Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koliko bezobraznih drukova posljednjih dana na ovoj temi ima…..nevjerovatno….kada već vidite "jako dobru" priliku za kupovinu onda lijepo poćistite dionice sa aska i budite "sretni" što ste tako "jaaaako dobro prošli" a ne navlaćiti ljude na kupovinu….


quote=plavi]

Joj Sančo, pa kaj si na te grane spao?
Kupnja dionica za 6 000 HRK??

Zašto me zafrkavaš kad dobro znaš da to nije moj stil, ćemu uopće prodavati kad se čeka da trezor krene sa kupovinom dionica na burzi za 23 mil. kuna, a prodaje uopće nema.

Bolje lupi po asku dok još ima, toplo ti preporučujem.
SAmo nemoj opet biti ljut na mene, kao na Zabi svojevremeno, kad si se uvrijedio što ti nisam na vrijeme javio da kupiš,onda kada je bila objava za dokap.
Pa treba malo i svojom glavom razmisliti a ne samo slušati druge, ako već i slušaš ili čitaš što drugi pišu, onda to barem provjeri.
Teška su vremena, treba paziti na novčeke.

P.S.
Lukni mao i na Viro, i tamo je grda situacija.
Vidi malo kaj ima na commodites i cijenama šećera, te kakva su očekivanja za nadolazeće izvješe VIRA( vidi kakvo je bilo u prošloj godini za 1. Q , i kaj je bilo sa zalihama u prethodnim razdobljima).

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


P.S.
Lukni mao i na Viro, i tamo je grda situacija.
Vidi malo kaj ima na commodites i cijenama šećera, te kakva su očekivanja za nadolazeće izvješe VIRA( vidi kakvo je bilo u prošloj godini za 1. Q , i kaj je bilo sa zalihama u prethodnim razdobljima).

Evo luknuo sam i niš ne vidim.
Kaj ti čitaš izvještaje kad nekaj kupuješ?

Ja zadnji koji sam pročitao bio za žabu i onda sam si rekao da tu nema smisla čitati izvještaje, jer po izvještajima mi bi bili Up, Up, UP odavno, a ovak smo mala bara puna krokača.

Nego kolko da kupim Pbz i kolko bum zaradio, to mene i sve nas koji čitamo tvoja trkelj zanima?


do 12:20 niti jedna dionica preko milijun kuna. Mislim da ovakav slučaj nikada nije bio, čeka se očito smjer Amera i EU, zadnjih tjedan dana su u flatu

Čeka se određeni smijer jer smo izgleda došli do plafona
Nema više benzina, sada se vozimo na rafinirano staro ulje pa nam se motor zaštopao…očito nam je došlo vrijeme za srevis na 1600,00 bd[rolleyes]
[/quote]
…čeka čeka…eu je već preko 2% u zeleno a mi??? i ameri idu gore a mi ništa, odnosno idemo cca 0,09…što li će biti u pon.???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


@ MatijaLalić

Ne boj se Matija.
Neću ti uvaliti, ja sam na kupnji podupirem te.
Samo ne sa 6 000 HRK naravno. [wink]

plavi kolko ono ingra vrijedi – 120 000? [lol]



@ MatijaLalić

Ne boj se Matija.
Neću ti uvaliti, ja sam na kupnji podupirem te.
Samo ne sa 6 000 HRK naravno. [wink]

plavi kolko ono ingra vrijedi – 120 000? [lol]
[/quote]

Ne znam, pitaj Stojića i Novoselca, to su njihove prognoze bile.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




@ MatijaLalić

Ne boj se Matija.
Neću ti uvaliti, ja sam na kupnji podupirem te.
Samo ne sa 6 000 HRK naravno. [wink]

plavi kolko ono ingra vrijedi – 120 000? [lol]
[/quote]

Ne znam, pitaj Stojića i Novoselca, to su njihove prognoze bile.
[/quote]

je dok su njihove banke i fondovi kupovali Ingru po 60.000 od njihove rodbine [thumbsup]

Plavi… tigru stari….. ne daj se….hoće ti ovi mlađi uzet mjeru….. [lol]

Scio me nihil scire

Pih koja sramota od burze Evropa je debelo u zelenom

a mi se cijedimo sa 8 milja prometa

ajme idem popit jednu ljutu da zaboravim današnji dan…

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio



P.S.
Lukni mao i na Viro, i tamo je grda situacija.
Vidi malo kaj ima na commodites i cijenama šećera, te kakva su očekivanja za nadolazeće izvješe VIRA( vidi kakvo je bilo u prošloj godini za 1. Q , i kaj je bilo sa zalihama u prethodnim razdobljima).

Evo luknuo sam i niš ne vidim.
Kaj ti čitaš izvještaje kad nekaj kupuješ?

Ja zadnji koji sam pročitao bio za žabu i onda sam si rekao da tu nema smisla čitati izvještaje, jer po izvještajima mi bi bili Up, Up, UP odavno, a ovak smo mala bara puna krokača.

Nego kolko da kupim Pbz i kolko bum zaradio, to mene i sve nas koji čitamo tvoja trkelj zanima?

[/quote]

A trebao bi vidjeti da je kupnja poprilično jača u odnosu na prodaju.
Naravno da čitam izvješća, kako da ne. TReba pokušati predvidjeti budučnost.
Ne znam ja koliko da kupiš PBZ-a i koliko češ zaraditi, to moraš ti odlučiti ( za ovo prvo ).
Ja samo znam da sam već sada u zaradi, ali mi nije dovoljno, pohlepan sam.
A pošto je riječ o mojoj miljenici iz davnih dana,tim više.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Plavi… tigru stari….. ne daj se….hoće ti ovi mlađi uzet mjeru….. [lol]

Ma daj, neka se vesele.
Ionako nam slijedi bull market, ša će atmosfera biti sve bolja i bolja.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A trebao bi vidjeti da je kupnja poprilično jača u odnosu na prodaju.
Naravno da čitam izvješća, kako da ne. TReba pokušati predvidjeti budučnost.
Ne znam ja koliko da kupiš PBZ-a i koliko češ zaraditi, to moraš ti odlučiti ( za ovo prvo ).
Ja samo znam da sam već sada u zaradi, ali mi nije dovoljno, pohlepan sam.
A pošto je riječ o mojoj miljenici iz davnih dana,tim više.

Znači, koliko da kupim komada, za koliko će doći na target koji ti odrediš?
Ostalo su tehnikalije, ja samo u glavu igram.

New Report

Close