Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vani je kiša kolega. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


do 12:20 niti jedna dionica preko milijun kuna. Mislim da ovakav slučaj nikada nije bio, čeka se očito smjer Amera i EU, zadnjih tjedan dana su u flatu

Čeka se određeni smijer jer smo izgleda došli do plafona
Nema više benzina, sada se vozimo na rafinirano staro ulje pa nam se motor zaštopao…očito nam je došlo vrijeme za srevis na 1600,00 bd[rolleyes]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


Vani je kiša kolega. [bye]

Na mojim geografskim širinama još ni je. Odo se požuriti jer sam avec velo (biciklo). [bye]

who dares, wins




Divota jedna, ne znam što bih od sreće i veselja.
Šteta da su se ukinuli skriveni nalozi, to je bio jedini lijek za ovo stanje na burzi.

Nikada niste zadovoljni. Dobro je da su ih maknuli, meni je najbolje bilo kada je na nekadašnjoj VSE bilo skrivenih ali označenih s H, znao si da je skriven ali nemaš pojma koliko. Tako su razbili Đuru Đakovića, nekih 10.000 komada na 100 kuna, i onda je počeo igrokaz.
[/quote]

Ja sam svaku trgovinu imao sa skrivenim nalogom, pa mi to fali malo.

[/quote]

Sad ti ne preostaje ništa drugo nego prihvatit se BRA analize….

[lol]

Scio me nihil scire



Mislim da bi PBZ bio zreo za jedno čiščenje po asku, ako nitko nema ništa protiv?
Razmišljam na glas.
Pa prodaje nema već tjednima ali nitko da to malo počisti, kada bi ovaj prvi na kupnji lupio po asku sa količinom koju kupuje, ode dionica u blokadu.

[wink]

Evo da i ja naglasim što želim, razmišljajući na glas.
Nisam vidio lošio drukanje već dugo, pa kak uopće možete to napapisati i pisati dalje kao da se niš nije dogodilo?

Al ajde, kratka pamet, ljudi zaboravljaju vaše bisere prebrzo čini mi se.

Evo stavil sam ja sebe s par komandosa na 412. Pa ak se oćeš iskrcat udri.
[/quote]

Joj Sančo, pa kaj si na te grane spao?
Kupnja dionica za 6 000 HRK??

Zašto me zafrkavaš kad dobro znaš da to nije moj stil, ćemu uopće prodavati kad se čeka da trezor krene sa kupovinom dionica na burzi za 23 mil. kuna, a prodaje uopće nema.

Bolje lupi po asku dok još ima, toplo ti preporučujem.
SAmo nemoj opet biti ljut na mene, kao na Zabi svojevremeno, kad si se uvrijedio što ti nisam na vrijeme javio da kupiš,onda kada je bila objava za dokap.
Pa treba malo i svojom glavom razmisliti a ne samo slušati druge, ako već i slušaš ili čitaš što drugi pišu, onda to barem provjeri.
Teška su vremena, treba paziti na novčeke.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Mislim da bi PBZ bio zreo za jedno čiščenje po asku, ako nitko nema ništa protiv?
Razmišljam na glas.
Pa prodaje nema već tjednima ali nitko da to malo počisti, kada bi ovaj prvi na kupnji lupio po asku sa količinom koju kupuje, ode dionica u blokadu.

[wink]

Evo da i ja naglasim što želim, razmišljajući na glas.
Nisam vidio lošio drukanje već dugo, pa kak uopće možete to napapisati i pisati dalje kao da se niš nije dogodilo?

Al ajde, kratka pamet, ljudi zaboravljaju vaše bisere prebrzo čini mi se.

Evo stavil sam ja sebe s par komandosa na 412. Pa ak se oćeš iskrcat udri.
[/quote]
U krivu si, Plavi prvo kupi pa onda druka na gore. Tak je drukao i 2006/2007 isto na PBZ. Samo što se on izgleda iskrcao na 2000 a ja tada kupio.


Vani je kiša kolega. [bye]

Kod mene je sunce kao i na volstritu! [proud]



Mislim da bi PBZ bio zreo za jedno čiščenje po asku, ako nitko nema ništa protiv?
Razmišljam na glas.
Pa prodaje nema već tjednima ali nitko da to malo počisti, kada bi ovaj prvi na kupnji lupio po asku sa količinom koju kupuje, ode dionica u blokadu.

[wink]

Evo da i ja naglasim što želim, razmišljajući na glas.
Nisam vidio lošio drukanje već dugo, pa kak uopće možete to napapisati i pisati dalje kao da se niš nije dogodilo?

Al ajde, kratka pamet, ljudi zaboravljaju vaše bisere prebrzo čini mi se.

Evo stavil sam ja sebe s par komandosa na 412. Pa ak se oćeš iskrcat udri.
[/quote]

ma ja nekako mislim da bi onaj sa prodaje na ATGR lupiti konačno po bidu jedno 300 komada

Plavi je nekad znao barem fino svoje drukanje umotati u tekst od deset rečenica.

Sad je počelo – ide to gore ili ide to dole

quote=plavi]

Joj Sančo, pa kaj si na te grane spao?
Kupnja dionica za 6 000 HRK??

