Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lešinari kruže iznad Hrvatske


promet 10 milja, ajd bar u toj katastrofi jedna dobra stvar što zasad nitko ne da ispod cijene

nedo ti bog da sa većim novcima treba izaći.prije par godina ovo se jelo u prvim sekundama.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



promet 10 milja, ajd bar u toj katastrofi jedna dobra stvar što zasad nitko ne da ispod cijene

nedo ti bog da sa većim novcima treba izaći.prije par godina ovo se jelo u prvim sekundama.
[/quote]

Baron reče da se fondovi pripremaju za iskrcaj. Po tome idemo na -1500. [lol]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Lijepo je vidjeti da kod malog prometa nema velikog minusa!

[color=blue][/color]vizionar



promet 10 milja, ajd bar u toj katastrofi jedna dobra stvar što zasad nitko ne da ispod cijene

Što ne piše u knjigama da "pad uz mali volumen sugerira daljnji pad"?

[/quote]
ovdje danas ni PADA ni VOLUMENA [embarass] NISTAVILO

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

…ovo još nisam vidio…izgleda mi na ustajalu vodu po kojoj smrdi žabokrečina…što li nam slijedi…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


lešinari kruže iznad Hrvatske

mislim kolega da ste u pravu,puno se odjednom strani mediji zanimaju za nas…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

TKO JE ZVIJEZDA FORUMA!? [cool]

dospio mi avatar na naslovne strane! [lol]

http://www.monitor.hr/2009/04/27/zse-svinjska-gripa-potopila-i-crobex.html

Izgleda mi da bi danas moglo biti malo većeg prometa?

U vrijeme stagnacije Crobexa , institucionalni ulagači , ukoliko su zainteresirani, imaju relativno
zanimljivu ulogu. Uz malo ulaganja, cijene dionica lako je podići i time poboljšati opće stanje
tržišta kapitala i vrijednosti…u Hrvatskoj , koji svima koriste .
Pitanje je koliko njih je za to zainteresirano, i zašto, kad već nema nikakve kontruktivne
politike od strane Ministarstrva financija-, Vlade- inicijativa za to ne dolazi od strane drugih
odgovornih osoba u nizu…. HGK, Fondovi spasa, Mirovinski fondovi, Udruženja banaka…

Koliki Crobex uopće je poželjan za normalno funcioniranje sudionika- kako se ne bi ponavljaje
mučne situacije sa nelikvidnošću, od koje nitko nema koristi… a da visina VRIJEDNOSTI ima prihvatljivo uporište na financijskoj sceni….

Sudeći po samoj sebi- nitko nema vremena za dionice, imamo svi previše osobnih poslova i preokupacija – a institucionalni invstitori su prepasivni- bez strategije zajedničkih akcija na
tržištu.i bez odluka UPrave o ulaganjima na ovom području.

Dakle, ako ja nemam vremena , jer moram :
– osposobiti nekretnine , pregledati i riješiti se nepotrebne imovine, po mogućnosti ispitati
sadašnje vrijednosti imovine
– ugovoriti neke poslove za cijelu godinu npr. police osiguranja, registracije automobila,
– pojačati kućne poslove radi proljetne sezone / krumpir posaditi- ma, šalim se! /ali
kosimo travu, sadimo, čistimo , r i n t a m o…
– u firmi- završni računi, rješenja za godišnje odmore, godišnji ugovori …manja ulaganja u opremu
znači OPET HRPA POSLOVA…

Zaključak: nemamo vremena sjediti pred monitorom….. i evo prilike, zainteresiranima i moćnima da mirmo porade na Crobexu, bez uplitanja malih i neodgovornih, kako nas često zovu…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


TKO JE ZVIJEZDA FORUMA!? [cool]

dospio mi avatar na naslovne strane! [lol]

http://www.monitor.hr/2009/04/27/zse-svinjska-gripa-potopila-i-crobex.html

Kad je šiza u pitanju. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Još bolje da nema prometa jer to pokazuje da ne ide ispod te cijene….

I pokazuje da više niko nije blesav da proda po ovim mizernim cijenama..

Paničari su otišli a ostali su oni koji su već prošli sito i rešeto a ti ne prodaju samo tako.

Ili neka cjene idu gore ili nema ništa od trgovine!


Kad vidim ovakve postove, sjetim se vremena kad je crobex bio oko 5000 ( 4000, 3000, 2000 …) bodova. Iste su priče pričane i tada, a vidimo gdje smo sad.

Svi koji su tada vjerovali da njihove dionice ne mogu više padati i sukladno svom uvjerenju nisu tada prodavali, vjerovatno još uvijek imaju dionice koje su tada kupovali.
Svi znamo da su tada mogli dobiti za svoje dionice mnogo više novaca nego danas.

Pravo je pitanje da li treba čuvati dionice na ovoj razini ( crobex 1520 ) i nadati se rastu ili očekivati pad ( kako je krenulo u EU, ameri se crvene, vidljiv pesimizam proteklih dana na našoj burzi, to je vjerovatniji scenarij danas ) i sukladno tom uvjerenju prodavati, pa kupovati na nižim razinama.

p.s. Neke su greške prezabavne da bi ih napravili samo jednom, zar ne ?

Periculum in mora.

New Report

Close