Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




nemojte biti naivni i mislita da je "the DNO" iza nas.

sada slijedi 5ica 5 vala od 1 padajuceg vala.

nakon toga ide 2 rastuci val do svibnja.


tigrus
zanima me tvoje vidjenje razvoja dogadjaja za 4mj.pa bih volio da ga izneses moze i na PM.
[/quote]

nema problema.
evo, sada trebao bi uslijediti pad nakon ovog bear market bull runa.

nakon toga imamo dvije opcije:
1. kriza je gotova i slijedi 5 rastucih valova – 35% sanse
2. kriza nije gotova i ovo je prvi padajuci val od 5 valova, dakle drugi rastuci pocinje za cca 10-15 dana i traje 2-3 mjeseca. 60% sanse

ili treca opcija – dno je bilo na crobex 1250 i na sp500 na 660 i mi smo u bull marketu.
u to uopce ne vjecujem i dajem 5% sanse
[/quote]

ja sam skloniji 4. opciji da 4.jos nije gotova niti ce biti u narednih 15 dana

po meni sutra tapkanje na mjestu, utorak i srijeda napeto…..

kolega da je napeto sve bi prštalo komentarima i TA bi bila puna grafova od raznih tehnicara ovako je kolega vasih 85%,medjutim izgleda da nema bas neke napetosti odmor lagani,kisa pada južina neda se nikomu prepucavati…….. [tongue]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


po meni sutra tapkanje na mjestu, utorak i srijeda napeto…..

Ne sutra bi trebalo biti živo i raznoliko.Pa sutra bi trebalo izaći niz izvještaja.A prekosutra svi bi
trebali dati izvještaje.mislim da ćemo već do dest moći vidjeti niz izvještaja,pa bi već na otvaranju
moglo biti raznoliko i burno.I uglavnom pošto će većina financijskih izvještaju biti bolji nego
za prošlu godinu nebi trebali padati.A kako nema nule znaći da ćemo imati rast,ali ipak ćemo
osluškivati Evropu.Ameri otvaraju u tri i po pa neće bitnije djelovati na trgovanje.
U utorak bi zaista moglo biti burno.
Crobeks me ne interesira ,nego izvještaji dionica u kojima se nalazim.Nadam se da sam pogodio.



po meni sutra tapkanje na mjestu, utorak i srijeda napeto…..

Ne sutra bi trebalo biti živo i raznoliko.Pa sutra bi trebalo izaći niz izvještaja.A prekosutra svi bi
trebali dati izvještaje.mislim da ćemo već do dest moći vidjeti niz izvještaja,pa bi već na otvaranju
moglo biti raznoliko i burno.I uglavnom pošto će većina financijskih izvještaju biti bolji nego
za prošlu godinu nebi trebali padati.A kako nema nule znaći da ćemo imati rast,ali ipak ćemo
osluškivati Evropu.Ameri otvaraju u tri i po pa neće bitnije djelovati na trgovanje.
U utorak bi zaista moglo biti burno.
Crobeks me ne interesira ,nego izvještaji dionica u kojima se nalazim.Nadam se da sam pogodio.
[/quote]

Izvještaji firmi koji se očekuju za 2008. u biti se ne očekuju jer su više manje poznati. To su odlična izvješća za 2008. kakva se godinama neće ponoviti.
Sve nas interesiraju izvješća za IQ ove godine, a tu će biti puno iznenađenja. Neugodnih.

…pa zar nikome nije jasno da će izvješća za ovu godinu biti slabija…osim ako ne budu frizirana… a ako budu frizirana onda nam tek 2010 slijedi krah…nemože se vječno živjeti u zraku…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ja bi reko čisto onako politički na razini Crobexa i stranački ispravnih firmi predstoji nam period manjih oscilacija sa blagim rastom. Do izbora većeg pada neće biti.
Hvala na pozornosti.
Molim.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

pa i ne svidja mi se ono sto bi moglo biti danas,ali ni najmanje,opet mozda i ne bude kako mislim da bi moglo biti…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......





nemojte biti naivni i mislita da je "the DNO" iza nas.

sada slijedi 5ica 5 vala od 1 padajuceg vala.

nakon toga ide 2 rastuci val do svibnja.


tigrus
zanima me tvoje vidjenje razvoja dogadjaja za 4mj.pa bih volio da ga izneses moze i na PM.
[/quote]

nema problema.
evo, sada trebao bi uslijediti pad nakon ovog bear market bull runa.

nakon toga imamo dvije opcije:
1. kriza je gotova i slijedi 5 rastucih valova – 35% sanse
2. kriza nije gotova i ovo je prvi padajuci val od 5 valova, dakle drugi rastuci pocinje za cca 10-15 dana i traje 2-3 mjeseca. 60% sanse

ili treca opcija – dno je bilo na crobex 1250 i na sp500 na 660 i mi smo u bull marketu.
u to uopce ne vjecujem i dajem 5% sanse
[/quote]

ja sam skloniji 4. opciji da 4.jos nije gotova niti ce biti u narednih 15 dana

[/quote]

ovo ne moze biti 4.
imali smo nize dno – 1490 pa 1250.

?

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


ovo ne moze biti 4.
imali smo nize dno – 1490 pa 1250.
[/quote]
Sve u redu ja samo kazem kako ja vidim stvari, ne kazem da ce tako i biti,no vjerujem da ce biti prilike jos jednom ostvariti dobit prije nego krene dolje.Mozda sam pogrijesio sto sam izasao prosli tjedan a mozda i pogrijesim kad uđem opet jer cu se nalazit u 5.-ici.Vrijeme ce pokazat [smiley]

Jao investitorima u dioničke fondove!
Autor/izvor: Tomislav Petrov, tomislav.petrov@seebiz.eu
KOMENTAR – Iznenađenje! Prinosi kojima se reklamiraju fondovi nisu prinosi koje zarađuju investitori u fondove.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/jao-investitorima-u-dionicke-fondove!,41357.html

New Report

Close