Zašto me zafrkavaš kad dobro znaš da to nije moj stil, ćemu uopće prodavati kad se čeka da trezor krene sa kupovinom dionica na burzi za 23 mil. kuna, a prodaje uopće nema.

Bolje lupi po asku dok još ima, toplo ti preporučujem.
SAmo nemoj opet biti ljut na mene, kao na Zabi svojevremeno, kad si se uvrijedio što ti nisam na vrijeme javio da kupiš,onda kada je bila objava za dokap.
Pa treba malo i svojom glavom razmisliti a ne samo slušati druge, ako već i slušaš ili čitaš što drugi pišu, onda to barem provjeri.
Teška su vremena, treba paziti na novčeke.

[/quote]

Heheheeejjj zimzi, pa kolko bi ti da ja stavim? Kolko trebaš iskrcat?
A i sam znaš, da kad trezor otkupljuje otkupljuje od momaka koji skupljaju za njega.
Pa ne misliš valjda da će sad trezor počet lupat po asku i dogurat dionicu do 1000 kuna?
To bi bilo ekonomski neopravdano :-))
Jedino ako imaš insajd koliko oni komada žele kupiti za tu lovicu. Al to je neka druga priča, s tim se ne bavim, to je prika moj protuzakonito. Ako popujemo fond menagerima da zakaj to rade, nemamo mi šta to isto činiti, zar ne? Jer smo onda isti ko i oni.
Vlastita pamet i nofci, tuđu druk to su stvari koje pratim. Prvo dvoje da nekaj zaradim sitno, a treće da raskrinkam ovakve kao ti. [thumbsup]





Divota jedna, ne znam što bih od sreće i veselja.
Šteta da su se ukinuli skriveni nalozi, to je bio jedini lijek za ovo stanje na burzi.

Nikada niste zadovoljni. Dobro je da su ih maknuli, meni je najbolje bilo kada je na nekadašnjoj VSE bilo skrivenih ali označenih s H, znao si da je skriven ali nemaš pojma koliko. Tako su razbili Đuru Đakovića, nekih 10.000 komada na 100 kuna, i onda je počeo igrokaz.
[/quote]

Ja sam svaku trgovinu imao sa skrivenim nalogom, pa mi to fali malo.

[/quote]

Sad ti ne preostaje ništa drugo nego prihvatit se BRA analize….

[lol]
[/quote]

A da samo znaš kakvu imam analizu, nije BRA analiza već KBA ( koja bolja – analiza ).
Vlastiti uradak, excell računa prosječne cijene dionica unazad neko vrijeme ( po želji ovisno o razdoblju na koji se želi držati novokupljene dionice ), i dovodi ih u vezu sa prometom koji je protrgovan. Izbacuje koeficijente svih promatranih dionica, što manji koeficijent to je dionica povoljnija za kupnju u odnosu na trenutne cijene na burzi. Superiška.
Ustvari usavršena TRIN analiza.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Mislim da bi PBZ bio zreo za jedno čiščenje po asku, ako nitko nema ništa protiv?
Razmišljam na glas.
Pa prodaje nema već tjednima ali nitko da to malo počisti, kada bi ovaj prvi na kupnji lupio po asku sa količinom koju kupuje, ode dionica u blokadu.

[wink]

Evo da i ja naglasim što želim, razmišljajući na glas.
Nisam vidio lošio drukanje već dugo, pa kak uopće možete to napapisati i pisati dalje kao da se niš nije dogodilo?

Al ajde, kratka pamet, ljudi zaboravljaju vaše bisere prebrzo čini mi se.

Evo stavil sam ja sebe s par komandosa na 412. Pa ak se oćeš iskrcat udri.
[/quote]
U krivu si, Plavi prvo kupi pa onda druka na gore. Tak je drukao i 2006/2007 isto na PBZ. Samo što se on izgleda iskrcao na 2000 a ja tada kupio.
[/quote]

PA imam ju već koji tjedan, lijepo samn napisao na temi što smo danas trgovali.
I nisam ju prodao na 2000 već na 1500, a tada sam obećao da ću se vratiti.
Ipak je to moja miljenica, ovaj drugi po redu dioničar obečava kod svih dionica u kojima je unutra.
Zašto? Pa zato što obično izlazi nakon određenog vremena sa lijepim plusom, a u PBZ-u su već dosta dugo.Tu bih povukao paralelu sa ovim trezorom koji je dobio odobrenje da kupuje za 23 mil. kuna dionica, mislim… po ovim cijenama im sigurno nitko neće prodati takvu količinu ovje je free float ionako mali nekih 2-3 %. Ne mora dionica na 1 000, ali da će gore realno je za očekivati.
Tu su i izvanredni rezultati naravfno koje isto tako ne treba podcjeniti, dobor napisano dionica je bila 2 000 kuna znaći da je sada minus 80 %. Samo tu nije bilo problema u poslovanju, dapaće, išlo nabolje.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

@ MatijaLalić

Ne boj se Matija.
Neću ti uvaliti, ja sam na kupnji podupirem te.
Samo ne sa 6 000 HRK naravno. [wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close