Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma i jedna i druga su dobre dionice (mislim kvalitetne i stabilne firme), samo mi nije jasno što se želi postići sa ovako očitim prenapuhavanjem cijene. Pa gdje će nać jelene za veće količine?

Trend is your friend.


avax10: ” Vidim da će s NEXE biti kao što je nedavno bilo s NACE. Sretno kupcima na 10.000 ” sjetimo se hg spota, atln,od neki dan ksst……. sretno…..

Ali uvijek oni koji su kupovali prvi dan su bili u plusu. Valjda po defaultu se misli ako kupiš prvi da ćeš zaraditi: Treba jedna dionica obrnuto krenuti.


Ma i jedna i druga su dobre dionice (mislim kvalitetne i stabilne firme), samo mi nije jasno što se želi postići sa ovako očitim prenapuhavanjem cijene. Pa gdje će nać jelene za veće količine?

Pogledaj JDOS. Preko 100 milja prometa u dva dana. Sutra će u novinama opet staviti kako je to bio poklon po 10000. Ako bude veće količine onda je to unaprijed dogovoreno.

dalekovod se zadnjih pol sata je…cki skida sa aska

hvala CREDOS-u koji me danas ucinio promatracem u nekoliko super prilika

“Please, God, Just One More Bubble.”

Ma ja isto mislim da je ovo dobro došla korekcija , čak to nije ni strašno , mislim da će se nastaviti par dana jer ovo stvarno nije bilo normalno zadnjih dana.


dalekovod se zadnjih pol sata je…cki skida sa aska hvala CREDOS-u koji me danas ucinio promatracem u nekoliko super prilika

A čuj vidiš da je kolaps na većini dionica i brokerskih kuća, pa čak je i Hypo ne može zadavati naloge u Sarajevu.

Zajeb i to teški.

strpljenje je potrebno

sto se to zeleni? IMZV !!! a da je crobex isao 5% gore gdje bi tek bio….

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Moze li mi netko objasniti ovakav pad danas? Vidim dosta dionica u blokadi. Normalno kesiranje profita ili zbog EU2012? 😛


Ma i jedna i druga su dobre dionice (mislim kvalitetne i stabilne firme), samo mi nije jasno što se želi postići sa ovako očitim prenapuhavanjem cijene. Pa gdje će nać jelene za veće količine?

Pa želi se postići da isti koji su jučer prodavali dionice kupe nazad iste 🙂

AZ mirovinski fond? Hvala, ne! Radije mi dajte sifilis!

Sva sreća da će za IPO HT-a biti krediti pa neće biti potrebno prodavati dionice. JDOS je danas preko 50% trgovanja na burzi. Još i NEXE da krene. Pa nek netko kaže da to nije uzrokovalo pad ostalih dionica. Točno se vidi da one dionice koje su najviše rasle se danas prodaju.

Onima slabih živaca predlažem da odspavaju malo da ovo ne gledaju[smiley12]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Arap: ” dalekovod se zadnjih pol sata je…cki skida sa aska hvala CREDOS-u koji me danas ucinio promatracem u nekoliko super prilika ” A čuj vidiš da je kolaps na većini dionica i brokerskih kuća, pa čak je i Hypo ne može zadavati naloge u Sarajevu. Zajeb i to teški. strpljenje je potrebno

ma kakvo strpljenje, ABACUS radi super ali tamo ne zelim taknuti ni jednu dionicu
na CREDOSU sam se nacekao da prodje nalog za prodaju (naravno kad je cijena vec pala), a sad sam sa to malo casha promatrac jer se vise nemre zadati nikakav nalog

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close