Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a Varšavska je bila u igri za ZSE

SPAJANJA I PREUZIMANJA
Kakva utrka za Varšavsku burzu: Kandidati NYSE, Nasdaq, LSE i Deutsche Boerse

http://www.seebiz.eu/hr/burze/kakva-utrka-za-varsavsku-burzu-kandidati-nyse%2c-nasdaq%2c-lse-i-deutsche-boerse,43528.html

Na žalost izgleda da će biti duplo dno.
Nadajmo se barem tome.

PROCJENE
UBS: I zbog Ine ciljana cijena dionica MOL-a spuštena 12%
Autor/izvor: SEEbiz
BUDIMPEŠTA – Analitičari UBS-a snizili su ciljanu cijenu MOL-ovih dionica 12 posto, s 12.500 na 11.000 forinti, zbog pretpostavljenih slabijih rezultata.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/ubs-i-zbog-ine-ciljana-cijena-dionica-mol-a-spustena-12%25,43559.html


Na žalost izgleda da će biti duplo dno.
Nadajmo se barem tome.

Kako ti znaš da će biti, objasni!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Promet slab, preslab. Da to nema kakve veze sa time što je kraj mjeseca?
Kad su uplate u MF?

who dares, wins

do 12:20 niti jedna dionica preko milijun kuna. Mislim da ovakav slučaj nikada nije bio, čeka se očito smjer Amera i EU, zadnjih tjedan dana su u flatu

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Čeka se da neko ponudi višju cijenu

Oćito da nebum prodal pa da još izgubim….

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio



Na žalost izgleda da će biti duplo dno.
Nadajmo se barem tome.

Kako ti znaš da će biti, objasni!!!
[/quote]

Gatam iz graha uz primjenu sekundarnih pokazatelja kao što su fundaće iz šalice kave te bacanje pilećih kosti po palubi starog jedrenjaka. Usput preliminarne rezultate uspoređujem sa predviđanjima stare babe Stane iz rumunjskog sela, koja je ružna ko ponoć i jos sljepa.
Komparacijom njenih i mojih podataka slažem predviđanje koje se odnosi na predstojećih 6 mjeseci. Predviđanje postaje službeno tek onda kada dobijem potvrdu u obliku preleta jata crnih vrana iznad sela Nižnji Novgorod i Čeljabinsk koja se nalaze na ruskom poluotoku Kamčatki, na sjeveroistoku Rusije.

No koristim i puno jednostavniju ali isto jako preciznu metodu predviđanja. Metoda putem vidovitog Milana. Samo je teško dobiti liniju.

Još nešto?

Mislim da bi PBZ bio zreo za jedno čiščenje po asku, ako nitko nema ništa protiv?
Razmišljam na glas.
Pa prodaje nema već tjednima ali nitko da to malo počisti, kada bi ovaj prvi na kupnji lupio po asku sa količinom koju kupuje, ode dionica u blokadu.

[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Mislim da bi PBZ bio zreo za jedno čiščenje po asku, ako nitko nema ništa protiv?
Razmišljam na glas.
Pa prodaje nema već tjednima ali nitko da to malo počisti, kada bi ovaj prvi na kupnji lupio po asku sa količinom koju kupuje, ode dionica u blokadu.

[wink]

Evo da i ja naglasim što želim, razmišljajući na glas.
Nisam vidio lošio drukanje već dugo, pa kak uopće možete to napapisati i pisati dalje kao da se niš nije dogodilo?

Al ajde, kratka pamet, ljudi zaboravljaju vaše bisere prebrzo čini mi se.

Evo stavil sam ja sebe s par komandosa na 412. Pa ak se oćeš iskrcat udri.


Promet slab, preslab. Da to nema kakve veze sa time što je kraj mjeseca?
Kad su uplate u MF?

Na prvi pogled nije tako loše, promet je 8,8 milja kuna, ali kad malo prolistaš transakcije vidiš daje čak 4 milje kuna prometa ostvareno obveznicama i utrpano na mostichu u dionički promet, a realan dionički promet je prejadnih 4,8 milja kuna. Kamo sve ovo vodi…. [embarass]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

RHMF-A-A 150,00 193,99 150,00 150,00 150,00 -24,43% 575.800,50 1
RHMF-O-125A 96,00 101,00 97,00 97,00 97,00 -1,87% 2.875.899,07
Fakat tek sad vidim ove obveznice!
Odo ja na sunce jerbo to nema nikakvog smisla pratiti.

who dares, wins

New Report

Close