Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



kolege moje drage evo jedan upit…ne kazem da hoce,ali ako katar odluci investirati u LNG terminal znaci navodno da se radi o 2,5 milijardi eura…sad me zanima sto kolege misle koje nase tvrtke bi mogle ubrati dio kolaca…

Jedna će sigurno ubrati ovako ili onako a počinje na slovo Dioki.
[/quote]

mislim da su katarani više za opciju LNG-a u Pločama jer za Omišalj su karte podijeljene



u cjene većine dionica je ukalkulirano 1Q izvješće, jer bi da nije tako CROBEX bi bio vjerovatno puno bliže cca 2000 bodova, a s druge strane i jest draž, ali i rizik kupiti nešto i pogoditi, jer kad svi znaju sve onda nema zarade. [thumbsup]


U sadašnje cijene dionica nije ukalkulirano baš ništa osim straha ili nade kakvi će sutra biti vanjski indexi!
Sa druge strane, draž, ali i rizik kupiti nešto i pogoditi se u stvari zove kladionica ili kocka, zato i jesmo na ovim razinama jer se pogađalo, a kada se nije pogodilo onda se sumanuto kapitaliziralo sa debelim minusom.
[/quote]
u prvu si 100%.poneka mi je smijesno s koliko entuzijazma nek misle da cemo gore.
trenuto je sve ovo kula od karata.
[/quote]

ja se isto čudim kako neki tulci nikako ne prihvaćaju stvarnost.zamislimo da je bull market počeo ,svaki investitor sa osnovnom školom može izabrati 3 likvidne dionice sa dobrim fundamentima i za 3-5 godina imat će 4,5 x više od uloženog.dakle nevidim stvarno svrhu dnevnog navlačenja tipa evo ide to u nebi leti itd.takvi drukovi koriste samo sitnim dušama koje žele u par dana iztrejdat sa sitnom lovom i zaraditi za burek.realnost je ipak nešto druačija .i to ne na osnovu druka nego realnih činjenica .za zaradu svi imaju vremena ali molim malo realnosti.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.




kolege moje drage evo jedan upit…ne kazem da hoce,ali ako katar odluci investirati u LNG terminal znaci navodno da se radi o 2,5 milijardi eura…sad me zanima sto kolege misle koje nase tvrtke bi mogle ubrati dio kolaca…

Jedna će sigurno ubrati ovako ili onako a počinje na slovo Dioki.
[/quote]

mislim da su katarani više za opciju LNG-a u Pločama jer za Omišalj su karte podijeljene

[/quote]
nije bitno gdje,bitno da se gradi ipak investicija nije mala i hrvatsku stavlja u dobar polozaj na energetskoj karti,mene sad zanima sta ekipa misli koje nase tvrtke bi mogle iz sve profitirati,pa ako bu isla i dva LNG terminala nitko sretniji od nas medjutim mislim da je jako bitno da prihvatimo ponudu katara za gradnju u plocama sinoc sam gledao na dnevniku govore da bi donio 10 000 novih radnih mjesta sto nikako nije zanemariva cinjenica….tako isto govore da su vec neke druge zemlje poslale ponude da se gradi kod njih ali njima smo mi zanimljivi tj ploce,vjerojatno i zbog bosne,jer nebi htjeli da bosna bude ovisna samo o ruskom plinu…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

dobro što su svi utihnli gdje su prognoze za današnji dan ?

mi smo ipak zemlja slučaj


dobro što su svi utihnli gdje su prognoze za današnji dan ?

pogledaj do kud je belex dosao.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Hoćeš prognozu?
Pa .
Mislim da je to sigurno 87,563989%

U početku pad,kasnije oporavak. [pray]

na otvaranju 400k kn prometa [huh]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

OVO JE PRAVA ISTINA ZAŠTO SADA TREBA KUPITI. SVAKA ČAST ČLANKU!
suncokret
23.04.09 10:38Prijavi ovaj komentar administratoru
Dok će se preći u pozitivni trend, dionice će već biti duplo skuplje. Tako sam ja izračunao da ću izaći sa dionicama van u 3.mj. 2008. jer su analitičari govorili da treba izaći u 5. mj. Mislio sam da ću ih zajebati. Međutim trebao sam izaći u 12 mj. 2007. Zajebo sam se samo za 4 mj. i sad sam zbog toga 80 % u minusu umjesto 40 % u plusu. Prava sitnica. I zato više neću kasniti makar kupio 5 godina prije a kamoli sada dok je u pitanju pola godine ili godina. jasno?


OVO JE PRAVA ISTINA ZAŠTO SADA TREBA KUPITI. SVAKA ČAST ČLANKU!
suncokret
23.04.09 10:38Prijavi ovaj komentar administratoru
Dok će se preći u pozitivni trend, dionice će već biti duplo skuplje. Tako sam ja izračunao da ću izaći sa dionicama van u 3.mj. 2008. jer su analitičari govorili da treba izaći u 5. mj. Mislio sam da ću ih zajebati. Međutim…

Pa analitičari su govorili tako baš i samo zato da tebe, mene i neke druge zahebaju… Pazi što sada govore i radi suprotno, me ne baš sve, hehe… Evo meni je odavno svejedno što glavni ekonomist neke banke predviđa, mada ni to nije dobro… treba između redova čitati?! Dobro je netko rekao za njih da su analitikanti. S njihovim se ženama treba družiti, one zacijelo sve znaju, ha?!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Slabo danas. Ko vrijeme vani. Već sam prije primjetio tu koleraciju, kad je kiša i promet je u laganoj komi. Svima se spava pa i ulagačima.

who dares, wins

danas je promet koma samo 8.308.916,95 kn

New Report

Close