Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Redovni promet 8.949.333,95
Instituc. promet 3.535.610,08
Ukupni promet 12.484.944,03

who dares, wins



Mislis na lovu od ovog neuspjelog dokapa? [lol]

Mislim na lovu od naših penzija kolega. Sjećate se?
[/quote]

Ah to. Da, sjecam se, nazalost. Aj barm mi penzija nije u AZ-u vec u RBA mada je sve to vise manje isti kurtinajtis

redovni je skoro 40 milijuna kolega

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ah to. Da, sjecam se, nazalost. Aj barm mi penzija nije u AZ-u vec u RBA mada je sve to vise manje isti kurtinajtis

RBA nije loša, jedino što obožava Magmu od 380 kuna pa nadolje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

…dax propada prebrzo….ameri se crvene…ja izlazim…meni dosta…vi kak hoćete…sretno svima…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…dax propada prebrzo….ameri se crvene…ja izlazim…meni dosta…vi kak hoćete…sretno svima…

FTSE je zelen, popratit će ga DAX sigurno, ne treba žuriti izlaskom zbog mogućih oscilacija od 2 ili 3 kune

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Ah to. Da, sjecam se, nazalost. Aj barm mi penzija nije u AZ-u vec u RBA mada je sve to vise manje isti kurtinajtis

RBA nije loša, jedino što obožava Magmu od 380 kuna pa nadolje.
[/quote]

Zato i rekoh da su nam svi mirovinci isti kurtinajtis vise manje. Svi imaju svoju Ingru na 60 [smiley]


…dax propada prebrzo….ameri se crvene…ja izlazim…meni dosta…vi kak hoćete…sretno svima…

Pozdrav i tebi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Danas sukladno Europi letimo gore.

Građevinari se pumpaju dalje, brodari stagniraju.


@Tigrus

Malo bolje ???

"malo" se zahebavas, a "znas bolje" od toga.

vidi post jos jednom.
[/quote]

"Sereš" a dobri smo si. [smiley]


redovni je skoro 40 milijuna kolega

Redovni promet 12.055.902,21

Ovo fima ne broji u redovni:
RHMF-O-142A 98,50 93,00 93,00 93,00 -0,53% 11.244.806,47 1
RHMF-O-19BA 88,75 88,75 88,75 -1,39% 15.755.469,19

who dares, wins

Odosmo prema minusu. Bull trap je bio danas.

Crobex sa 1,62% na 0,30%

GAP se ispunjava.


redovni je skoro 40 milijuna kolega

Da ali meni nije jasno s čime je toliko protrgovano. Na mokjoj gledalici imam opciju sve trgovane i da ga hebeš ne mogu nabrojati više od 15ak milja

New Report

Close