Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dobro jutro ekipa!

malo sam offtopic, ali molim nekog za savjet. Treba mi gotovinski kredit da kupim plovilo, cca 10 000 eur pa me zanima gdje koja banka trenutno nudi najpovoljniju kamatu i fixna stopu.
puno hvala

...nije u šoldima sve...


Postoji li negativnija vijest od ove:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/britanski-znanstvenici-zabrinuti-zbog-slabe-solarne-aktivnosti-gasi-li-se-sunce/430616.aspx


kakve to veze ima sa dionicama ,ajde ispričaj ljudima priču o babarogi pa da se useremo od straha


Jučer kad smo zatvorili, tamas se EU indexi počeli oporavljati, i završili u plusu većinom, dok smo mi ostali u finom minusu.
Ameri jučer u lijepom plusu + 1,63 DOW, +2,25 S&P.

EU futuresi ujutro u plusu, dakle Europa otvara sa plusom.
A gdje bismo mi onda mogli?

[smiley]


Mostisch u zelenilu.a to je ono što je bitnije.
Crobex bi mogao u plus s obzirom na dva negativna dana za redom.
Ipak bi kupnja vlastitih dionica HT-a,mogla biti prelomni trenutak povečanja likvidnosti,a time bi
došlo do stabilizacje cjelokupnog tržišta i laganog rasta,a sa dividendom HT mogli bi dobro potegnuti.
Ako se Mudrinić kanidira za predsjednika dobit će moj glas.Čovjek se razumije u ekonomiju.

Plači brezo bijela,
i ja ću za tobom.
Otišao je Crobex,
nije rekao zbogom.

Šta je tu je.

i ja očekujem da bi otkup vlastitih dionica mogao povećati likvidnost na burzi jer će taj novac se prelijevati većinom u druge dionice

ali, ovjde postoji jedna moja sumnja – što ako je odluka o otkupu vlastitih dionica donesena sa ciljem otkupa dionica od dioničara pod rednim brojevima 2 i 3


i ja očekujem da bi otkup vlastitih dionica mogao povećati likvidnost na burzi jer će taj novac se prelijevati većinom u druge dionice

ali, ovjde postoji jedna moja sumnja – što ako je odluka o otkupu vlastitih dionica donesena sa ciljem otkupa dionica od dioničara pod rednim brojevima 2 i 3


Hm, vrlo interesantna teorija i vrlo moguća posebno što se tiče BF.

who dares, wins

Koje otvaranje [lol] skoro pa ništa se nije otvorilo
Odo ja u kafić nešto korisno raditi [lol]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

složija bi se sa kolegom asdfgh123,meni isto sve gura u tom pravcu [sealed]

Da li netko zna kraticu dionice Hajduka ?
Gdje to kotira?

who dares, wins

evo, vratili smo se u kanal.
mozemo ocekivati daljnji rast.

vrlo je bilo bitno da se vratimo u kanal.
ulaz je bio na cca 1538.
mozemo ocekivati rast do sredine kanala – cca 1580.

moja pretpostavka je da ce brodari opet povuci je su pali na gotovo pocetne razine od prije 10tak dana.

iz dosadasnje trgovine se to takoder moze zakljuciti .
plus, prodaja se polako, ali sigurno povlaci.


Da li netko zna kraticu dionice Hajduka ?
Gdje to kotira?

kažu neki da se to kupuje i prodaje u paketu sa zdenkom,puntom…. [lol]

desant na ATGR

New Report

Close