Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je dobra prilika za kupovinu ..

Nažalost ja sam sav u dionicama

moram priznat nakon ovog dana se osječam pomalo sje…

Pas m… ovo danas je bila divlja vožnja neznam kak je crobex pao tako malo

posto moje dionice pokazuju pad od 6% u prosjeku.

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio


neznam cemu ovaj pesimizam ovo je bio dan za ukrcaj da podsjetimo tijekom ovo rally-a ovo se dogadjalo
ponedjeljak 30.03.2009 = -3,68
utorak 31.03.2009= +4,01
srijeda 01.04.2009=+ 0,04
cetvrtak 02.04.2009=+5,67
petak 03.04.2009= -0,03
cisto zbog napomene tako da je sto se mene tice ovo bila samo prilika za ukrcaj,no to je samo moje misljenje..i nemora zanaciti da sam u pravu…

Kolega raspravljali smo malo u petak.
Rekao sam Vam najgore dolazi kada ulagači shvate da se trend ipak nije promjenio, i da su u istom sosu, onda nastaje prava panika.
Stoga sam i prodao sve prije današnjeg dana, jer ako nije kraj našim mukama, onda ono kaj smo vidjeli krajem prošle godine će biti mila majka za ono kaj nam slijedi.
Nema gore od razočaranog "malog" investitora + više nema skrivenih naloga kaj će još pomoći da sranje bude veće. ( a vi ste se veselili tome, po meni skriveni nalog je genijalna stvar (za ovakvo malo tržište) koje više nema, nažalost)

Nadajmo se da sam mutav i da sam fulao, i da ipak jesmo u novom marketu jer se niti meni neda gledat crveno slijedečih par mjeseci ili čak godina.

btw sutra idete up skupa sa cijelim svijetom, stoga čuvajte se

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Svaki pad je prilika za ukrcaj, samo treba uvijek dobro planirati, da ostane love na računu, ako sutra bude opet pad.

sutra je novi dan.


Svaki pad je prilika za ukrcaj, samo treba uvijek dobro planirati, da ostane love na računu, ako sutra bude opet pad.

U pravu ste!
Rekao sam da neću drukati stoga bye bye.
Lijepi pozdrav i uživajte u dokupu.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Što se tiče skrivenih naloga, mislim da je dobro da ih nema. Oni su bili dobri kad investitoru idu u prilog, a opet loši kad ne idu u prilog.
Sad će se znati koliko se kupuje, i sve je vidljivo. zašto bi se moglo vidjeti kad mali kupuju, a da se ne vidi kad veliki kupuju.
Nek se sve vidi, pa da vidimo kako će ići kad nema karata iz rukava. [thumbsup]

sutra je novi dan.





De vidi sto kaze Kostolanyevo jaje na veliki pad s velikim prometom kam cemo ici [wink]

Što kaže?

[/quote]

Pa kad pogledas i procitas bit ce ti jasno
[/quote]
Čovjek te ljepo pitao ako ne znaš ili ne želiš odgovoriti nemoj započinjati temu i spamati forum.
[/quote]


U kojoj smo fazi? Ja mislim C4, nisam siguran.

Sampras, sad vidis zasto mu nisam odmah htio odgovoriti jer sam osjetio da zajebava.

mislim da smo u fazi K>20. ovdje sve sami stručnjaci za TA. [smiley]

"Mir s Vama"


Što se tiče skrivenih naloga, mislim da je dobro da ih nema. Oni su bili dobri kad investitoru idu u prilog, a opet loši kad ne idu u prilog.
Sad će se znati koliko se kupuje, i sve je vidljivo. zašto bi se moglo vidjeti kad mali kupuju, a da se ne vidi kad veliki kupuju.
Nek se sve vidi, pa da vidimo kako će ići kad nema karata iz rukava. [thumbsup]

U potpunosti se slažem,..tržište ne teži idealnom, ako svi učesnici na tržištu nemaju iste uvjete trgovanja,….još kad bi ovim lapanima udarali proviziju na trgovinu pa ne bi dkr..i po cili dan,… [cool]

Sve je stvar psihe.....


Svaki pad je prilika za ukrcaj, samo treba uvijek dobro planirati, da ostane love na računu, ako sutra bude opet pad.

Ako sutra bude pad??? [lol] Sutra bude pad.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Tako je filija, mi prvi padamo pa onda svijet za nama.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Što se tiče skrivenih naloga, mislim da je dobro da ih nema. Oni su bili dobri kad investitoru idu u prilog, a opet loši kad ne idu u prilog.
Sad će se znati koliko se kupuje, i sve je vidljivo. zašto bi se moglo vidjeti kad mali kupuju, a da se ne vidi kad veliki kupuju.
Nek se sve vidi, pa da vidimo kako će ići kad nema karata iz rukava. [thumbsup]

Ovo nije nikako slučajno što su baš sad uvedeni skriveni nalozi. Iz aviona je vidljivo da se tržišta oporavljaju, a financ inženjeri na banana burzi nisu zadnja 4 mjeseca postigli zacrtani cilj odnosno pokupili sve dionice od malih ulagača. Trenutno kod istih vlada panika jer se burze ubrzano oporavljaju, krcati su lovom, plaćaju velike kamate (privukli su velika financijska sredstva nudeći velike kamate na oročenja), a mali ulagači su sve lukaviji . Već danas je vidljiv scenarij plašenja malih stavljanjem velikih naloga na asku dok istovremeno stalno postavljaju naloge na bidu pazeći da nisu preveliki i da su uvijek prvi. [bye]

samo se vi tjesite.kaj ne vidite da slijedi masakar. [bye]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

New Report

Close