Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

krivo sam zabrijao,moja greska…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Nije se potrebno vraćati na članak.
Važno je samo da će BF možda kupovati bezvrijedne Šukije papiriće kojima ćemo zadužiti našu djecu i unuke.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=69e627a2-0898-43fb-a892-ea95ec438eae&open=sec

Redovni promet 2.489.531,46
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 2.489.531,46
Sentiment: 6 | 2 | 25
Luk i vod !

who dares, wins

Najbolje je prestati bacati novac u ovu katastrofu od burze već se vratiti normalnom životu i štednji.
Dionice koje imamo zaboraviti da postoje kao i zaboraviti na burzu.
Uglavnom svo ovo sranje zaboraviti.

Kupite si nešto umjesto da bacite novac u vjetar, osjećati će te se bolje.

baš čitam i kolko vidim ova današnja korekcija je zbog straha od svinjske gripe! [lol]


baš čitam i kolko vidim ova današnja korekcija je zbog straha od svinjske gripe! [lol]

Onda čekamo Plivu bar na 1000. [lol]

who dares, wins


baš čitam i kolko vidim ova današnja korekcija je zbog straha od svinjske gripe! [lol]

ma nije problem u početku ove nove korekcije, već što ZSE odumire, prometi su iz dana u dan sve manji i jedini spas bio bi da se ZSE pripoji nekoj većoj burzi pa da mi odavde možemo kupovati na istoj burzi njihove dionice kao i oni naše. jedino to bi možda diglo likvidnost jer za ovakvo jadno trgovanje šteta da ljudi na ZSE sjede tamo i gube vrijeme, bolje neka odu kositi travu po parkovima!

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen


Kupite si nešto umjesto da bacite novac u vjetar, osjećati će te se bolje.

Evo, ja umjesto kupnje dionica, investirao u putovanje, i otišao uhvatiti bika na Bowling Greenu za muda.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

mislim da to nije investicija nego trošak! [smiley]



Kupite si nešto umjesto da bacite novac u vjetar, osjećati će te se bolje.

Evo, ja umjesto kupnje dionica, investirao u putovanje, i otišao uhvatiti bika na Bowling Greenu za muda.
[/quote]
putovanje je najbolja investicija, osim ak nisi zaluto u mexico baš.

Po tome je onda investicija jednako gubitak! [wink]

New Report

Close