Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Magma -90 mil … a sta je tu cudno? Prodavati igracke i kineske piz….ije u najvecoj recesiji u povijesti? Pa sta ako su svi fondovi i MFovi unutra? Stabilna struktura? Ruzno je nazivati ljude i FM budalama ali …

A sta tek ceka gradjevinare i brodare… osim ako se ne prijavimo za olimpijadu
Covjece sta je doslo od ove burze … madjarima se srusila drzava i pali su cca 40% a mi smo totalno kapitulirali. A kako i ne bi kad imamo "stabilnu strukturu" ulaganja . Totalna debilana [bye]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd




DA LI VI SVI ZIVITE U AZIJI I OD TAMO DOBIVATE DIVIDENDE???

Magma, gubitak 90 milja kuna, eto vam Azija..

ajde Blumenu di si Magmu našo majko mila većeg šrota na ZSE ne postoji. zašto ne spomeneš rezultate Konzuma?
[/quote]
Rijec je o prvoj kotaciji, cisti retail u kojem su svi mirovinci..
Konzum nit ima mirovinaca (stabilnu strukturu), nit je na prvoj kotaciji..

[/quote]

ja tebe stvarno prijatelju ne razumijem…. pa šta ako je u prvoj kotaciji i šta ako su mirovinci unutra? Junk je junk bez obzira u kojoj je kotaciji i tko im je u strukturi. Pa imaš svoju glavu, ne trebaju ti mirovinci i Motušić, ne? pa nisam ja kriv mirovincima što su pokupovali ovo na 7,5 X glavnica pa su sad u strukturi… a šta će nego bit u strukturi… van sigurno ne mogu kad ne mogu kome prodati… pare ionako nisu njihove.

I'LL BE BACK


governor
jučer su ti cijeli dan bikovi mukali do iznemoglosti, ti si im brusio kopita i oštrio rogove….
Jesi li se možda sjetio da bi ih trebalo i nahraniti? [lol]

kolega virnite na prodaju KOEI

pa ne trebam ja hraniti bika kad ga vi hranite… jeftinim dionicama bez kojih zauvijek ostajete.[bye]

MUUUU MUUUU MUUUU [lol] [lol]

I'LL BE BACK

malo vas je uzela pretjerana euforija , malo se raspitajte kakva nam izviješća dolaze

Kupuje se kupuje sve po asku nema više čekanja na bidu tko misli kupovati, neda nitko više dionica jeftino čude me i ovi na asku kako su ovako naivni.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Od petka se ukidaju skriveni nalozi, baš šteta..

jel ovo istina? gdje se može provjeriti info gledao malo na zse nisam našao? tnx



governor
jučer su ti cijeli dan bikovi mukali do iznemoglosti, ti si im brusio kopita i oštrio rogove….
Jesi li se možda sjetio da bi ih trebalo i nahraniti? [lol]

kolega virnite na prodaju KOEI

pa ne trebam ja hraniti bika kad ga vi hranite… jeftinim dionicama bez kojih zauvijek ostajete.[bye]

MUUUU MUUUU MUUUU [lol] [lol]
[/quote]
Samo ti mukaj kolega, ja ti na to gledam malo drugačije, onako psihologijski [lol] jerbo sam trenutno samo promatrač [smiley]
A, KOEI bilda Nuke u Albaniji, još premako raste kako bi trebala

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


Kupuje se kupuje sve po asku nema više čekanja na bidu tko misli kupovati, neda nitko više dionica jeftino čude me i ovi na asku kako su ovako naivni.

samprase, šuti neka se samo stavljaju na ask. Što prije to prodaju po ovim bagatelnim cijenama velikim ribama, to ćemo bolje rasti kad Ameri probiju 900 sad za koji dan… kamo sreće se svi stanu na ask i da se počisti to kak se spada.

I'LL BE BACK



Od petka se ukidaju skriveni nalozi, baš šteta..

jel ovo istina? gdje se može provjeriti info gledao malo na zse nisam našao? tnx
[/quote]

a pogledaj sto imas trenutno na LEDO-u, skriveni 100 komada na asku…

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

17.04 je zadnji dan trgovine sa skrivenim nalozima i točka nema se tu više šta raspravljati to je istina a i bilo je u svim medijima a oni koji ne prate to je njihov problem.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

kako se netko iskrcava na vdkt na 275kn…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Jooojj šmrc šmrc

Pogriješila sam u proračuno mjesečevog mlađaka, umjesto da loše, on je počeo dobro djelovati na kupce atpl.

šmrc šmrc, sljedeći put će valjda biti bolje.

NA SEMINARU ĆU VAM PREDSTAVITI KJNIGU "OD MILIJUNA DO PUCKE KUHINJE" ...autora S.I.

New Report

Close