Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Barone, samo da te ispravim nisi izišao na 5000, nego na 5448,16.

izgleda se trejderi iskrcali:-)))

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......




Kad će taj veliki bull rally kod nas., ili je već prošao???

Neke dionice su narasle i do 80% poput IGH.

Nema Crobex benzina da potegne?


IGH je potegnuo.Za njega je bilo goriva.Očito da je počeo selektivni pristup,a to je dobro da i ozbiljni
analitičari nešto zarade.Rast IGH nije špekulacija.On vrijedi i više.I INGR će potegnuti kada dobije trajnu uporabnu dozvolu za Arenu.Ipak se čekaju FI,i gdje postoji i najmanja neizvjesnost
kupnje nema.
[/quote]

Kakav IGH, njega opasno pumpaju, radi samo jednog razloga. Šta misliš koji je to?

Pogledaj ostale dionice !! Ni makac.

ATPL je na 670, na koliko sam ja prodavao prije 2 tjedna. Likvidnost mala.

Bidovi jako nisko kad krene okret trenda. Panika i euforija se izmjenjuju svaki dan.

To je zdravo trgovanje???
[/quote]
Ma koje pumpanje IGH.Dobit po dionici 500 kn ,barem se toliko očekuje.Za jednu takvu firmu od
renomea 5.000 kn je super povoljan ulaz.Ipak diskontirajmo to sa 30% i dođemo do minimalno 3.500.
Ako idućih godina budu zarađivali kao i do sada povrat kapitala u pet godina.A ako kriza i potraje dvije godine povrtat u sedam godina.To na cijenu od 3.500.To je izvrstan plasman kapitala.
Međutim,s obzirom na ovoliki rast može se samo pričati da su neke dionice podcijenjenije od IGH,a
nema ni govora o precjenjenosti IGH.
Naravno da sve ovo pada u vodu u slućaju stećaja.Propali su i veliki svjetski giganti,pa tako može
i svaka firma na ZSE.Naravno,to je rizik ovog posla.





Kad će taj veliki bull rally kod nas., ili je već prošao???

Neke dionice su narasle i do 80% poput IGH.

Nema Crobex benzina da potegne?


IGH je potegnuo.Za njega je bilo goriva.Očito da je počeo selektivni pristup,a to je dobro da i ozbiljni
analitičari nešto zarade.Rast IGH nije špekulacija.On vrijedi i više.I INGR će potegnuti kada dobije trajnu uporabnu dozvolu za Arenu.Ipak se čekaju FI,i gdje postoji i najmanja neizvjesnost
kupnje nema.
[/quote]

Kakav IGH, njega opasno pumpaju, radi samo jednog razloga. Šta misliš koji je to?

Pogledaj ostale dionice !! Ni makac.

ATPL je na 670, na koliko sam ja prodavao prije 2 tjedna. Likvidnost mala.

Bidovi jako nisko kad krene okret trenda. Panika i euforija se izmjenjuju svaki dan.

To je zdravo trgovanje???
[/quote]
Ma koje pumpanje IGH.Dobit po dionici 500 kn ,barem se toliko očekuje.Za jednu takvu firmu od
renomea 5.000 kn je super povoljan ulaz.Ipak diskontirajmo to sa 30% i dođemo do minimalno 3.500.
Ako idućih godina budu zarađivali kao i do sada povrat kapitala u pet godina.A ako kriza i potraje dvije godine povrtat u sedam godina.To na cijenu od 3.500.To je izvrstan plasman kapitala.
Međutim,s obzirom na ovoliki rast može se samo pričati da su neke dionice podcijenjenije od IGH,a
nema ni govora o precjenjenosti IGH.
Naravno da sve ovo pada u vodu u slućaju stećaja.Propali su i veliki svjetski giganti,pa tako može
i svaka firma na ZSE.Naravno,to je rizik ovog posla.
[/quote]

Oćeš se tući po glavi kad IGH dođe ponovo na 1000 kn ???

