Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.investinmacedonia.com/

Eto, ta se reklama vrti po jedno 10 puta dnevno na cnbc.

Jadni Hrvati kada nemremo mi to raditi.
Već su vidljivi rezultati.

A ne kao mi, ako ste gledali jučer otvoreno, onda znate o čemu pričam. Lijepo je Janez rekao, sada će strani investitori prvo vidjeti i pričekati kaj će biti sa ovom trakavicom oko onih 4 mil kvadrata, pa će razmisliti da li će uložiti u Hrvatsku.

Dođe stranac, uloži, ima dobre ideje, a mi drvlje i kamenje po njemu, optužujemo ga da pere novac kod nas i naravno njima dionica down.

E kolege to je naš problem a ne Baron, pobjeda, vladek ili netko peti. Sami nismo sposobni ništa, a kada nam stranci dolaze odnosimo se prema njima kao prema neprijateljima u ratu.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Evo jedno hipotetsko pitanje, pa molim vaše mišljenje: Kako bi se na Burzu ( ne mislim na neboder, već na cijenu dionica ) mogla odraziti devalvacija kune od cca 10-tak % ??
Pitam ozbiljno, nije šala…

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...




Danas sukladno Europi letimo gore.

Građevinari se pumpaju dalje, brodari stagniraju.


@Tigrus

Malo bolje ???

"malo" se zahebavas, a "znas bolje" od toga.

vidi post jos jednom.
[/quote]

"Sereš" a dobri smo si. [smiley]
[/quote]

ma kaj serem???
kazem da se zahebavas i da sigurno znas bolje od toga da si sad 100% dionicama.

pa to je pohvala.

ps. pogledajte lijepi H&S na FTSEu.
tagret oko 885.

evo prodao dlkv i igh pa sto bude.molim misljenje.hvala


evo prodao dlkv i igh pa sto bude.molim misljenje.hvala

Pa zar nisi rekao da čekaš IGH na 200 kuna i DLKV na 20 pa me interesira kad si kupio jer nije nikada došalo do tih razina.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



evo prodao dlkv i igh pa sto bude.molim misljenje.hvala

Pa zar nisi rekao da čekaš IGH na 200 kuna i DLKV na 20 pa me interesira kad si kupio jer nije nikada došalo do tih razina.
[/quote]
nisam ja to rekao nikad,vjerojatno si se zabunio,placao sam skuplje,ocekujem jeftinije,a ako ne stignem upadam u knzm.

Mađarski regulatori kaznili Sorosev fond
http://www.poslovni.hr/112127.aspx
Ovi bi i kod nas imali pune ruke posla!

who dares, wins

mali kupuju dlkv,nasrcu,veliki nalog stoji u pozadini kao stit,kad ojaca kupnja pocinje istovar.,volio bi da pogrijesim,ako sam fulao imam jos puno hladnijih zicera.


Mađarski regulatori kaznili Sorosev fond
http://www.poslovni.hr/112127.aspx
Ovi bi i kod nas imali pune ruke posla!

Da nisu kaznili Sorosa kaznili bi nekog drugog…………………… [wink]


Evo jedno hipotetsko pitanje, pa molim vaše mišljenje: Kako bi se na Burzu ( ne mislim na neboder, već na cijenu dionica ) mogla odraziti devalvacija kune od cca 10-tak % ??
Pitam ozbiljno, nije šala…

ako ništa drugo …bit ćeš u prilici za istu količinu eura kupiti veči broj dionica (za onih 10 %)
naravno ukoliko štediš u eurima… ali samo pod uvjetom da i crobex ne ode up
a to bi se lako moglo dogoditi
zar misliš da će biti devalvacije?

Niskopodni tramvaju sigurni su za putnike, a unatoč podmetanjima pozvani smo na daljnje pregovore u Helsinki, kažu u Končaru

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/14976/Niskopodni-tramvaju-sigurni-su-za-prijevoz.html



Evo jedno hipotetsko pitanje, pa molim vaše mišljenje: Kako bi se na Burzu ( ne mislim na neboder, već na cijenu dionica ) mogla odraziti devalvacija kune od cca 10-tak % ??
Pitam ozbiljno, nije šala…

ako ništa drugo …bit ćeš u prilici za istu količinu eura kupiti veči broj dionica (za onih 10 %)
naravno ukoliko štediš u eurima… ali samo pod uvjetom da i crobex ne ode up
a to bi se lako moglo dogoditi
zar misliš da će biti devalvacije?
[/quote]

Genijalan odgovor, ništa o dobitri firmi vezanih uz izvoz, kredite firmi, i još 100 problema.
Samo, kupit ćeš 10’% više dionica, što je vjerojatno jedina istina, al možda kupiš i 10% dionica više firme koja ide u bankrot zbog toga.
E koji analitičari tu pišu, da čovjek ne povjeruje

New Report

Close