim taknuti ni jednu dionicu na CREDOSU sam se nacekao da prodje nalog za prodaju (naravno kad je cijena vec pala), a sad sam sa to malo casha promatrac jer se vise nemre zadati nikakav nalog

to ti je i upravo čar posla, nikad ne znaš gdje će zapesti

Varteks netko upravo skinuo s prodaje na 224,90 i to dok je tržište u ovakvom stanju [smiley2]

Pa je li ovo iti malo normalno…
JDOS 50 000 000 KN
ZSE 32 000 000 KN
VSE 8 000 000

Ako se stvarno pretače,onda smo stvarno nenormalni…znači sad treba čekati pad JDOS-a??
A jooj…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Sad ćemo polako prema gore…..[smiley2]

a ima svakakvih investitora na ovoj nasoj burzi


Varteks netko upravo skinuo s prodaje na 224,90 i to dok je tržište u ovakvom stanju [smiley2]

Vidjeti ćeš FI kume…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

nisu sve jako pale

TNSA, DKVS, INA

uglavnom one koje nisu ni puno rasle, barem ne zadnjih mjesec dana

a da nije bilo korekcije, ne bi ni ove tri pale, što je logično[smiley2]

ovo je dosta bitno ako netko kaže da JDOS nije odigrao ključnu ulogu

JDOS 53 milijuna
VSE 8 milijuna (bez JDOS)
ZSE 35 milijuna

očigledno je da je korekcija uzrokovana dolaskom JDOS na tržište

a kako se puno love spiz.ilo na JDOS sad nema tko da NEXE kupuje tako “skupo”

Ovo na KOEI je komedija.Kad će se ponovno nastaviti tgovanje? Ima prodaje na 1038 kn.

New Report

Close