Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Di su sada oni koji su jučer pričali da svatko tko je jučer kupovao dionice hvatao je padajuće sjekire kad gle čuda ono zlatnici padali a oni ih zamjenili sa sjekirama, očito ima ovdje posla za oftamatologa. [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

jel opet crkla burza? izgleda da je virus pbz investora injektiran i u zse

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

STOP na gledalici

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

opet puče…hrvatska kvaliteta…

Ja to mogu, ja to hoću... JA SAM MALI VLAK U SNIJEGU!!!

Šta mi se ovo dešava? Sve dionice u blokadi? Šta im je puko server? [shocked]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

i meni

na ZSE nema nikakve obavijesti

upravo su stavili:

Poštovani,

Obavještavamo Vas da je Zagrebačka burza privremeno zaustavila trgovanje uslijed neispravnog rada korisničke data vending aplikacije, a u cilju očuvanja integriteta trgovinskog sustava.

O nastavku trgovanja biti ćete obavješteni.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

nesta je krahiralo, Motusic drmnio bocu dvije pa sjebo gledalicu [lol]

No pain no Game

Obustava trgovanja

Poštovani,

Obavještavamo Vas da je Zagrebačka burza privremeno zaustavila trgovanje uslijed neispravnog rada korisničke data vending aplikacije, a u cilju očuvanja integriteta trgovinskog sustava.

O nastavku trgovanja biti ćete obavješteni.

Zagrebačka burza

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Mamicu im njihovu bahatu.
Ni a ni b.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Svaka čast….ovakva burza ima valjda samo u Zimbabveu…..

Čemu napumpavanje ht-a?

Ima li ovih +2.54 veze sa datumom 31.03., da se malo našminkaju fondovi za kraj kvartala. A HatEJA su pogotovo puni…

New Report

Close