Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Verdi- a preko koga radiš – ili si broker u nekoj brokerkoj kući koja tako trguje- ili imaš registriranu
svoju tvrtku- ili ugovor direktno s ZG burzom …Kako – da čujemo …hvala.

Komentar : znači , do sad smo imali privilegirane brokerske kuće koje su se uštekale
direktno na monitore burze- a sad ćemo opet šiziti na brokere unutar brokerske
kuće- jer će u stisci- pogurati naloge i svoje babe i stričeva i pokoji svoje supruge ili
frenda . a mi ćemo čekati ako nam ostanu kakve mrvice ….. svašta!
je, zaboravila sam važno reći- Hanfa će ih nadzirati – fakat ! kak i do sad…

1 Generacija. Nalog se može zadati od 9-18h. Kod njih zadajem naloge a na Fimi gledam jer je njihov monitor puno brži i pregledniji ali im je provizija veća.

who dares, wins

da li neko zna kako onda funkcionira pbz investor, ja kad zadam nalog preko investor platforme on se realizira, postaje vidljiv nakon cca. 5-10 sec, nemoguce da tamo brokeri pbz-a sve naloge pretipkavaju od svih klijenata, da li ce pbz investor i dalje normalno funkcionirati?

P.G. je o.k. Ja bih ipak da se ljudi čuvaju za određene međufazne poslove, kao što su rad sa klijentima,
analize svih vrsta, prezentacije rezultata, servisiranje programa, povezivanje tržišta- klijenata
sa institucijama i obratno…. a tehnika nek cijepa drva.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Evo mene natrag nakon par mjeseci izbivanja.
Zadnji komentar s moje strane je bio da nemam alata niti mogucnosti bilo sta znati sto se desava kako na burzama (smrd..ljivi Ameri (banke) su skrivali bilance prilicno dugo) ili na ZG-Burzi (skriveni nalozi, HANFA koja odraduje posao na nivou keramicara koji je kod mene postavljao plocice…Boze sacuvaj, a o preferiranim brokerajima sam nacuo ali nikad saznao zasto se to radi i kako)
Pa sam odustao od Burze, jer nije bilo naznaka da ce se ista pomaknuti.
Eto sad ima naznaka, nadam se da ce NAPOKON Hanfa nesto dobro odraditi te da ce biti samo poslovanje na ZG burzi transparentnije.

AZ? Hvala, ne.

hehehe, ne znam na koji topic bi stavio ovo, pa ako modovi misle da treba drugdje nek premjeste.
Uglavnom… bacio sam malo oko na onaj nelikvid od foruma mojnovac. Naselili su im se, ni pet ni šest, nego Baron, Vlad i Ivek i to sva trojca u isti dan. Mora da su "mještani" presretni zbog tog[lol] [lol] .

I'LL BE BACK

Ima ih i više, i svi u istom danu se ulogirali.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evo još jednog

http://www.mojnovac.net/forumi/showpost.php?p=479228&postcount=224

governer? ovo sve u dva dana, očito stoji jedan ili dva lika iza njih.

Ajmo kviz, sljedeći je mamus na mojnovac.

Samo dečki, tamo ste brzo out, tamo nema zajebancije kao ovdje gdje Vjeko tolelira sve.

Osobno mislim da je to sve Braun smislio, ali ne mora biti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ma nije isti lik, ali djeluju sinergijski… Kao Aglaia i Negotiator [lol]
hehe, preselilo se krdo na drugo brdo. Dosta zanimljivo. Baš me zanima kolko će trajat tam. Ja im dam tjedan dana max.

I'LL BE BACK

…ajde dečki ajde…nije li to gušt slobode…svako ima pravo na svoje mišljenje…jedino ak se i mi preselimo tam i popljujemo ih kao ovdje, pobjeći će…nije li Nedjelja bio dan MILOSRĐA???…pa kako onda može nešto tak da se govori o drugim ljudima??? Nije li Isus umro za sve nas, da bi se portudili biti bolji prema svom bližnjem??? SMIRIMO HORMONE…ovdje se daju komentari o tržištu dionica a ne o tržištu ljudima…RAZMISLIMO U DUHU MILOSRĐA I LJUBAVI…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


ma nije isti lik, ali djeluju sinergijski… Kao Aglaia i Negotiator [lol]
hehe, preselilo se krdo na drugo brdo. Dosta zanimljivo. Baš me zanima kolko će trajat tam. Ja im dam tjedan dana max.

Bacih oko na te postove. Što ako u tome ima istine? Ruku na srce ima nekih argumenata i činjenica nije baš da lupaju u prazno. Barem mi se tako čini. Ovaj PDF nije loš.

http://www.mojnovac.net/forumi/attachment.php?attachmentid=14409&d=1239571159

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Na burzi sam od jeseni 2006. i i drukanje po medijima uključujući i dva foruma najsigurniji su pokazatelji kuda će tržište ići.
ugrubo, uzorak je sličan našoj politiki; za svakoga ima ponešto, druka se na svim razinama svijesti i prilagođeno svim intelektualnin nivoima, također prolagođeno (avatarima osobito) i svim političkim opcijama. Druka se općenito u oba smjera, s očitom prevagom u jednom, al kao mora postojati i opozicija ( ponavljam, poput politike)

Zadnjih par dana sva ta flora i fauna ispuzala je iz rupa. Drukaju uglavnom s negativnim predznakom.

To bi značilo da će tržište ići ap, potom naglo i brutalno down. Snaga kojom se počelo drukati, čini mi se moglo će ići do toga da tržište toliko i polako poleti up , tamo sve do margin histerije, pa tek onda šišanje.

rijetko sam griješio u ovakovim situacijama. vidjeti ćemo, ako i sad ne pogriješim stalno ću vam gurat vlastite citate pod nos 🙂

Vidim da sam izostavio najbitnije

I love this game

my moon

New Report

Close