Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobra navlakuša na DLKV ,od 347 do 328 poklopilo cijelu podršku, a bilo je i naloga od 500kom ,ako US indexi ne izvuku sitaciju onda će menađeri morati grdo kemijati da vrate potrošeni keš

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



radi usr građevinara ćemo sada i rokati… bem ti takav rast, dok jedni 100% odrade drugi u minus odu

iz aviona se vidjelo da se građevinari umjetno napumpava.
[/quote]
Iako ih nemam, osim neznatno INGRA-e drago mi je zbog onih koji ih imaju, pa bilo umjetno ili ne.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Agram Brokeri su složili zanimljiv i koristan alat za brzi pregled kompanija i peer analizu.

Isti možete skinuti na adresi:

http://www.agram-brokeri.hr/default.aspx?id=27222


Dobra navlakuša na DLKV ,od 347 do 328 poklopilo cijelu podršku, a bilo je i naloga od 500kom ,ako US indexi ne izvuku sitaciju onda će menađeri morati grdo kemijati da vrate potrošeni keš

Oće oće, moš mislit. Hebe se njima za tudje pare, naučili su ženu zadavat naloge pa je zovu; napiši ovaj na ovoliko, napiši onaj na onoliko, poklopit će te [yawn]

Zna li netko zašto fond menadžeri kupuju samo građevince? Što je s brodarima, ATPL najednom ne valja?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Umjetno ili ne evo DLKV opet na 343 u čas…

Al da nešto smrdi, smrdi [undecid]


Dobra navlakuša na DLKV ,od 347 do 328 poklopilo cijelu podršku, a bilo je i naloga od 500kom ,ako US indexi ne izvuku sitaciju onda će menađeri morati grdo kemijati da vrate potrošeni keš

malo naivno kolega,
kaj Vi ne mislite da oni kupuju jedni od drugih?

ti meni prodaj 100 igh, pa cu ja tebi prodati natrag tvojih 100 igh po vecoj cijeni.
ja tebi prodam 1000 dlkv, pa ces ti meni prodati natrag mojih 1000 dlkv po vecoj cijeni.

vuk sit, ovca cijela, a mali ce opet popusiti – jer "ide to gore!"

A THNK je današnje čudo od dionice… Do podneva po 13xx dionica ko u priči, tada najednom žderanje do 1550 iz čista mira… Za ne vjerovati

Hell is Empty and all the Devils are Here

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.455,68 1.07% 81.838.676,32 kn 31.300.659,60 kn 50.538.016,72 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Bilo umjetno ili ne ali Dalekovod prošle godine sve ispod 800 moglo se je smatrati kao poklon.
O Igh mislim da se ne treba ni pričati gdje je bio…
Prem da bi se moglo desiti da se ekipa naglo povuče iz građevinara u neke druge, a ko ostane nasukan njegov problem.

who dares, wins


Kolege insajderi, fond menadžeri i općenito menadžeri, dajte nama običnim ljudima napišite dokle mislite ovo tržište goniti. Tako da znamo, da se ne mučimo s TA, FA i sličnim apsolutno beskorisnim glupostima

E kolega… pa jedino to i je kod nas relevantno… svaki puta se dobro nasmijem kada vidim kojekakve TA i slicno, kao da to na nasem trzistu ista znaci. Trziste nam je cista manipulacija u oba smjera, to je sve.

dobro je meni netko rekao na forumu ,karavani prolaze a psi laju.Šta češ burza je nepredvidiva ,kad bi svi znali kad će dole ili kad će dole ne bi bilo zanimljivo

New Report

Close