Zaboravi LOGIKU na burzi !

Ne bojim se ja kupnje ATPL na 1000kn, IGH na 4000kn, INGR-e na 80kn, ali nije još bear market

završio.

A ja mislio da je pobjednik dana IGH [huh]

http://www.seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-dalekovod-skokom-od-5%2c3%25-zvijezda-dana,41069.html

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Tko izlazi na INGRI, veliki nalozi na prodaji skriveni?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Janaf bi uz ove rezultate mogao i u blokadicu [wink]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ






Kad će taj veliki bull rally kod nas., ili je već prošao???

Neke dionice su narasle i do 80% poput IGH.

Nema Crobex benzina da potegne?


IGH je potegnuo.Za njega je bilo goriva.Očito da je počeo selektivni pristup,a to je dobro da i ozbiljni
analitičari nešto zarade.Rast IGH nije špekulacija.On vrijedi i više.I INGR će potegnuti kada dobije trajnu uporabnu dozvolu za Arenu.Ipak se čekaju FI,i gdje postoji i najmanja neizvjesnost
kupnje nema.
[/quote]

Kakav IGH, njega opasno pumpaju, radi samo jednog razloga. Šta misliš koji je to?

Pogledaj ostale dionice !! Ni makac.

ATPL je na 670, na koliko sam ja prodavao prije 2 tjedna. Likvidnost mala.

Bidovi jako nisko kad krene okret trenda. Panika i euforija se izmjenjuju svaki dan.

To je zdravo trgovanje???
[/quote]
Ma koje pumpanje IGH.Dobit po dionici 500 kn ,barem se toliko očekuje.Za jednu takvu firmu od
renomea 5.000 kn je super povoljan ulaz.Ipak diskontirajmo to sa 30% i dođemo do minimalno 3.500.
Ako idućih godina budu zarađivali kao i do sada povrat kapitala u pet godina.A ako kriza i potraje dvije godine povrtat u sedam godina.To na cijenu od 3.500.To je izvrstan plasman kapitala.
Međutim,s obzirom na ovoliki rast može se samo pričati da su neke dionice podcijenjenije od IGH,a
nema ni govora o precjenjenosti IGH.
Naravno da sve ovo pada u vodu u slućaju stećaja.Propali su i veliki svjetski giganti,pa tako može
i svaka firma na ZSE.Naravno,to je rizik ovog posla.
[/quote]

Oćeš se tući po glavi kad IGH dođe ponovo na 1000 kn ???

Zaboravi LOGIKU na burzi !

Ne bojim se ja kupnje ATPL na 1000kn, IGH na 4000kn, INGR-e na 80kn, ali nije još bear market

završio.
[/quote]
Tako je Barone,samo čekaj vjerojatno će doći tvojih 5 minuta, pogotovo od 01.04. kada se poveća likvidnost, možda čisto zbog sigurnosti da se na IGH postaviš na 500, a do tada se smij nama luđacima koji sad ulaze

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

POSLOVNI REZULTATI
Hotel Dubrovnik ostvario niži povrat na kapital
Autor/izvor: Tomislav Petrov, tomislav.petrov@seebiz.eu
KOMENTAR – Povrat na kapital Hotela Dubrovnik smanjen je kao posljedica smanjenja marže neto dobiti i koeficijenta obrtaja ukupne imovine, unatoč povećanja koeficijenta financijske poluge.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/hotel-dubrovnik-ostvario-nizi-povrat-na-kapital,41077.html


Janaf bi uz ove rezultate mogao i u blokadicu [wink]

Evo sad ću ga sterati


Janaf bi uz ove rezultate mogao i u blokadicu [wink]

Rezultati su već bili poznati.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Janaf bi uz ove rezultate mogao i u blokadicu [wink]

Da ,još jedna dionica sa većom dobiti u 2008 nego u 2007.

New Report

Close