Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A trebao bi vidjeti da je kupnja poprilično jača u odnosu na prodaju.
Naravno da čitam izvješća, kako da ne. TReba pokušati predvidjeti budučnost.
Ne znam ja koliko da kupiš PBZ-a i koliko češ zaraditi, to moraš ti odlučiti ( za ovo prvo ).
Ja samo znam da sam već sada u zaradi, ali mi nije dovoljno, pohlepan sam.
A pošto je riječ o mojoj miljenici iz davnih dana,tim više.

Znači, koliko da kupim komada, za koliko će doći na target koji ti odrediš?
Ostalo su tehnikalije, ja samo u glavu igram.
[/quote]

A koliko imaš love na raspolaganju za PBZ?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kužim da malo kaskamo za zelenilom od EU, sitnica od kojih 2% [angry]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ameri su opet isto u zelenom

znači mi bumo pali kaj ne… [lol] [lol] [lol]

Zapravo već smo pali [lol] [lol] [lol]

Nema frke neka oni samo rastu mi bumo ih stigli kad na vrbi rodi…

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio


Kužim da malo kaskamo za zelenilom od EU, sitnica od kojih 2% [angry]

to ti se čini, mi smo u stvari ispred EU

Mi smo definitivno ispred EU i to po gluposti…. [lol]

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio


Mi smo definitivno ispred EU i to po gluposti…. [lol]

Živo me zanima ponedjeljak, izgleda da će USA povuć između 3 i 4%, možda ponovno pokažemo naše anomalije [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

[mozda , mada bi bilo bolje da se malo zacrvene kad smo vec ovako slabo mi zavrsili, a sljedeči tjedan jače povuku a i mi za njima, jel ako daanas povuku u ponedjeljak futuresi crveni a mi zbunjeni i ko pCKE nebumo znali kam da idemo, ko i ovih dana oni crveni u predtrgovanju a kasnije odose kad mi zatvorimo, vec sad kaskamo

1239-1540 porast cca 24,5 %
661 – 860 porast cca 30 %

tim tempom kad ooni doguraju na svoj atah mi bumo na cca 2500 gdje je jos velika vecina u minusu cca 40-50 %

ako ce mo uzeti za sada dna crobia 1240 i sp 661, znaci da smo mi na svakih njihovih 10% pada padali cca 16-17%, da bi dosli do ataha na svaki njihov rast od cca 10-11% mi bi trebali rast 18-20 %
znaci njihovih 860 bi treeeebaaalooo bit nasih ccca 1922, 78 ali ali ali, izgleda da je nas stvarni atah i to s onim napuhanim djelom tj precjenjenim max 3000 (nazalost prvenstveno moju jel priznam da sam dosta onda kupovao i imama poveci minus a sad se borim da to jedan po jedan posto smanjim da bi izasao s nulom

quote=Mcinha]


Mi smo definitivno ispred EU i to po gluposti…. [lol]

Živo me zanima ponedjeljak, izgleda da će USA povuć između 3 i 4%, možda ponovno pokažemo naše anomalije [lol]
[/quote]
[thumbsup]

pepe7

nemas brige kolega,idu oni i dalje gore….. ako zavrse kako su krenuli,bit ce to potvrda za nastavak pozitivnog trenda …. [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

idu gore bogami…došla solidna izvješća…

sada bu netko rekao opet ovaj pobjeda bulazni..ali gdje je vidim rast forda?
svi očekuju da će GM i crysler u zaborav, te stoga ne kupuju njih već samo ford [lol] [lol]

tomo7*
rastu ameri kao ludi, ali fali im promet isto kao i kod nas..ovo nije promet ovo je sitnica…preslabi promet da bi se rast nastavio..
a kod nas?
opet ispod 20 milja…vidim da se ne kupuje, ali se niti ne prodaje, kaj se čeka?
čudo?
pola svijeta je u cashu, hebate vrag ako je kraj pada onda bi tzv. cash tzunami mogao preplaviti svijetska tržišta.
ja i dalje čekam..ulazim ako ameri probiju 8400

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

uskoro kolega uskoro

Jučerašnji i današnji dan,su pokazali pravo stanje na crobexu.
Eu i ameri zeleni,jako,a mi se borili sa pozitivnom 0.00%.
Na našem TK jednostavno nema goriva,da bi napravili neki veći rast.
Crobex kada napravi veći pad ima snage za neki veći rast u rasponu oko 25% i to je max. koji može napraviti u ovom trenutku.
Žalosno,ali to je naša stavrnost.
Likvidnost jako loša.
I zato mi ne rastemo,nama love.


Jučerašnji i današnji dan,su pokazali pravo stanje na crobexu.
Eu i ameri zeleni,jako,a mi se borili sa pozitivnom 0.00%.
Na našem TK jednostavno nema goriva,da bi napravili neki veći rast.
Crobex kada napravi veći pad ima snage za neki veći rast u rasponu oko 25% i to je max. koji može napraviti u ovom trenutku.
Žalosno,ali to je naša stavrnost.
Likvidnost jako loša.
I zato mi ne rastemo,nama love.

…tako je kolega…i ja sam se nadao da ćemo u ovom krugu brzo doći do 1700-1750, ali ništa od toga…ne slijedimo više ni amere ni eu…jedino kada se pada…zato i dalje govorim OPREZ…vijesti kod nas su sve lošije-ima i dobrih ali ih niko ne ističe…to je pokazatelj što se želi…spustiti crobi da bi se povoljnije ukrcali veliki…a onda idemo i na 2000…a kada će to biti??? pa do kraja godine bi trebalo…ps:sezona odlučuje što u međuvremenu…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close