Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

velik promet iznad 40 milja kuna i velik pad od -3,22%. LOŠ ZNAK !

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

Ne valja u braku sa supružnikom ništa trgovati, ništa dijeliti , ništa dogovarati, unaprijed je sve
predodređeno za propast…. govore da žene upropaštavaju kućni budžet, da peglati znaju samo kartice,
da nemaju pojma o ulaganjima…. bah! / zeznuo je super dobit ATPL, pa sam do daljnjeg protivnik
svih bračnih i vanbračnih ugovora….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


velik promet iznad 40 milja kuna i velik pad od -3,22%. LOŠ ZNAK !

hahaha potpuno krivo veliki promet veliki pad DOBAR ZNAK- preokret trenda, neki neće nikada naučiti bar ovo osnovno.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



velik promet iznad 40 milja kuna i velik pad od -3,22%. LOŠ ZNAK !

hahaha potpuno krivo veliki promet veliki pad DOBAR ZNAK- preokret trenda, neki neće nikada naučiti bar ovo osnovno.
[/quote]

De vidi sto kaze Kostolanyevo jaje na veliki pad s velikim prometom kam cemo ici [wink]


De vidi sto kaze Kostolanyevo jaje na veliki pad s velikim prometom kam cemo ici [wink]

Što kaže?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



De vidi sto kaze Kostolanyevo jaje na veliki pad s velikim prometom kam cemo ici [wink]

Što kaže?

[/quote]

Pa kad pogledas i procitas bit ce ti jasno




De vidi sto kaze Kostolanyevo jaje na veliki pad s velikim prometom kam cemo ici [wink]

Što kaže?

[/quote]

Pa kad pogledas i procitas bit ce ti jasno
[/quote]
Čovjek te ljepo pitao ako ne znaš ili ne želiš odgovoriti nemoj započinjati temu i spamati forum.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Pad cijena kod malog prometa loš znak. Jer signalizira daljnji pad. Pad cijena kod velikog prometa je dobar, i što je veći promet to je bolje, jer papiri u velikom broju prelaze u ruke čvrstih

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

O kojem velikom prometu vi pričate?
HT vam je 7 i pol milijona a ZAPI vam je 11 i pol.
Dakle redovan promet bez ova dva je oko 25 milijona.
Deca,najte me nasmijavat

…to je njihova politika…izazivanje nevolja u cilju rušenja ekonomije…na taj način žele zavladati svijetom…a oni imaju moć…možemo samo gledati što rade…OPREZ…jašite na valovima …i čuvajte svoje zdravlje i V.Ž.

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Pad cijena kod malog prometa loš znak. Jer signalizira daljnji pad. Pad cijena kod velikog prometa je dobar, i što je veći promet to je bolje, jer papiri u velikom broju prelaze u ruke čvrstih
[/quote]
Tako je kolega to je ispravna teorija koju zastupa većina investitora postoji i ona druga koja kaže obrnuto ali se puno rjeđe može naći u literaturi.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Gle, jaja ti ja ne jedem. Nemam pojma što znači današnji pad na velikom prometu niti me briga.
Ionako u Americi kompjutor igra igrice s dionicama i mlate praznu slamu očekujući da svaki puta treba reagirati kupnjom ili prodajom. Informacije su ionake frizirane i idu prema željama i potrebama. Sve je to jedna velika apstrakcija. Da se mene pita srušio bi indeks DJI na 2000, CROBEX na 200 a Belex bi zatvorio [proud]. Ali se mene ne pita, i ako je ovo kapitulacija koja je nedostajala u cijeloj karici neka je, podržavam to, ali čini mi se da je samo jedna korekcijica izazvana od strane onih kojima odgovara onako kako im odgovara. Zapamti: kompjutor igr u Americi, a njega ne moeš pobijediti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close