Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



I pitajte kolegu Bakića za ilustraciju zašto je prodavo prošli tjedan PTKM i KORF?

Kako znaš da je prodavao?

[/quote]

Zato jer tako piše u knjizi dioničara.


prvog pitaj kolegu Bakića koje su mu ulazno cijene, onda tek počni drobit nebuloze!

A to ako su mu ulazne cijene veće od trenutnih a jesu i to puno no to neznači da nije prodvao a zašto je prodavao ako na svom blogu piše da još trebaju narasti?

Toliko o drobljenju!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

….
– mentalitet ‘tko ima veći’: …

znala sam da je to presudno. definitivno potpisujem.

[/quote]

Opet savjet tj. iskustvo starog lisca.., nije toliko stvar u veličini, iako je i to bitno, važnija je struktura i debljina " mentaliteta ".
Sad mi se ćini da su ovi sa manjom veličinom i debljinom, te lošijom strukturom, tog mentaliteta jel, u cashu, a mi ostali smo sa većim djelom love u dionicama.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Da. Da. Zamjenio sam ga jer je isto napravio taj suvlasnik. Ne bum više to spamal ali sve u svemu ni jedan ni drugi nam ne bi trebali biti neki uzori.

Misliš Hrvoje Prpić poslovni anđeo [lol] ulagač i filantrop hehe. E taj je genijalac sam takav.
[/quote]
Zadnje. HG-spot Čejvan Denis.
[/quote]

Da, to je drugi koji je prodao udio, al samo je gosp Hrvoje najavio ulaz u dionice kakove, te je postao poslovnim anđelom. Uložio u neku vrst "virtualnog" ureda, ono rentaš ga, i tajknicu ak hoćeš i šibaj. Neznam ništ ga nema po novinam u zanje vrijeme, mora da projektić baš nije startal kak treba, no dobro, krizna godina je ko bi mogel znati da bu se to dogodilo.
E da još je u međuvremenu neke parkete prodaval, ono excluziva i slično, ma nemreš vjerovat, lik ima udjel u firmi koja ostvaruje mrak prihod, i onda to čenjđa za lovu, koja mu uzgred budi rečeno niti netreba kolku platu si je mogel natuč.
Te onda ulaže lovicu u 2 zasad naizgled propala projekta. I evo kak ekipa rastrajba lovu. Bezveze. [cry]

Misliš na parkete od bambusa?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Katarski šeik želi brodogradilišta, udjel u Adria LNG-u i Brijuni Rivijeru
Vaš link

Tko zna dali če naša Vlada znati iskoristiti priliku koja joj se pruža ?

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Misliš na parkete od bambusa?

Si toro.

danas je dobro što ne radimo duže od 16.00. jel da?


Katarski šeik želi brodogradilišta, udjel u Adria LNG-u i Brijuni Rivijeru
Vaš link

Tko zna dali če naša Vlada znati iskoristiti priliku koja joj se pruža ?


Znam ja. Nece.

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


danas je dobro što ne radimo duže od 16.00. jel da?


Zašto, možda zato što nećemo popratiti USA+2 %?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Katarski šeik želi brodogradilišta, udjel u Adria LNG-u i Brijuni Rivijeru
Vaš link

Tko zna dali če naša Vlada znati iskoristiti priliku koja joj se pruža ?


Znam ja. Nece.

[/quote]

…super vijest za janaf ali i za dioki-

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Malo sam gledala stanje u SDA i mogu vam reći da izgleda da se PBZ iskrcava na dosta dionica.
Od 6-7 koje ja pratim iskrcavaju se na DLKV,IGH,KOEI.
Ne znam da li ste vi kaj primetili na onima koje pratite

erste plavi je uzimao,cak je tu netko spomenuo da je i PBZ uzimao na skrbnicki par tisuca komada KOEI…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close