Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sto se ovo dogadja, gotovo sve dionice u crvenome!? Burzovna kriza??[smiley6]

Ko visoko leti nisko pada

Odo i VIRO u blokadu[smiley10]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Prevelika je količina neiskusnih sitnih dioničara na burzi. Ali neka ih je, kad se nauče opet će sve biti normalno. jer ovo danas je sasvim nenormalno. Ipak očekujem “povratni udar” kasnije u toku dana.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Odoh ja u šetnju, nema ovo više smisla pratiti. Vani je divan dan za šetnju psa, mačke ili tko već što ima.[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Odoh ja u šetnju, nema ovo više smisla pratiti. Vani je divan dan za šetnju psa, mačke ili tko već što ima.[smiley1]

fazana …

I love the Smell of Profits in the Morning


Ipak očekujem “povratni udar” kasnije u toku dana.

Prošli put je bio još veči pad,pa smo preživjeli. Ne znam zašto ljudi paničare,ako padnemo 5%,pa što ako padnemo i 20%..a koliko smo gospodo rasli??.
Isključite kompjutore i odite šetati psa……ja sam se tako prošli put liječio..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Odoh ja u šetnju, nema ovo više smisla pratiti. Vani je divan dan za šetnju psa, mačke ili tko već što ima.[smiley1]

Šlažem se kolega i vraćam se oko 15,00h,ugodno trgovanje želim onima koji još nisu sve potrošili.
Pozdarav do 15h!!!![smiley16]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Uppsss, blokiralo i HDEL…
Ne samo da je sve crveno, nego prometni znakovi (STOP)

u papirima sam…. i sve tone.. sad je vrijeme za stisnuti i drzati… adrs mi je 60% portfelja, pa utoliko mi je lakse..

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

Ajd zamislite Karduma kad bude objavljivao “novosti s tržišta” ! Ima da puknem od smijeha! Sretna nam 1929!


Ode Crobex danas 5% nizbrdo ( ako je suditi po dosadašnjem tijeku događaja ). Ako fondovi uskoro ne počnu kupovati odosmo u kataklizmu?[smiley15]

Fondovi su iskoristili navalu malih na kupnju JDOS jučer i danas (pa povezano s time i rasprodaju većeg broja dionica) i povukli se s kupnje čime su navukli male da počnu prodavati u panici. PTKM je otišla u -18,51% s 1 (!) prodanom dionicom po 222,02, slično i KORF s -12% itd. Fondovi sad tišini skupljaju ono što nije u blokadi, a sutra će biti CROBEX opet u zelenom [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

I PBZ u blokadi.

New Report

Close