Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa nek mi netko kaze po kojem to parametru građevinar igh raste ,sta je poceo lijekove proizvodit,dajte zar ne vidite da je ovo sve glupost,nikako za ozbiljne ljude,..dizu cjenu mozda da netko iziđe da imaju za kofere kupit za bjezat.ja sam tu i cekam.,vrijeme je na strani onih koji cekaju,oni na kraju ostaju i dobiju.evo zadnjih 10 dana digli ste mi portfelj 25% hvala vam.ja ne kupujem.cekam .ako mi dignete portfelj 100 % niti onda nece bit kasno.ostat ce nelikvidne i ja cu ih dici 400% tako da cu opet zaradit dobro..pazite da ne posrnete.

Joj deca,kak volim pregrijane oscilatore, nemate pojma

igh će danas i na 3000

Tehnika u blokadi, prva prodaja na 1.740kn [thumbsup]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Dalekovod isto u blokadi, jel tako Valentine [thumbsup]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ


Dalekovod isto u blokadi, jel tako Valentine [thumbsup]

Što?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

I nikom nije lepše neg je nam samo da je tako svaki dan. Joj deca, tak sam vam hepi

Pa jel u blokadi? Možda mi šteka burzovni monitor, to mu je u zadnje vrijeme čest feler???
Pa zato pitam [lol]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

HT pustena brana na asku???

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Izgleda ko da je cijeli svijet u obnovi nakon potresa, kako ovi građevinci rastu [lol]
Ma neka, držim vam fige

Oduvijek se znalo koje su dionice prave tempirane bombe na našem tržištu bilo da idu naglo u plus ili u minus.
Građevinari su taj svoj nagli rast upravo počeli odrađivati, a kad brodari dođu na red mogli bi ovakav rast ponovo gledati, jer se i brodari trenutno trže po smiješnim cijenama.

Periculum in mora.

Premalo rastemo na velkom prometu.
Nate čega se ja bojim, da nam opet fondovi ne uvale "jeftinih" hartija, a odu s lovom državi il ko zna di… i onda kiseli se cijelo ljeto.

New Report

Close