Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koje moćno otvaranje [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

baš, ovaj zse treba ukinut! [lol]


koje moćno otvaranje [lol]

koje Noćno otvaranje?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sramota od burze

A cijene potcjenjene ispod svake logike…

Jedna od najpodcjenjenijih burza na svjetu

Odite u Ameriku ulagat ako vam tu ne paše možete dobiti dionice 200% skuplje

za slične firme kao kod nas !!!

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio


Evropa potegla u zeleno!!!

Ameri jućer završili zeleno !!!

Hoćemo li i mi napokon omastiti brk…



Sramota od burze

A cijene potcjenjene ispod svake logike…

Jedna od najpodcjenjenijih burza na svjetu

Odite u Ameriku ulagat ako vam tu ne paše možete dobiti dionice 200% skuplje

za slične firme kao kod nas !!!


totalna suprotnost barona…iz krajnosti u krajnost [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

čestitam svima, milja kuna prometa na nacionalnoj burzi u 15 minuti trgovanja [thumbsup] [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-investitori-vjeruju-u-rezultate-ht-a-i-ine,43531.html

Divota jedna, ne znam što bih od sreće i veselja.
Šteta da su se ukinuli skriveni nalozi, to je bio jedini lijek za ovo stanje na burzi.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Divota jedna, ne znam što bih od sreće i veselja.
Šteta da su se ukinuli skriveni nalozi, to je bio jedini lijek za ovo stanje na burzi.

Nikada niste zadovoljni. Dobro je da su ih maknuli, meni je najbolje bilo kada je na nekadašnjoj VSE bilo skrivenih ali označenih s H, znao si da je skriven ali nemaš pojma koliko. Tako su razbili Đuru Đakovića, nekih 10.000 komada na 100 kuna, i onda je počeo igrokaz.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Divota jedna, ne znam što bih od sreće i veselja.
Šteta da su se ukinuli skriveni nalozi, to je bio jedini lijek za ovo stanje na burzi.

Nikada niste zadovoljni. Dobro je da su ih maknuli, meni je najbolje bilo kada je na nekadašnjoj VSE bilo skrivenih ali označenih s H, znao si da je skriven ali nemaš pojma koliko. Tako su razbili Đuru Đakovića, nekih 10.000 komada na 100 kuna, i onda je počeo igrokaz.
[/quote]

Ja sam svaku trgovinu imao sa skrivenim nalogom, pa mi to fali malo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Je tak je ja vjerujem u svjetlu stvarnost..

Ko oče u životu gledat crno neka svako jutro pročita crnu kroniku a prije spavanja pogleda jedan

dobar Horor…

Danas su ljudi toliko privrženi mračnim mislima da im cijeli život prolazi u tome

Ja sam tu dožao zaraditi a ne plakati …

Evo nekaj za kolege da vide kaj u americi pratim u Americi
^GSPC AAV ADBE ADVNB AGPPY.PK AHD AHR AIB AIG AKAM ALLT ALY AMSC ANO AOB APL APWR ARM ASYT ATN ATPG ATVI AVRN.PK AWC BHP BRY CCJ CDII CEDC CEM CENX CEO CEP CFW CFW CHK CMZ CNO COP CPSL CPX CSCO CSR CTCM CTIC CVGI CWST CX DNN DOW DRYS ELRFF.PK EPEX ERPL.PK ESLR ETFC EXM FCSX FEED FNM FSLR FWLT GE GKK GMK GOOG GSI HAYZ HERO HRZB HUN HW HWD IRE JST KEG KOG MERC MOS MTL NCTY NNBR NOA NOBL OCNF OTTR PAL PBR PBW PCU PCX PKT PLLL PQ PWAV QELP QRCP RAME RBS REXX RIG RIO ROC RTP SBLK SD SGY SIFY SNG SOL SPSN SSCCQ.PK STP STX SWC SWIR SYMX TCK TDY TGB TKTM TKTM TMR TS TTI TTWO TXCO UA URRE VMW VSTN.PK WLT WRES WTN.TO X XTEX XTXI YGE

još jedna samo da dodam dionica koja je kod nas najviše skočila od likvidniji IGH

sa nalazi na 90% od svog minimuma što je 5x manje od nekih Američkih sa ovoga popisa

Također ove dionice stvarno pratim nisam ih naštimavao jer da jesam stavio bih one koje su išle

i po 1000% gore a i takvih u Americi ima..

Pozdrav prijateljima i sve što sam naveo drži vodu ko prati Amere znat će o čemu pričam…

Naše dionice su jako jako jako potcjenjene ..

Jedino mi je žall što nisam uletio u Ameriku ranije do sada bih već masno zaradio

A ne tu di se svaki dan molim da mi dionice ne potonu ,a vrvi od svih vrsta pesimista koji bi htjeli

kupit po 1 kunu..

Eto zato je promet stao ,hdjeli bi iscjedit još niže ali nejde jer je sve već odavnon iscjeđeno..

Ajde pustite dionice da više polete pa da malo mezimo ovako ga

samo pretačemo iz šupljeg u prazno..

[rolleyes]

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

Što nam vrijedi što je Europa dobrano u zelenu ai futures-i su se zazelenjeli kad nema likvidnosti ni volje,ili je ipak danas opet petak.

New Report

Close