Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Deca,32 milje redovnog prometa.Kaj da vam velim? [smiley]

Eh, tek sad vidio, od toga 27 milja obveznice.. e moja Brankica

Hell is Empty and all the Devils are Here


Deca,32 milje redovnog prometa.Kaj da vam velim? [smiley]

tih 32 milje nije samo promet dionicama



Šta je sad vam nije skupo a meni se smijali kad sam kupovao IGH po 1500 i LKPC po 670, čak mi baron slao i izračune na privat koliko sam izgubio ako može jedan izračun po ovim cjenama . [lol]

Ja sam se iskrcao na Crobex 5400 bodova, to ti dođe još bolje. [tongue]
[/quote]
Nisi legendo nemoj lagati.
Iskrcao si na na onom prvom pada na 3200, a ja malo poslije tebe.
Tada smo zajedno počeli drukati da dolazi smak svijeta i da treba sve prodati (najbolje od svega bili smo u pravu, nije smak ili je bio potop).

Od tih razina 3200 kupio si malo INA i IGH (INA – špekulacija o OMV, i IGH – gradnja elektrana (još si se Ivani7 hvalio)) te od tada konstatno drukaš kao da si poludio.

Nisi kupovao niti kada smo roknuli na 2200 pa ekspresno otišli na 2800, a koliko vidimo po tvojim drukanjima nisi se opet ukrcao prije 3 tjedna a REKAO SI DA JE DNO NA 1300.

Eto a ti reci da to nije istina kada oboje znamo da je.
Da ne kažem da je većina bila sigurna da smo jedno te ista osoba + kakve smo divne PM dobivali, pogotovo ja od Samprasa (jezus taj mi je skinuo sve svece sa neba, ali eto sada smo si dobri)

btw vjeko molim pustiti ovaj post jer bum ga postal dok ga se ne prikaže ili dok me ne izbrišete

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Deca,32 milje redovnog prometa.Kaj da vam velim? [smiley]

27 milja međufondovskog prebacivanja

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



Deca,32 milje redovnog prometa.Kaj da vam velim? [smiley]

tih 32 milje nije samo promet dionicama

Ne, nego i kupusom na Dolcu.
[/quote]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

btw vjeko molim pustiti ovaj post jer bum ga postal dok ga se ne prikaže ili dok me ne izbrišete

Ovim se pokazuje da si još u debelom minusu. [tongue]

5400 is my number……yes it isssss [thumbsup]


Ali bojim se da Đuri nema spasa. [bye]

Kolega, mogli bismo mi tebe Hanfi prijaviti

Hell is Empty and all the Devils are Here



A INGR-a?

Ingra neće. Navodno Igor lovu od dokapa koristi i za likvidnost ako ustreba. Za Ingru nema zime.
[/quote]

Mislis na lovu od ovog neuspjelog dokapa? [lol]


Mislis na lovu od ovog neuspjelog dokapa? [lol]

Mislim na lovu od naših penzija kolega. Sjećate se?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Danas sukladno Europi letimo gore.

Građevinari se pumpaju dalje, brodari stagniraju.


@Tigrus

Malo bolje ???

"malo" se zahebavas, a "znas bolje" od toga.

vidi post jos jednom.


Kolega, mogli bismo mi tebe Hanfi prijaviti

Možete kolega. Jučer ih nazvao i rekao otvorite mi dosje, on mi rekoše, zašto da ti otvorimo kada već imaš. Reko ja njima, ok onda, onda nemojte još jednom.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




A INGR-a?

Ingra neće. Navodno Igor lovu od dokapa koristi i za likvidnost ako ustreba. Za Ingru nema zime.
[/quote]

Mislis na lovu od ovog neuspjelog dokapa? [lol]
[/quote]
navodno juce bandic izjavio na telki za arenu uporabna kroz ova dva tjedna sto je bilo i za ocekivati jer neznam tko bi isao rusiti arenu ,a potom i isplata za najam i mogucnost cak otkupa arene od strane grada natko je to postao sinoc bilo je na seebizz.tako da je ingra otklonila mac nad vratom zato je juce presla milju i dvijesto prometa i zato je na otvaranju zabijena u blokadu…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close