Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


O kojem velikom prometu vi pričate?
HT vam je 7 i pol milijona a ZAPI vam je 11 i pol.
Dakle redovan promet bez ova dva je oko 25 milijona.
Deca,najte me nasmijavat

Upravo tako, jaja su za neke druge forume, promet je uobičajen, a minus je zbog svijeta, dobar je dan za shoping, a bit će ok i sutra prije podne, a onda slijedi betonaža, pa ponovo up po USA kretanjima

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Pad cijena kod malog prometa loš znak. Jer signalizira daljnji pad. Pad cijena kod velikog prometa je dobar, i što je veći promet to je bolje, jer papiri u velikom broju prelaze u ruke čvrstih
[/quote]

tako je, ovo danas je upravo velik pad na malom prometu (od ukupno 44 milje kuna odbijete ZAPI sa 11 mil.kuna, pa HT sa 7 mil. i ATPL sa 6 mil. ispada da su te tri dionice danas napravile preko 50% ukupnog prometa).
kao što kaže Goran8, to je signal daljnjeg pada. nastavak slijedi sutra…

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala


Čovjek te ljepo pitao ako ne znaš ili ne želiš odgovoriti nemoj započinjati temu i spamati forum.

Ovo je bilo 10000000000 put na forumu pa evo jos jednom za one koji su propustili

U kojoj smo fazi? Ja mislim C4, nisam siguran.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Pad cijena kod malog prometa loš znak. Jer signalizira daljnji pad. Pad cijena kod velikog prometa je dobar, i što je veći promet to je bolje, jer papiri u velikom broju prelaze u ruke čvrstih
[/quote]

To ti ne vrijedi na našem tržištu jer tu nas stotinjak i par fondova trguju između sebe, jasno uz podršku manjine koja je kupovala u petak.
A i vrag uvijek s… na jednu hrpu, pa je za očekivati da će loše vijesti stizati i dalje, sutra možda mali predah ali ne mora biti

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.




Al sam danas pazario, ni sam više ne znam šta sam sve kupovao ali volim ovakve dane kada je diskontna rasprodaja pa se ljepo natovariš i za pet šest dana uzmeš od 15%-20% i prodaš istim onima koji su tebi prodavali.

Ova igra mi postaje sve draža.


…pa kolega, navedi barem 3-4 koje si kupio, da se u petak možemo radovati tvome uspjehu…
[/quote]
Malo bi sa vojih 100 nickova tamo drukao, oćeš i broj moba da ti dam pa da me nazoveš, kažim ti ja svaki dan si sve prozirniji i prozirniji, znam nervoza čini svoje opusti se i uživaj.
[/quote]

[lol] [lol] [lol] …u krivu si, ali ne želiš shvatiti…od početka sam samo ja i niko više…nadam se da si danas zaradio i da si sve što si nakupovao kupio na minimumu…aj pa uživaj…u petak nastavak…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


A što se događa kad dionica pada, a broj dioničara raste.
Tog fenomena nema u ljusci

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


O kojem velikom prometu vi pričate?
HT vam je 7 i pol milijona a ZAPI vam je 11 i pol.
Dakle redovan promet bez ova dva je oko 25 milijona.
Deca,najte me nasmijavat

Brankica sunce ti micikino, tak volim kad se ljutiš………
Naj zamerit…jednostavno si mi simpa.
[wink]

Scio me nihil scire


A što se događa kad dionica pada, a broj dioničara raste.
Tog fenomena nema u ljusci

Čisto opaska. Upravo zbog svih tih knjiga koje objašnjavaju kako se tržište ponaša, kao i što treba činiti, i onda kada se svi to čine, a kompjutor je pametniji od svij njih dešavaju se fiktivne transkacije, i sve ono što bi po Kostolanyu trebalo biti. Nema tu puno pameti. Glavna preokupacija onih preko bare je doslovno stvaranje STRAHA i PANIKE i lažnih euforija potpomognuto potpuno lažnim infomacijama. I tako u krug,

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Pad cijena kod malog prometa loš znak. Jer signalizira daljnji pad. Pad cijena kod velikog prometa je dobar, i što je veći promet to je bolje, jer papiri u velikom broju prelaze u ruke čvrstih
[/quote]

tako je, ovo danas je upravo velik pad na malom prometu (od ukupno 44 milje kuna odbijete ZAPI sa 11 mil.kuna, pa HT sa 7 mil. i ATPL sa 6 mil. ispada da su te tri dionice danas napravile preko 50% ukupnog prometa).
kao što kaže Goran8, to je signal daljnjeg pada. nastavak slijedi sutra…
[/quote]
Dimo kao prvo, ja nisam sugerirao nikakav pad, već samo citirao Kostolanya iz njegove knjige "Psihologija burze", a drugo ovo što se tiče prometa ti je kao TA samo treba točno prebrojat valove i na konju si, tako i ovaj promet danas, dali je on veliki s obzirom na cijenu dionica, ili je pak mali s obzirom kakav je prije bio to sami procjenite.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

ja, a vjerujem i još poneki , smo danas trgovali više puta te napravili samo promet, da li i to ulazi Kostolanyevu teoriju čvrstih ruku?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

neznam cemu ovaj pesimizam ovo je bio dan za ukrcaj da podsjetimo tijekom ovo rally-a ovo se dogadjalo
ponedjeljak 30.03.2009 = -3,68
utorak 31.03.2009= +4,01
srijeda 01.04.2009=+ 0,04
cetvrtak 02.04.2009=+5,67
petak 03.04.2009= -0,03
cisto zbog napomene tako da je sto se mene tice ovo bila samo prilika za ukrcaj,no to je samo moje misljenje..i nemora zanaciti da sam u pravu…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close