Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



30. ožujak 2009.| Marko Mršić
Bankrot najbolja opcija za GM i Chrysler?
…što mislite kolege kako bi se ovo moglo odraziti na dionička tržišta …


Za konkurenciju super.
Nekome smrkne, drugome svane.
[/quote]

bankrot ne znači i gašenje firmi. onaj tko bi preuzeo bankrot bi imao mogućnosti smanjiiti prava radnika i otpustiti višak. drugo je situacija kod nasd, mi bankrot proglasimo tek kad rasprodamo strojeve za proizvodnju





Evo počela kapati izvješća, Lura povećala dobit 24%… neloše.

MMBA bolje nego lani.
Imunološki zavod lošiji.
POBA 143% veća dobit nego lani.Još uvijek premalo po dionici,ali, ipak se kreće…..
[/quote]

Kako je INA prošla sa izvješćem? Imate li kolega taj podatak. Može i na PM. Hvala.
[/quote]
U svakom žitu ima kukolja.Ali ne mojte se ugristi za jezik nakon prvog kvartala 2009.
[/quote]

INA nije kukolj, ona je žito. Izvješće?

Evo malo stvari za razmišljanje…

“Vlada već ukalkulirala 65.000 otkaza za 2009. godinu”
Vaš link

zao mi je sto niste jos u petak skuzili da drugi proboj oko 14 sati nece uspiti na dlkv i igh i tada prodali…nakon toga ste vidili,,uhvatio sam 343 i skoro 3000 ,sada ih ponovo cekam da kupim,posebno volim dlkv.mozda me i izvuce iz gubitaka,idem samo na njega i jos par dionica i na oscilacije.pozdrav


…pažnja…slijedi novi pad…šišanje…ja nisam prodao…u- sam da sam u + prodao bi… molim mišljenje što je pametnije…??? mođe i taj famozni Barun…tko god da je…

kako si samo uspio ostvariti minus??

prodaj sa malim minusom.

Hotel Imperial Rab malo bolji nego lani.
Drvna industrija ima problema.Očekivano.
Drvenjača i EXportdrvo .
Četvrti kvartal pozitivan,što je odlično ali daleko lošije nego lani.Vjerovatno slijedi isti trend i u
prvom kvartalu 2009.
Što možemo očekivati od FNVC.
To je toliko podcijenjena dionica da je samo požar može spustiti niže.
Nemam nijednog drvoprerađivača radi loših očekivanja.
Ali možda je to prava prilika.Kupuje se kada krv teče ulicama.


Hotel Imperial Rab malo bolji nego lani.
Drvna industrija ima problema.Očekivano.
Drvenjača i EXportdrvo .
Četvrti kvartal pozitivan,što je odlično ali daleko lošije nego lani.Vjerovatno slijedi isti trend i u
prvom kvartalu 2009.
Što možemo očekivati od FNVC.
To je toliko podcijenjena dionica da je samo požar može spustiti niže.
Nemam nijednog drvoprerađivača radi loših očekivanja.
Ali možda je to prava prilika.Kupuje se kada krv teče ulicama.

INA???

Trenutno je HDEL na -17%.

sltk-r-a 349,75%

who dares, wins

INA nije kukolj, ona je žito. Izvješće?

Evo malo stvari za razmišljanje…

"Vlada već ukalkulirala 65.000 otkaza za 2009. godinu"
Vaš link

Izvješće od Ine se nalazi ovdje, preporučujem pročitati sa razumijevanjem:
Vaš link
Zatim pročitati ovo:
Vaš link
I onda malo razmisliti.

Što se otkaza tiče, samo idiot to nije mogao predvidjeti. Znali su oni dobro i prošle godine što se sprema samo što su se pravili blesavi.

Što se otkaza tiče, samo idiot to nije mogao predvidjeti. Znali su oni dobro i prošle godine što se sprema samo što su se pravili blesavi.


I mi ovdije skupa sa njima, svi kalkuliramo sa EU i US otkazima , bavimo se njihovim ekonomskim problemima te ulažemo na osnovu njihovih dobrih ili loših vijesti a nemamo blage veza što nam se događa kod kuće!
Evo, EU i US smanjuju minuse, sada brzo po prodaji da ne nestane jeftinih dionica

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Što se otkaza tiče, samo idiot to nije mogao predvidjeti. Znali su oni dobro i prošle godine što se sprema samo što su se pravili blesavi.


I mi ovdije skupa sa njima, svi kalkuliramo sa EU i US otkazima , bavimo se njihovim ekonomskim problemima te ulažemo na osnovu njihovih dobrih ili loših vijesti a nemamo blage veza što nam se događa kod kuće!
Evo, EU i US smanjuju minuse, sada brzo po prodaji da ne nestane jeftinih dionica
[/quote]

Tako je, fondovi jedva čekaju da počnete lupati glavama u njihove skrivene naloge na prodaji. [thumbsup]


Što se otkaza tiče, samo idiot to nije mogao predvidjeti. Znali su oni dobro i prošle godine što se sprema samo što su se pravili blesavi.


I mi ovdije skupa sa njima, svi kalkuliramo sa EU i US otkazima , bavimo se njihovim ekonomskim problemima te ulažemo na osnovu njihovih dobrih ili loših vijesti a nemamo blage veza što nam se događa kod kuće!
Evo, EU i US smanjuju minuse, sada brzo po prodaji da ne nestane jeftinih dionica

[/quote]
al bi moglo bit panicne kupnje danas [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


al bi moglo bit panicne kupnje danas

kod nas je sve panično i kupnja i prodaja. da igroms lučaja nemamo u indexu HT sa velik utjecajem na vrijednost indexa imali bi dnevne oscilacije indexa od 7-8%

New Report

Close