Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo nije nikako slučajno što su baš sad uvedeni skriveni nalozi.

nešto nisi dobro shvatio, skriveni nalozi nisu uvedeni nego UKINUTI…

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

@ dimo
jesi apsolutno siguran??

Ostali, molim k/p za atlansku, jučerašnji dan, zadnjih sat vremena, na PM..
TIA

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.



Što se tiče skrivenih naloga, mislim da je dobro da ih nema. Oni su bili dobri kad investitoru idu u prilog, a opet loši kad ne idu u prilog.
Sad će se znati koliko se kupuje, i sve je vidljivo. zašto bi se moglo vidjeti kad mali kupuju, a da se ne vidi kad veliki kupuju.
Nek se sve vidi, pa da vidimo kako će ići kad nema karata iz rukava. [thumbsup]
a ti baš htio kupit igh kad ono baba roga na asku

Ovo nije nikako slučajno što su baš sad uvedeni skriveni nalozi. Iz aviona je vidljivo da se tržišta oporavljaju, a financ inženjeri na banana burzi nisu zadnja 4 mjeseca postigli zacrtani cilj odnosno pokupili sve dionice od malih ulagača. Trenutno kod istih vlada panika jer se burze ubrzano oporavljaju, krcati su lovom, plaćaju velike kamate (privukli su velika financijska sredstva nudeći velike kamate na oročenja), a mali ulagači su sve lukaviji . Već danas je vidljiv scenarij plašenja malih stavljanjem velikih naloga na asku dok istovremeno stalno postavljaju naloge na bidu pazeći da nisu preveliki i da su uvijek prvi. [bye]
[/quote]

Sad ćemo i mi znat kad nekom fondu "pripne" pa mora prodati par tisuuća komada dionica, pa da malo vidi veliki, kako je to kad hebe mali. [lol]

sutra je novi dan.


Tako je filija, mi prvi padamo pa onda svijet za nama.

šta je najgore istina je – prvi padamo, zadnji rastemo…

Sad će doći pametnjakovići i vikati stigao je Bull. Pa ti lažu čim zinu. Ne treba ih imenovati, brzo će se javiti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

u ovo doba globalizacije, ne vjerujem da će doći Bull kakav se pamti iz nekih starih vremena. Oporavak će ići polako, ali sigurno. Bit će još oscilacija, ali to su ipak mogućnosti da se i tu malo profitira.

sutra je novi dan.

meni pomalo smijesno izgleda ovaj pokusaj rusenja croba dok je vani sve zeleno a kod nas nije pukla nikakva losa info…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Ovce, zar ne vidite da se vani sve zeleni??? hrvati =ovce=bedaki.

U opće ne vidim potrebe za ovakovim crvenilom !? Evropa je zelena, možda bude i kod nas neki preokret do kraja dana. Bar minimalni jerbo smo juče propali pošteno.

who dares, wins

UAAA, UAAA, KATARSTROFA!
GOTOVO JE, PROPAST!

Dajte se normalizirajte. Ovo je samo bila jedna korekcija u bullu.
U 16 sati smo u plusu od 0,5 do 2%


samo se vi tjesite.kaj ne vidite da slijedi masakar. [bye]

I to najgora kombinacija, pad na malom prometu, kavu takvu likvidnost drži još samo ATPL

New Report

Close