Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne treba dionice prodavat to je majka svih mudrosti jer
stime sprjećavamo da se podcjenjuju još više
Oćito naša burza teško prati rast dionica u svijetu stoga to malo što vrijede ne treba
još više umanjivati ..
pustimo ih da leže kako Vrana veli
jer ovako slušat svaki dan ova sranja i pesimizme zapuštat život i druge stvari da bi
ovdje živio u strahu od novinara i njihovih pesimističnih vjesti
na kraju se razbolio otišao u k….
Da li to vrijedi…
Svi znamo da se loše vjesti bolje prodaju od dobrih i na tome počiva cijela ta novinarska branša..
Ali slušajući te vijesti i sekirajući se činimo samo zlo svome tijelu i psihi!!
Nemojmo prodavat i pustimo da leže malo i uživajmo u prolječu i suncu
Ne vrjedi to tih para da se tako živi…

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio



baš čitam i kolko vidim ova današnja korekcija je zbog straha od svinjske gripe! [lol]

Onda čekamo Plivu bar na 1000. [lol]
[/quote]

…a tek veterinu…na 200… [thumbsup]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…12:00-jedva cca 5M promete…ljudi moji pa što je ovo?…ljudi mojiiii, je li to mogućeeeeee???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Svinjska gripa najviše pokosila TOZ… [lol]

O bože.. kako je dosadno, pa što je ovo?
Ajmo malo akcije.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Još bolje da nema prometa jer to pokazuje da ne ide ispod te cijene….

I pokazuje da više niko nije blesav da proda po ovim mizernim cijenama..

Paničari su otišli a ostali su oni koji su već prošli sito i rešeto a ti ne prodaju samo tako.

Ili neka cjene idu gore ili nema ništa od trgovine!

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

već par tjedana pratim malo intenzivnije u trgovanje s nekim dionicama koje su mi u fokusu (neću vam reći kojim osim da ne spadaju u one ilkvidne i popularne za raju i trejdere) i mogu vam reći da mi je žao ekipe koja polako ali sigurno zauvijek ostaje bez tih dionica na ovim cjenovnim razinama… što je dosta super [smiley]

I'LL BE BACK




baš čitam i kolko vidim ova današnja korekcija je zbog straha od svinjske gripe! [lol]

Onda čekamo Plivu bar na 1000. [lol]
[/quote]

…a tek veterinu…na 200… [thumbsup]
[/quote]
http://www.poslovni.hr/114656.aspx
Koleg mi smo stvarno već postali analitičari. [lol]

who dares, wins


Još bolje da nema prometa jer to pokazuje da ne ide ispod te cijene….

I pokazuje da više niko nije blesav da proda po ovim mizernim cijenama..

Paničari su otišli a ostali su oni koji su već prošli sito i rešeto a ti ne prodaju samo tako.

Ili neka cjene idu gore ili nema ništa od trgovine!


Kolega 100% ste u pravu nitko više neda dionice za badava, pokušajte se postaviti na bid pa ćete viditi šta će vam se dogoditi u istoj sekundi će vas preskočiti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Još bolje da nema prometa jer to pokazuje da ne ide ispod te cijene….

I pokazuje da više niko nije blesav da proda po ovim mizernim cijenama..

Paničari su otišli a ostali su oni koji su već prošli sito i rešeto a ti ne prodaju samo tako.

Ili neka cjene idu gore ili nema ništa od trgovine!

ne bi baš rekao, ja to gledam tako da nakon 5 tjedana rasta crobexa nitko ne želi kupovati po ovim cijenama dok ne padnu bar 15-20%. keš mi je na računu i nemam otvoren nijedan nalog, par frendova ulagača isto tako. svi čekamo ili neke senzacionalno dobre vijesti da tržište krene gore (što je minimalna šansa), ili da dođu loša izvješća za 1Q i sruše dionice jače dolje što je najvjerojatnije [rolleyes]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!



Još bolje da nema prometa jer to pokazuje da ne ide ispod te cijene….

I pokazuje da više niko nije blesav da proda po ovim mizernim cijenama..

Paničari su otišli a ostali su oni koji su već prošli sito i rešeto a ti ne prodaju samo tako.

Ili neka cjene idu gore ili nema ništa od trgovine!

ne bi baš rekao, ja to gledam tako da nakon 5 tjedana rasta crobexa nitko ne želi kupovati po ovim cijenama dok ne padnu bar 15-20%. keš mi je na računu i nemam otvoren nijedan nalog, par frendova ulagača isto tako. svi čekamo ili neke senzacionalno dobre vijesti da tržište krene gore (što je minimalna šansa), ili da dođu loša izvješća za 1Q i sruše dionice jače dolje što je najvjerojatnije [rolleyes]
[/quote]
Mislim da je većina investitora uračunala lošije 1Q izvješće u cijenu, bilo kupnje ili prodaje, a sada se ionako kupuju ili prodaju budući očekivani rezultati.
Osobno mislim da je rasprodaja, tj. akcijska prodaja, završila.

sutra je novi dan.


Osobno mislim da je rasprodaja, tj. akcijska prodaja, završila.

to smo mislili i dok je crobex bio na 3000, pa na 2000,pa…. mene muče loša FI koja tek trebaju doči, a mira mi neda ni ona uzrečica "sell in may…", pa zatim dugo toplo ljeto u kojem dionice stagniraju ili padaju, a rast dođe tek na jesen

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

New Report

Close