Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ŠTA SE ČEKA?

u kojem smislu?


Gledao sam nekad davno u nekoj sapunjari da se dionice kupuju kad padaju, a prodaju kad rastu pa sam danas malo dokupio. Dokupio sam i prije 20 dana, dok je CROBEX bio 1280 cca, pa je to laganih 15% i nakon ovog pada (zato što sam kupovao i ATPL, inače bi bilo preko 20%), koji po meni nije ništa drugo već malo hlađenje prije ponovnog rasta. Rast unazad 20 dana može se objasniti dobrim vijestima, prvenstveno iz Amerike, a kako protumačiti ovaj nagli pad od petka? Kakve to strašno loše vijesti stižu?!?!?! Bumo vidli, rekoše slepci..
Naravno, ameri su opet napravili zaokret u zadnjih sat vremena trgovine, (DOW 7522, S&P 788 NASDAQ 1502) tako da za sutra ostaje sve otvoreno.. Treba pratiti futurese

Moj post od jučer, he he
Lako je biti general poslije bitke, treba skupit muda pa na vrijeme uletit…
Na PTKM još ništa, ali na DLKV od jučer do danas laganih 4%

Još jednom se pokazalo pravilo kad svi prodaju ti kupuj.

CROBEX skoro+ 4%

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

pa sampras tako se poznaju igraci,ja juce kad sam rekao da se dopunjavam dobijem poruke na privat "ne kupuj sutra padamo,lovis padajuci klin" vidi sad ovo [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

šta je da je lijepo je vidjeti da se tako brzo oporavlja.iskreno mislio sam da će u drugom smjeru.izgleda da su ostale burze počele nas kopirati.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Lako to što si dobio poruku da loviš padajući klin ja dobio poruku na privat od jednog tehničara da lovim sjekire koje padaju.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Lako to što si dobio poruku da loviš padajući klin ja dobio poruku na privat od jednog tehničara da lovim sjekire koje padaju.

Može li se to prijaviti policiji kao prijetnja za život?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



Lako to što si dobio poruku da loviš padajući klin ja dobio poruku na privat od jednog tehničara da lovim sjekire koje padaju.

Može li se to prijaviti policiji kao prijetnja za život?
[/quote]
Bili su zlatnici samo kolega je toliko drukao da nije vidio šta pada [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.451,32 4.01% 222.896.455,99 kn 27.513.538,92 kn 185.911.837,98 kn 9.471.079,09 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Završilo u plusu 4,01

Živ Žav

Nit ti je svatko neprijatelj tko te uvalja u govna niti ti je svatko prijatelj tko te iz njih izvadi.


Završilo u plusu 4,01

Živ Žav


Pa zar danas nije trebao biti CROBEX -4%

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



Završilo u plusu 4,01

Živ Žav


Pa zar danas nije trebao biti CROBEX -4%
[/quote]
Da – 4 %, ali u odnosu na neki dan koji slijedi u 4. mjesecu.

New Report

Close