Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Evo me !

Ukrcao sam se do kraja. [thumbsup]


Ovo nije dobro!
I to fakat iskreno mislim.
[/quote]

slazem se.
ovo definitivno ne valja.

ps. mislim da se baron malo zahebava, ipak on zna bolje od ovog sto je napisao.

Danas sukladno Europi letimo gore.

Građevinari se pumpaju dalje, brodari stagniraju.


@Tigrus

Malo bolje ???

Neka me netko prosvijetli. U čemu je fora s građevinarima, oni će 300% gore u par dana a svi ostali ni makac? Što se to sprema, IGH dobiva posao za izgradnju prometnica u SAD???

Hell is Empty and all the Devils are Here

Šta je sad vam nije skupo a meni se smijali kad sam kupovao IGH po 1500 i LKPC po 670, čak mi baron slao i izračune na privat koliko sam izgubio ako može jedan izračun po ovim cjenama . [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Svi zabezeknuto gledaju kako fond menađeri dižu market

samo sa građevinarima. Tko je na redu poslije? Brodari?


Šta je sad vam nije skupo a meni se smijali kad sam kupovao IGH po 1500 i LKPC po 670, čak mi baron slao i izračune na privat koliko sam izgubio ako može jedan izračun po ovim cjenama . [lol]

Ja sam se iskrcao na Crobex 5400 bodova, to ti dođe još bolje. [tongue]


Neka me netko prosvijetli. U čemu je fora s građevinarima, oni će 300% gore u par dana a svi ostali ni makac? Što se to sprema, IGH dobiva posao za izgradnju prometnica u SAD???

tijekom zime kad gradjevinski sektor stagnira,doslo je do najviseg pada upravo u tom sektorunnaravno pod uticajem recesije i krize,medjutim sad se naslucuje da ce ipakbiti posla za njih,znaci najvjerojatnije ce izaci iz krize bez vecih problema a posto su najvise izgubili na cijeni zbog spekulacija o bankrotim ,kao nema posla…zato se sad prvi oporavljaju…btw kad ce bilo koja tvrtka bilo kojeg drugog sektora sklopiti ugovore mjerene u milijardama ne kuna nego eura,oni ipak vani gdje su gradili imaju jako dobru reputaciju pa ce graditi i dalje….

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Deca,32 milje redovnog prometa.Kaj da vam velim? [smiley]


Deca,32 milje redovnog prometa.Kaj da vam velim? [smiley]

Bull je krenuo, što je je

Hell is Empty and all the Devils are Here


Neka me netko prosvijetli. U čemu je fora s građevinarima, oni će 300% gore u par dana a svi ostali ni makac? Što se to sprema, IGH dobiva posao za izgradnju prometnica u SAD???

kako se brzo napuhuju tako će se i ispuhat.jućer sam bio na većeri sa direktorom jedne velike građevinske firme sa zse.uglavnom rade se samo poslovi za državu koja ništa ne plaća.plaće ljudima isplaćuju kreditima banke.ćekajte rezultate poslovanja prvog kvaratala pa zakljućujte.isto je i sa poslom u crnoj gori.radi se o koncesiji dakle naše firme moraju izfinancirat cijeli projekt.lovu će dobit od šukera.lol .

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



Šta je sad vam nije skupo a meni se smijali kad sam kupovao IGH po 1500 i LKPC po 670, čak mi baron slao i izračune na privat koliko sam izgubio ako može jedan izračun po ovim cjenama . [lol]

Ja sam se iskrcao na Crobex 5400 bodova, to ti dođe još bolje. [tongue]
[/quote]

Hehe, da mi koji smo se iskrcali bar ne plačemo zbog toga.
A on se skrcal na 2400 na igh i sad pjeva žalopoljke, jbga svi smo nekaj fulali, glavno da ne fulaš sve.
E kolega sampi, pa za vas sam mislio da ste barem dugoročni. [thumbsup]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=df80ff61-bb04-478b-9725-18a5dcd63cc6&open=sec

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

New Report

Close