Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svaki dan od 12-13 h ,približno u vrijeme ručka, najmanji promet ,onda poslije punijeg stomaka nešto bolje krene!

ne znam da li je netko već predložio prije mene da moderator omogući uvid u ocjenjivanje postova kroz npr.klik na trenutnu ocjenu da vidimo tko je dao kakvu ocjenu za pojedini post…
mislim da bi ušli u trag nekom bolesniku(ili odjelu cijelom)koji se zabavlja lijepljenjem ocjena



Ako se Mudrinić kanidira za predsjednika dobit će moj glas.Čovjek se razumije u ekonomiju.

Radije bih ga vidio kao premijera. Imao bi tada veći utjecaj na gospodarski rast i sigurno bi pridonio konsolidaciji brojnih, sada prezaduženih i problemima opterećenih državnih tvrtki. Predsjednici će kod nas uvijek biti fikusi/polu-fikusi; zaboravite na Tuđmanovo (ratno) razdoblje, koje se neće tako skoro ponoviti.

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

danas nema korelacije među futuresima i evropćanima [huh]


Radije bih ga vidio kao premijera. Imao bi tada veći utjecaj na gospodarski rast i sigurno bi pridonio konsolidaciji brojnih, sada prezaduženih i problemima opterećenih državnih tvrtki. Predsjednici će kod nas uvijek biti fikusi/polu-fikusi; zaboravite na Tuđmanovo (ratno) razdoblje, koje se neće tako skoro ponoviti.

Nek vrati par državi pa ćemo onda razgovarati. Je-ote svi nestali na neko vrijeme prije 2000. godine i kasnije iznikli u prave milijardere. To je posao, kradeš kada nitko ne vidi, pokažeš kada nitko ne očekuje. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


ne znam da li je netko već predložio prije mene da moderator omogući uvid u ocjenjivanje postova kroz npr.klik na trenutnu ocjenu da vidimo tko je dao kakvu ocjenu za pojedini post…
mislim da bi ušli u trag nekom bolesniku(ili odjelu cijelom)koji se zabavlja lijepljenjem ocjena

A što vas kolega brinu ocjene, ta nismo više u školi. Evo stotka od mene da se osjećate boleje 🙂



Postoji li negativnija vijest od ove:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/britanski-znanstvenici-zabrinuti-zbog-slabe-solarne-aktivnosti-gasi-li-se-sunce/430616.aspx


To je već uračunato u crobex.
[/quote]

[lol]

šteta što nam u članku nisu dali i grafove da pobrojimo te valove i napravimo TA. [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

pazi promet,trebalo bi nekako predloziti da nam burza radi od 15-18h i imali bi veci promet…ista stvar kao i juce vaga.. futuresi crveni, ameri otvaraju s plusom i pritisak na kupnju,samo su juce futuresi bili crveniji nego danas,sto naravno ne znaci nista vidjet cemo kamo ce danas okrenuti,ali smijesno mi je cijeli dan promet 20milja i onda u pola sata vise od deset milja,i zadnjh pola sata je jedino i zanimljivo ovo sve je zabokrecina nazalost u medjuvremenu….

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

pocela je bjezanija…… [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Američka analiza: Hrvatska među 10 zemalja kojima zbog krize prijeti propast

Vaš link

a ja čekam ko kreten na asku


Američka analiza: Hrvatska među 10 zemalja kojima zbog krize prijeti propast

Vaš link

a ja čekam ko kreten na asku

kako su samo zaboravili na USA


Američka analiza: Hrvatska među 10 zemalja kojima zbog krize prijeti propast

Vaš link

a ja čekam ko kreten na asku


kolega ima ih puno koji su na bidu,slobodno prodajte… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close