Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako ne ulete fondovi, IGH ode jako dolje…

TOP ASK
CIJENA KOLIČINA
2.630,00 13
2.640,00 4
2.665,00 2
2.670,00 84
2.698,00 12
2.700,00 36….trenutno -11,45%

TOP ASK
CIJENA KOLIČINA
2.582,00 4
2.600,00 3
2.614,00 18
2.615,00 15…pazi ASK?




Stvarno je žalosno da Lura dionica na ZSE vjerojatno nikad neće biti vrednovana u skladu sa vrijednosti poduzeća. [sad]

bit će sigurno podcijenjena uvijek zbog malog free floata i nelikvidnosti, ali kada krenu isplaćivati dividendu mogla bi potegnuti na 500-600 kuna

[/quote]

Nisam baš siguran, imaju EPS 57kn i casha 23kn po dionici. Mislim da nije izgledno da bi u ovakvoj svjetskoj i hrvatskoj situaciji mogla sjesti dividenda veća od 10ak kn, ako i toliko.
[/quote]

mislim da uopće neće isplatiti dividendu jer planiraju dokapitalizirati somboled

ja ne očekujem isplatu dividende prije 2011 (dobit iz 2010) jer ima tu još potrebnih ulaganja i u RH, a i u regiji.


ATX se vratio za 1% s -2,98 na -1,99

[lol]





Stvarno je žalosno da Lura dionica na ZSE vjerojatno nikad neće biti vrednovana u skladu sa vrijednosti poduzeća. [sad]

bit će sigurno podcijenjena uvijek zbog malog free floata i nelikvidnosti, ali kada krenu isplaćivati dividendu mogla bi potegnuti na 500-600 kuna

[/quote]

Nisam baš siguran, imaju EPS 57kn i casha 23kn po dionici. Mislim da nije izgledno da bi u ovakvoj svjetskoj i hrvatskoj situaciji mogla sjesti dividenda veća od 10ak kn, ako i toliko.
[/quote]

mislim da uopće neće isplatiti dividendu jer planiraju dokapitalizirati somboled

ja ne očekujem isplatu dividende prije 2011 (dobit iz 2010) jer ima tu još potrebnih ulaganja i u RH, a i u regiji.
[/quote]

Ako misliš tako za dividendu , onda niti nije vrijedno spomena … 2011 ….
Pa ovdje nemogu čekat Ht dividendu 1 mjesec , ma niti 15 dana a da prije toga neprodaju za 207 kn
pa uđu na 205 ….a kamoli što drugo …
Nažalost …….

smanjuje se minus.......


Moram se složiti sa barunom ovoga puta, ovo sa DLKV su očite igre i manipulacije fondova ili nekoga sa mnogo keša!

uspješno iskrcavanje na 320 [bye]

…nisam kriv što me poduplalo…?????

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Evo počela kapati izvješća, Lura povećala dobit 24%… neloše.

MMBA bolje nego lani.
Imunološki zavod lošiji.
POBA 143% veća dobit nego lani.Još uvijek premalo po dionici,ali, ipak se kreće…..



Evo počela kapati izvješća, Lura povećala dobit 24%… neloše.

MMBA bolje nego lani.
Imunološki zavod lošiji.
POBA 143% veća dobit nego lani.Još uvijek premalo po dionici,ali, ipak se kreće…..
[/quote]
Pardon.
Nije POBA neogo Podravka.



Evo počela kapati izvješća, Lura povećala dobit 24%… neloše.

MMBA bolje nego lani.
Imunološki zavod lošiji.
POBA 143% veća dobit nego lani.Još uvijek premalo po dionici,ali, ipak se kreće…..
[/quote]

Kako je INA prošla sa izvješćem? Imate li kolega taj podatak. Može i na PM. Hvala.


30. ožujak 2009.| Marko Mršić
Bankrot najbolja opcija za GM i Chrysler?
…što mislite kolege kako bi se ovo moglo odraziti na dionička tržišta …


Za konkurenciju super.
Nekome smrkne, drugome svane.




Evo počela kapati izvješća, Lura povećala dobit 24%… neloše.

MMBA bolje nego lani.
Imunološki zavod lošiji.
POBA 143% veća dobit nego lani.Još uvijek premalo po dionici,ali, ipak se kreće…..
[/quote]

Kako je INA prošla sa izvješćem? Imate li kolega taj podatak. Može i na PM. Hvala.
[/quote]
U svakom žitu ima kukolja.Ali ne mojte se ugristi za jezik nakon prvog kvartala 2009.

…I ŠTO SAD…
Mon 6:24am ET- Briefing.com
S&P futures vs fair value: -17.60. Nasdaq futures vs fair value: -27.80. …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close