Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nije ti sav promet na dionicama…samo su ht i atpl preko milje…skoro 10 milja je proslo u šutu a ne vidim toliki promet na niti jednoj dionici….bilo bi dobro da je pad uz veliki promet…

Redovni promet 10.257.186,95
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 10.257.186,95
Sentiment: 13 | 1 | 32

Sve su samo dionice. Ht i Atpl sami preko 6 M

who dares, wins


nije ti sav promet na dionicama…samo su ht i atpl preko milje…skoro 10 milja je proslo u šutu a ne vidim toliki promet na niti jednoj dionici….bilo bi dobro da je pad uz veliki promet…

Kakav veliki promet, Mate moj,
Nema tu nitko da bi proda, na ovim bizarnim razinama.
Svima se gaće tresu da ne zakasne na vlaka.

Redovni promet dionica:
19.722.646,95 kn
http://www.hrportfolio.com/hr/dionice/dionice_0_0_0_0/||Zagreba-ccka_burza/
Tu drukčije piše! Da ni je nekakva greška?

who dares, wins

NEXE-O-116A 90,60 90,60 90,60 5,35% 9.422.400,00
Našao.

who dares, wins



Još bolje da nema prometa jer to pokazuje da ne ide ispod te cijene….

I pokazuje da više niko nije blesav da proda po ovim mizernim cijenama..

Paničari su otišli a ostali su oni koji su već prošli sito i rešeto a ti ne prodaju samo tako.

Ili neka cjene idu gore ili nema ništa od trgovine!


Kad vidim ovakve postove, sjetim se vremena kad je crobex bio oko 5000 ( 4000, 3000, 2000 …) bodova. Iste su priče pričane i tada, a vidimo gdje smo sad.

Svi koji su tada vjerovali da njihove dionice ne mogu više padati i sukladno svom uvjerenju nisu tada prodavali, vjerovatno još uvijek imaju dionice koje su tada kupovali.
Svi znamo da su tada mogli dobiti za svoje dionice mnogo više novaca nego danas.

Pravo je pitanje da li treba čuvati dionice na ovoj razini ( crobex 1520 ) i nadati se rastu ili očekivati pad ( kako je krenulo u EU, ameri se crvene, vidljiv pesimizam proteklih dana na našoj burzi, to je vjerovatniji scenarij danas ) i sukladno tom uvjerenju prodavati, pa kupovati na nižim razinama.

p.s. Neke su greške prezabavne da bi ih napravili samo jednom, zar ne ?
[/quote]

svaka cast verdi,primjetio sam skok prometa od skoro 10 milja,ali nemam nexe na investoru pa sam pretpostavio da nisu dionice u pitanju..hvala na ispravci… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

crobex danas po meni briljira i puno toga pokazuje!


crobex danas po meni briljira i puno toga pokazuje!

Vrlo ste tajanstveni kolega, možete li nama koji ne čitamo misli obijasniti što točno znaći "briljira i puno toga pokazuje"

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


svaka cast verdi,primjetio sam skok prometa od skoro 10 milja,ali nemam nexe na investoru pa sam pretpostavio da nisu dionice u pitanju..hvala na ispravci… [thumbsup]

To je obveznica. Ne mam ju ni ja na Fimi ali sam se pojačao jesenas još sa 1G koja to bilježi. Ne budu oni mene više muljali, krali i petljali. [angry] [lol]

who dares, wins

ADPL +6,87%
Krcaju se trezori. [thumbsup]


ADPL +6,87%
Krcaju se trezori. [thumbsup]

S 38000 kn prometa???

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

čudno neko trgovanje danas, još ćemo u plusu završiti?!? [huh]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close