Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ispričavam se svima forumašima što ne odgovaram na privatne poruke. Nemam vremena a nisam još ni proučio kako šljaka taj zahtjev za prijateljstvom.
Pozdrav i sutra idemo u nove pobjede! [thumbsup]

nema problema.
necemo zamjeriti.
[thumbsup]

Hheheejj mr. Blue pa tek sam sad vidio vratili ste se???

A, ak nije nepristojno pitati di Vam je onaj potpis:

Ingra…može li bolje?

Kaj sad ne stavite, pošto ga kupujete i želite prodat kai i ingru nekad ;-))

Pbz…može li bolje?

PODR EV/EBITDA 9.7 (tu negdje).
Relativno ok, sa mogucnoscu poboljsanja

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Odavno nije bilo ovako dosadno otvaranje

Samo prve dvije min

Očekuje li se veliki rast BDI-a pa ovako skače ATPL?


Očekuje li se veliki rast BDI-a pa ovako skače ATPL?

Ne, zadnje pumpanje cijena ti je to kompa.

To se već dogodilo jednom kad je atpl bio na 8xx, a crobi na ne sjećam se 1600 il 1800 ima tome ne tako davno.
Znate kaj se dogodilo, plakali smo svi 2 mjeseca ko životinje, neki su dizali golfiće, vele ka zaradu, ja mislim u zrak.
I sad su ti najglasniji da je oporavak tu???
Pa vjerujmo im na riječ, kao i onda…
Još mjesec dana i 1 dan, a onda dugo sparno ljeto.

RAST
U veljači izdano 7,6% više odobrenja za građenje
Autor/izvor: SEEbiz / Hina
ZAGREB – Tijekom veljače u Hrvatskoj je izdano 868 odobrenja za građenje što je 7,6 posto više nego u veljači 2008. godine, a 0,7 posto više nego u siječnju ove godine, pokazuju podaci Državnog zavoda za statistiku.
http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/u-veljaci-izdano-7%2c6%25-vise-odobrenja-za-gradenje,42882.html

MIROVINSKI FONDOVI
Drugi stup od osnutka kapitalizirao 219,53 milijuna kuna
Autor/izvor: Tomislav Petrov, tomislav.petrov@seebiz.eu
ZAGREB – Obvezni mirovinski fondovi od osnutka su kapitalizirali 0,94 posto proslijeđenih im neto mirovinskih doprinosa, odnosno, svojim članovima upravitelji obveznih mirovinskih fondova privremeno su kapitalizirali 219.529.835,45 kuna.
http://www.seebiz.eu/hr/analize/drugi-stup-od-osnutka-kapitalizirao-219%2c53-milijuna-kuna,42856.html

Končar kao da nema sutra, Dalekovod i IGH dostigle plafon u ovom rastu. Distribucija na djelu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

cini se da je energetski sektor vise nego pozeljen u portfelju fondova… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


DA…tak je to…nema više PBZ-a po 400, prvi ask na 447,90 [smiley]

I promet 0 kn.

New Report

Close