Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


keš mi je na računu i nemam otvoren nijedan nalog, par frendova ulagača isto tako.

to je jako dobro, kamo sreće da vas je što više takvih jer se ja odmah osjećam sigurnije. Dakle vi mi čuvate dupe, a ja pun ko šipak ovih prejefnitinh dionica. Ma melem [thumbsup]

I'LL BE BACK

Kod tržišta kapitala najveću ulogu igra omjer dionice/cash. Ako i kod izrazito loših vijesti cijena dionice ne pada, znači da je nema tko prodati, a da bi mogao prodati moraš kupiti, pa tako kod loših vijesti imamo rast cijene dionice.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Osobno mislim da je rasprodaja, tj. akcijska prodaja, završila.

to smo mislili i dok je crobex bio na 3000, pa na 2000,pa…. mene muče loša FI koja tek trebaju doči, a mira mi neda ni ona uzrečica "sell in may…", pa zatim dugo toplo ljeto u kojem dionice stagniraju ili padaju, a rast dođe tek na jesen
[/quote]

pogledaj grafove zadnjeg bear to bulla i skužit ćeš da ti to ne vredi baš uvijek…


Kod tržišta kapitala najveću ulogu igra omjer dionice/cash. Ako i kod izrazito loših vijesti cijena dionice ne pada, znači da je nema tko prodati, a da bi mogao prodati moraš kupiti, pa tako kod loših vijesti imamo rast cijene dionice.

stas kupio?

@tigrus

nisam danas ništa kupio, ako si na to mislio, danas sam nešto neraspoložen općenito [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kolega da niste negdje bili u doticaju sa prasići.

Kolega sampras, zezate me. Bio vani pa danas ne mogu k sebi doći, to je razlog. Zanima me vaše viđenje današnjeg dana u Americi, recimo bankarskog sustava. Mogu se i drugi uključiti, a ne mora nitko. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Moje mišljenje je da će oni danas zatvoriti ili u plusu ili u malom minusu.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



@tigrus

nisam danas ništa kupio, ako si na to mislio, danas sam nešto neraspoložen općenito [thumbsup]

ja jesam malo brodara…

i ja sam malo jdpl,malo ceka na bidu…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Kojeg?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

a je ga drobe ovi na yahoo finance…
sad zbog svinjske gripe pada cijena dionica…

kakve gluposti…


Kojeg?

ma… uvijek isto..
ulpl..
ko da nista drugo ne postoji…

New Report

Close