Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cromane, koliko si ti IGH prodao na 3000,00 kn ….e,fakat…svi smo genijalci..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




U petak IGH: max 3089 kn

Danas IGH : 2520 kn [bye]

A koliko je ljudi kupovalo u petak, ajme. Kad će se ovi mali opametiti???

Crobex 9-10/3-2009 ca 1250 ; IGH u isto vrijeme ca 1500
Crobex i IGH ca 15 dana kasnije ; Crobex ca 1470 ; IGH ……!…….. ca 3000

Dobra zarada = znanje
[/quote]
da ,ali onda kad je bio 1500 nitko nije znao da ce na 3000,sada je lako biti pametan .eto ako si ti znao nudim ti 20% od zarade pa mi slijedeci put reci sto i kad da kupim.
[/quote]

Ja ne kupujem Hrvatske dionice.Ja trgujem sa svedskim dionicama.
Ja sam vam pisao o razini ca 1250; i da znao sam da ce i Crobex i Igh ici gde su isle a takoder znam i dalji razvitak (i crobexa i IGH) sve to hvala EWT_analizama sto ste u pocetku ismijavali.

Nije mi potrebno tvojih 20% .Zaradujem dovoljno sa svojim trgovanjem.
Ali ima sigurno mnogo drugih koji su spremni ti pomoc.Sretno

Što su se svi upaničili ili drukaju down.
Pa naravno je da je trebalo doći do hlađenja. Malo spretniji će zaraditi ili prodajom blizu maksimuma ili šortanjem u cilju podebljavanja broja dionica, a najviše će izgubiti paničari koji su do jučer malatili po asku, danas po bidu, a sutra će opet po asku.
Ja sam malo šortao, malo sebi osobodio keša, te ću se pomalo puniti. Ni u ludulu mi ne pada iskrcati se 100%. Raketa je uvijek moguća.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


U petak IGH: max 3089 kn

Danas IGH : 2520 kn [bye]

A koliko je ljudi kupovalo u petak, ajme. Kad će se ovi mali opametiti???

kad postanu veliki

mozda ja i nisam normalan ali ja sam danasnji dan iskoristio za dokup….


Što su se svi upaničili ili drukaju down.
Pa naravno je da je trebalo doći do hlađenja. Malo spretniji će zaraditi ili prodajom blizu maksimuma ili šortanjem u cilju podebljavanja broja dionica, a najviše će izgubiti paničari koji su do jučer malatili po asku, danas po bidu, a sutra će opet po asku.
Ja sam malo šortao, malo sebi osobodio keša, te ću se pomalo puniti. Ni u ludulu mi ne pada iskrcati se 100%. Raketa je uvijek moguća.

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



Stavio sam i na temi o mirovincima, ali nek se nađe…Neki dan sam ovo našao, a vidim da nije nitko stavio. Iz kvartalnog izvješća erste mirovinca za 9 mj.
Na dijelu o pozicijama ulaganja za 9 mj se vidi kako je lijepo kupljeno 6 mil kuna hypo real estatea vjerojatno par dana prije objava o gubicima i bailoutima, ako nisu prodali sadašnja vrijednost je možda 700 k kuna... Vjerojatnost da kupiš baš od nekoliko tisuća europskih i US dionica baš ovu…
A drugi bitni dio potvrđuje ono što smo svi znali, a ovo su brojke. Dakle, izvještaj o realiziranim uglavnom gubicima u domaćim fondovima, obratite pažnju na ponavljanje nekih datuma kod izlaza iz više fondova i ovdje se radi samo o jednom mirovincu, a što su tek radili ostali…
Ako nekoga zanima izvještaj, nalazi se na stranici erste mirovinca…

