Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel to trezor PBZ-a krenuo u akciju? [rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


jel znaš kako se kreira novac ?

Da nije točan odgovor: "Topčider"? [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



jel znaš kako se kreira novac ?

Da nije točan odgovor: "Topčider"? [wink]
[/quote]

neznam .. samo pitam
[wink]

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

redovan promet 38,8 milja,cini se da ide lagano na bolje…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Zamolio bih kolege sa foruma da mi pomognu …
očajan sam i neznam što da mislim .
Molim kliknite na forum viadukta pa ako mi ko može odgovoriti na moja pitanjašto se to dešaava

Naime danas sam popuš na viaduktu dosta pa me zanima kako je to mogoče kad

se on prodavao cijeli dan po višoj cijeni 275 preko 1,4 miljuna i onda neko uleti doslovce u zadnjih 5

sek sa tisuču kuna i sruši dionicu za 5,5%

to sam primjetio da se dešava i na drugim dionicama jednostavno u zadnjih 5 sek neko ruši cijenu

abnormalno sa sitnom lovom 2-3 dionice,kako je moguče da je to dozvoljeno.

Molim lijepo kolege da mi pomognu znam da sam jos glup i naivan ali ovo mi se čini nepravedno i

više liči na kriminal nego trgovinu.

Unaprjed hvala

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

Jel gledao tko sad prilog na Novoj al, ga Kardum nadrukaše jooooj! [bye]

[/quote]

jel znaš kako se kreira novac ?

[/quote]

je li kolega, a na koji to novac tj. monetarni agregat ciljate???

ima više oblika novca

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

Pada mi na pamet da bi bilo dobro cuvati se ovih dionica na kojima se posljednjih par dana pojavljuju neuobicaeni volumeni.
Skriveni nalozi su super funkcionirali i jaci igraci su ih rabili tutaforca na "posrnulim" dionicama ili citavim posrnulim sektorima.
Nakon ukidanja – moze se dogoditi da dionica dugo vremena ostane polumrtva. Ili znacajno nelikvidnija nego ranije … a ozive one koje su trenutno polumrtve?! [bye]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Kome sam ja nešto skrivio….

Zašto baš sad kad sam ja kupio dionice??

http://www.seebiz.eu/hr/banke/pocelo-je-moodys-snizio-izglede-hbor-u-i-zagrebackoj-banci-na-negativne!,42746.html

Evo ti ga na,…… [cool]

Vaš link

Sve je stvar psihe.....

xxyyzz, ja tebe ne razumijem. Po skrivenim nalozima, mi mali-telci- ništa nismo vidjeli…niti
kad jača kupnja, niti kad jača prodaja, niti kakva je strategija rada, niti koja dionica je in- koja je out,
ništa se nije vidjelo- jer je netko stalno održavao predviđenu temperaturu i lagano oznojene tjerao van- a zaleđene od straha- unutra…tako da smo dio grešaka u prodaji-kupnji , napravili jer
smo bili zavedeni predstavljenim stanjem- k/p.

Danas, kad vidiš da se slažu nalozi na kupnji- diži cijenu … kad se slažu nalozi na prodaji…kidaj…
itd.itd…pa, ne znam da li sam ikada baš vjerovala vijestima , analizama…bla bla…
Uvijek je situacija na monitoru bila zakon…
Kako možeš danas znati, koliko naloga zapravo leži na npr. LRH, ako je hoćeš prodati po
2.500 kuna…. čini ti se samo par kupaca…ma kaj…desetak dionica …je fakat..! Probaj dostići
tu cijenu, i skini kupce ako možeš… e , pa onda…nek svatko izloži što hoće, brate kupiti-prodati
koliko i kada…
Nema više skrivača- samo korektno provođenje Zakona o tržištu kapitala , koji u dijelu
javne prodaje govori….SVAKI NALOG MORA BITI IZLOŽEN …..bla bla .kužiš S V A K I !!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Jesi li pijan ili trijezan a nemaš blede veze o dionicama? [shocked]

New Report

Close