Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Danir54, ja želim vidjeti da crta Crobexa raste uz male korekcije..ne zanima me više što je
bilo- bilo je…. daj Bože, da se ne ponovi idućih 10 godina …a onda ću valjda i ja moći predviđati neka svjetska kretanja pravilnije, a ne ovako, čitala sam svaku budalu koja sebe ove analitičar,hebali se svi analitičari skupa kakve su gluposti pisali, a danas govore…tko je to mogao znati ili tko je to mogao predvidjeti ??? Moglo se, i ja sam ispravno učlinila u 11-2007.g. kada sam cijeli portfelj prodala i novac oročila, ali onda je počela priča……stručnjaci su se raskokodakali uoči 2008 , i sad sam tu gdje jesam skupa s većinom….nikoga ne slušam više nikad!
Danir54, raspravljamo o dnu, jer veliki dio investitora želi kupiti dionice i ponovno uložiti..trajnije..
Što ti misliš o takvom ulaganju sada ? Da li bi svom dobrom prijatelju rekao: dno je iza nas, uloži.

Ja bih to rekla svom prijatelju. O tome ti govorim. A ti , što bi mu ti rekao, obzirom na svoje iskustvo -znanje ?


…nikada nikome to ne treba predložiti, pogotovo u ovakva vremena…istina mogli bi brzo na 2000 ali i na novo dno…pa zar do sada nismo izvukli pouku…nekoliko loših vijesti u prvi plan, dva crvena dana u svijetu i naš kotač ode dole…ja sam na dalje oprezan… opekao sam se 2 puta…više neću…ako se dogodi bilo koji scenarij meni dobro jer sam na 50:50…(da ne ispadne da drukam na bilo koju stranu)

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

na seebiz ima zanimljiv clanak o fondovima…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Danir54 |

…možeš li nam kolega molim te pojasniti, šro izvlačiš kao bitnu pouku iz ovih članaka koje si nam dao na uvid…tvoji komentari bi mogli nekome biti od koristi…HVALA…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

nemojte biti naivni i mislita da je "the DNO" iza nas.

sada slijedi 5ica 5 vala od 1 padajuceg vala.

nakon toga ide 2 rastuci val do svibnja.


Danir54 |

…možeš li nam kolega molim te pojasniti, šro izvlačiš kao bitnu pouku iz ovih članaka koje si nam dao na uvid…tvoji komentari bi mogli nekome biti od koristi…HVALA…

Znaš li čitati? Pretpostavljam da znaš. Čekam tvoju repliku na članak u svezi ZABA-e !


nemojte biti naivni i mislita da je "the DNO" iza nas.

sada slijedi 5ica 5 vala od 1 padajuceg vala.

nakon toga ide 2 rastuci val do svibnja.


tigrus
zanima me tvoje vidjenje razvoja dogadjaja za 4mj.pa bih volio da ga izneses moze i na PM.

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

@ Danir
Eto tako se kod nas shvača sloboda govora i pisanja. Taj članak zahtjeva provjeru podataka. Ako su podaci lažni ( ne istiniti ) potrebna je kazna za objavljivanje ovakovih podataka. Ovdje se proziva niz firmi i osoba koji ili su kriminalci ili neopravdano ocrnjeni.



nemojte biti naivni i mislita da je "the DNO" iza nas.

sada slijedi 5ica 5 vala od 1 padajuceg vala.

nakon toga ide 2 rastuci val do svibnja.


tigrus
zanima me tvoje vidjenje razvoja dogadjaja za 4mj.pa bih volio da ga izneses moze i na PM.
[/quote]

nema problema.
evo, sada trebao bi uslijediti pad nakon ovog bear market bull runa.

nakon toga imamo dvije opcije:
1. kriza je gotova i slijedi 5 rastucih valova – 35% sanse
2. kriza nije gotova i ovo je prvi padajuci val od 5 valova, dakle drugi rastuci pocinje za cca 10-15 dana i traje 2-3 mjeseca. 60% sanse

ili treca opcija – dno je bilo na crobex 1250 i na sp500 na 660 i mi smo u bull marketu.
u to uopce ne vjecujem i dajem 5% sanse



Danir54 |

…možeš li nam kolega molim te pojasniti, šro izvlačiš kao bitnu pouku iz ovih članaka koje si nam dao na uvid…tvoji komentari bi mogli nekome biti od koristi…HVALA…

Znaš li čitati? Pretpostavljam da znaš. Čekam tvoju repliku na članak u svezi ZABA-e !
[/quote]

…pa evo replika…NIJE DOBROOOOOOOOOOOOOO!!!! sva sreća nema te dionice, ali ako se dogodi TO onda će i neke druge povući… sada tvoja replika molim…Hvala-…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...




nemojte biti naivni i mislita da je "the DNO" iza nas.

sada slijedi 5ica 5 vala od 1 padajuceg vala.

nakon toga ide 2 rastuci val do svibnja.


tigrus
zanima me tvoje vidjenje razvoja dogadjaja za 4mj.pa bih volio da ga izneses moze i na PM.
[/quote]

nema problema.
evo, sada trebao bi uslijediti pad nakon ovog bear market bull runa.

nakon toga imamo dvije opcije:
1. kriza je gotova i slijedi 5 rastucih valova – 35% sanse
2. kriza nije gotova i ovo je prvi padajuci val od 5 valova, dakle drugi rastuci pocinje za cca 10-15 dana i traje 2-3 mjeseca. 60% sanse

ili treca opcija – dno je bilo na crobex 1250 i na sp500 na 660 i mi smo u bull marketu.
u to uopce ne vjecujem i dajem 5% sanse
[/quote]
ipak si ti ok…ima smisla

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Nije ova banka sama, ovo u novije vrijeme sa dokapom Jadranske je još jače




nemojte biti naivni i mislita da je "the DNO" iza nas.

sada slijedi 5ica 5 vala od 1 padajuceg vala.

nakon toga ide 2 rastuci val do svibnja.


tigrus
zanima me tvoje vidjenje razvoja dogadjaja za 4mj.pa bih volio da ga izneses moze i na PM.
[/quote]

nema problema.
evo, sada trebao bi uslijediti pad nakon ovog bear market bull runa.

nakon toga imamo dvije opcije:
1. kriza je gotova i slijedi 5 rastucih valova – 35% sanse
2. kriza nije gotova i ovo je prvi padajuci val od 5 valova, dakle drugi rastuci pocinje za cca 10-15 dana i traje 2-3 mjeseca. 60% sanse

ili treca opcija – dno je bilo na crobex 1250 i na sp500 na 660 i mi smo u bull marketu.
u to uopce ne vjecujem i dajem 5% sanse
[/quote]

Kolega Tigrus, da li bi mogli opcije koje ste naveli pod toč. 1.,2. i 3. potkrijepiti grafom, da dobijemo detaljniji uvid u moguće raspone svakog vala, naravno i komentar bi bio dobrodošao!?

New Report

Close