Mirovincima su stranci upravljači.
A što biste htjeli vi Hrvati?Veliku penziju.
Natrpati će naše fondove sa stranim propalim firmama.Pa to im je i posao.Pa OPTIMA je isto
promašena investicije ZABE,ali sa IPO to je postao dobar posao.Za sve osim za buduće penzije iz
trečeg stupa.
Kriva je naša politika koji je strancima dala i ta zadnja likvidna tekuća sredstva.
A što nisu kupili neku našu banku,koje dobro stoje?Uvijek ista priča dok im se ne nametnu žestoke
kontrole od strane države.
[/quote]
kolega daj se malo poslusajte, mislite da domaci lopine nebi igrali istu igru?
s cim smo se mi iskazali da znamo upravljat? javnim financijama, HT-om, plivom, inom, bankama?
Netko treci treba s nama zgospodarit a meni je svejedno zvao se on oberman ili raić.
Danas kupio lijepo vino iz Južnoafričke republike da je belje bilo na popustu nebi išlo u košaricu.
A sad kažite da nisam domoljub, svi znamo puno velikih patriota šta se nisu osvrtali na raju i radna mjesta… meni se nameće odgovornost da ćuvam radna mjesta…
kad rumenige veli da je opstojnost mirovinaca upitna bez ikakvih obrazloženja i sankcija, mislite da bi mi znali upravljati sami sa sobom?
povijest je pokazala da to nikad nismo znali, zato nebudite ogorceni vec kupujte konkurentne firme koje su moguće mete preuzimanja.
IGH je duzan za zagrebcanku 46 milja ojra i placa kamatu zato sto nema cash ni pokrice banaka a kolika je trzisna kapitalizacija navedene 54milja, na 1500 znatno manje, jel to realnost da firma vredi manje od 50 000 kvadrata zemljista?
jest kad mocnici za svoj interesni dep igraju, tko god upravljao njima naposljetku oni upravljaju nama.
nadam se da nisu preteske teme za sve novopecene pametnjakovice

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Ja sam malo šortao, malo sebi osobodio keša, te ću se pomalo puniti. Ni u ludulu mi ne pada iskrcati se 100%. Raketa je uvijek moguća.

prije će to biti torpedo kolega, i to posred broda…a onda je jasno što slijedi….

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala



Ja sam malo šortao, malo sebi osobodio keša, te ću se pomalo puniti. Ni u ludulu mi ne pada iskrcati se 100%. Raketa je uvijek moguća.

prije će to biti torpedo kolega, i to posred broda…a onda je jasno što slijedi….
[/quote]

I od torpeda se leti (u zrak). [cool]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

evo po jedan torpedo obadvojici od mene

Gledao sam nekad davno u nekoj sapunjari da se dionice kupuju kad padaju, a prodaju kad rastu pa sam danas malo dokupio. Dokupio sam i prije 20 dana, dok je CROBEX bio 1280 cca, pa je to laganih 15% i nakon ovog pada (zato što sam kupovao i ATPL, inače bi bilo preko 20%), koji po meni nije ništa drugo već malo hlađenje prije ponovnog rasta. Rast unazad 20 dana može se objasniti dobrim vijestima, prvenstveno iz Amerike, a kako protumačiti ovaj nagli pad od petka? Kakve to strašno loše vijesti stižu?!?!?! Bumo vidli, rekoše slepci..
Naravno, ameri su opet napravili zaokret u zadnjih sat vremena trgovine, (DOW 7522, S&P 788 NASDAQ 1502) tako da za sutra ostaje sve otvoreno.. Treba pratiti futurese


evo po jedan torpedo obadvojici od mene

Lako tebi kad sila s tobom. Uz mene samo mučačosi.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Naravno, ameri su opet napravili zaokret u zadnjih sat vremena trgovine, (DOW 7522, S&P 788 NASDAQ 1502) tako da za sutra ostaje sve otvoreno.. Treba pratiti futurese


Da zaokrenuli su si sa očima [lol]
sa -4,3 na -3,5% kao po staronarodnoj : nije govno nego se pas posro [bye]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

New Report

Close