Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premalo rastemo na velkom prometu.
Nate čega se ja bojim, da nam opet fondovi ne uvale "jeftinih" hartija, a odu s lovom državi il ko zna di… i onda kiseli se cijelo ljeto.

Od 01.04. će manje love bit potrebno državi, trebat će u svakom slučaju, ali ne kao do sada

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Redovni promet 25.568.568,54
Instituc. promet 49.845.055,58
Ukupni promet 75.413.624,12

who dares, wins



Premalo rastemo na velkom prometu.
Nate čega se ja bojim, da nam opet fondovi ne uvale "jeftinih" hartija, a odu s lovom državi il ko zna di… i onda kiseli se cijelo ljeto.

Od 01.04. će manje love bit potrebno državi, trebat će u svakom slučaju, ali ne kao do sada
[/quote]

Otkud ti to? Država je ispraznila računa mirovinaca da je to muka za gledati, a još uvijek nemamo riješen povrat inozemnog duga nego tek trebamo izaći van s državnim obveznicama. Šuker je rekao: ako nam prođu i netko ih kupi, onda smo spašeni, ako ne, onda idemo u MMF po pare, ali onda se proračun i sva davanja drastično režu i dolaze crni dani. Tako da mi nije jasno što tu vidiš pozitivno?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Hmm izgleda da je mnoštvo u cashu, sviđa mi se to bit će lupanja po asku. Ocjene bar dobro služe kao smjernice.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

građevinari poludili

radi usr građevinara ćemo sada i rokati… bem ti takav rast, dok jedni 100% odrade drugi u minus odu

Hell is Empty and all the Devils are Here

Što učiniše od tržišta, strava.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Neki konstantno kukaju. Valjda su u dionicama dok je pad a u kešu dok je rast…. [huh]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Kolege insajderi, fond menadžeri i općenito menadžeri, dajte nama običnim ljudima napišite dokle mislite ovo tržište goniti. Tako da znamo, da se ne mučimo s TA, FA i sličnim apsolutno beskorisnim glupostima

Hell is Empty and all the Devils are Here


Neki konstantno kukaju. Valjda su u dionicama dok je pad a u kešu dok je rast…. [huh]

Eh, pa nisu svi privilegirani kao vi kolega pa da znaju unaprijed kako će koji natječaj izgledati, kad će koji fond kupovati i sl.

Hell is Empty and all the Devils are Here


radi usr građevinara ćemo sada i rokati… bem ti takav rast, dok jedni 100% odrade drugi u minus odu

iz aviona se vidjelo da se građevinari umjetno napumpava.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

ali i građivinari su najviše i padali

New Report

Close