Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3265877/index.do;jsessionid=483A77A7CBD3E471C9A99BEE9F5250BB.1

A kolko bagra tek troši na lajne ……..buketići od 20 kila, joj joj pa nema te koja ne
padne s nogu….



Evo me !

Ukrcao sam se do kraja. [thumbsup]

Ovo je cisti sell signal
[/quote]

Je,imate praf. Ovo bi trebalo prebaciti na temu Tehnička analiza da to dečki malo proanaliziraju



Promjenom vlasnika burze prilično je neizvjesna budućnost sadašnje uprave, zato oni žele

burzu prodati onima koji će zaštiti njihov interes.

Podsjeca me malo na to kako je Covic branio svoju poziciju … a na koncu ipak odletio. Inace s aspekta malog ulagaca (ne znam kako rade kao firma inace) mogu reci da su jako losi. Trading monitor im je KATASTROFA.
[/quote]

Evo opširnijeg članka.
Zanimljivo, ovo je otvoreni rat…

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,3,26,,157445.jl

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,3,26,,157458.jl

Barone aj se javi amerima…….ti si taj kaj si radio u tiskari !!!!

UPRAVA ZAGREBAČKE BURZE IMA PROBLEMA SA ALKOHOLIZMOM ?

Prema informacijama medija, rastrošnost članova Uprave Zagrebačke burze ne treba komentirati
imajući u vidu manipulacije kojima smo bili žrtve ovih zadnjih 16-tak mjeseci, isto tako
ne treba komentirati niti bahatost kojom izbjegavaju odgovore javnosti oko istih pitanja, jer novac
dovosi razne promjene, pa i karakterne….troškove nek razmatra Porezna uprava…
Alkoholizam , iliti umjerenu potrošačku naviku managera , koji upućeni u cijene asortimana
vinskih karata- demonstriraju diskutabilan materijalan status i ambicije, možemo komentirati kratko: Dečki, uzmite i pijte dobra domaća vina, razbistriti će Vam vruće glave i smiriti apetite…..
Ili, uložite u zapuštenu hrvatsku baštinu , restaurirajte zapuštena zdanja s odličnim podrumima,
odkupite odlična i jeftina vina od osiromašenih vinogradara, ukratko, prodajte burzu koju ste upropastili drugim plemenitijim vođama i uzmite motiku u ruke, pa na drukčiji način kušajte opojni nektar…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Evo me !

Ukrcao sam se do kraja. [thumbsup]

Ovo je cisti sell signal
[/quote]
ovo je signal za kupnju ako tvrdi kešolovci pocinju ulaziti,dize se i promet i cijena….:-))

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Zasto kod nas skoro svi cekaju s izvjescima zadnje minute za objavu dok ameri vec imaju rezultate poslovanja za 1 i 2 mjesec mi cekamo proslogodisnje pa kako cemo onda naprvo…..
Eto nakon svih afera pocinje dolaziti na red i ZSE, nebi me cudilo da sad kad pocnu kopat malo dublje naidu na gubitke sa neznam koliko nula… A kod nas to postaje normalno danas afera sutra nova pa na stare i zaboravimo tek za neko vrijeme mozda cujemo na dnevniku "zbog nedostatka dokaza taj i taj u tom i tom slucaju se oslobadja ili ode u zastaru" a milijuncici ostaju na racunima, to im valjda ostaje za dusevnu bol pretrpljenu prilikom sudjenja!

idući tjedan će bit bolje...




Evo me !

Ukrcao sam se do kraja. [thumbsup]

Ako baron ulazi to je definitivno sell signal.
Vidjetćete danas i sura.
Ja sam od jučer opet 60% cash.

Ovo je cisti sell signal
[/quote]
ovo je signal za kupnju ako tvrdi kešolovci pocinju ulaziti,dize se i promet i cijena….:-))
[/quote]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Dionice Tehnike i IGH dobitnice dana

Pod utjecajem Vladine odluke o nastavku ulaganja u cestovnu infrastrukturu (Pelješki most), dionice građevinskih kompanija i danas su predvodile rast Crobexa. Najviše su porasle dionice Tehnike i IGH-a.

Ukupan promet na Zagrebačkoj burzi danas je iznosio 31,3 milijuna kuna uz porast Crobexa od 1,07 posto, na zaključnih 1.455 bodova. Milijunski promet imalo je pet dionica, od čega tri građevinara. Ipak, najviše se i danas trgovalo HT-om, u ukupnom iznosu od 6,3 milijuna kuna uz porast cijene od 0,82 posto, na zaključnih 208 kuna. Druga najlikvidnija bila je dionica Dalekovoda sa prometom od 5,4 milijuna kuna i porastom cijene za 6,56 posto. I ostalim tvrtkama iz sektora išlo je vrlo dobro: IGH je porastao za 9,73 posto (pet milijuna kuna prometa), Ingra za 1,68 posto (1,2 milijuna kuna prometa), Tehnika za čak 20,15 posto (600 tisuća kuna prometa), a Hidroelektra za 8,88 posto (320 tisuća kuna prometa).

Jedino je dionica Viadukta, koji je danas objavio rezultate poslovanja za 2008., razočarala investitore padom cijene od 0,67 posto (667 tisuća kuna prometa).U društvu milijunaša našla se je i poslovično dosta likvidna dionica Atlantske plovidbe, koja je uz ukupan promet od 2,4 milijuna kuna danas u padu za 0,74 posto. Danas su osim Viadukta poslovne rezultate za proteklu godinu objavili još i Jadranski naftovod, Slavonijatekstil i HTP Orebić. Dionica Janafa doživjela je porast od 6,76 posto (189 tisuća kuna prometa), dok je promet ostalim dvjema dionicama bio zanemariv, tako da se ne zna kako su ulagači reagirali na njihove rezultate poslovanja. (Amir Kulenović)

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Obzirom da naš dragi baron često promaši i ulazi na vrhuncu vala, onda je ovo čisit signal za prodaju [lol]
Zato danas moram vidjeti što iskrcati. Reci barone, imaš još keša i što misliš kupovati? [lol]
NHF

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Evo me !

Ukrcao sam se do kraja. [thumbsup]


ja na nekima već uzeo 100% a ti se tek krcaš.
[/quote]

tako nastaju valovi (ewt)


Evo me !

Ukrcao sam se do kraja. [thumbsup]


I ti siner Brute.A sve izgledalo bajkovito.Vrijeme je za izlazak.A ionako je petak, što bi rekli
kešoljupci.Ipak neću navrat nanos prodavati.Jedino visoko pa me vjerovatno neće dosegnuti.

New Report

Close