Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



…Rusi odustali od luksuza u CG…samo da CG ne odustane od gradnje autoputa i td…

E to bi bilo nešto novo !
[/quote]

gdje crpis toliko energije?

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...




…Rusi odustali od luksuza u CG…samo da CG ne odustane od gradnje autoputa i td…

E to bi bilo nešto novo !
[/quote]

gdje crpis toliko energije?
[/quote]

mora biti protuteža kako nebi opet bilo brzopletih poteza pa posle plača.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

mice se prodaja na dlkv…tako treba [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


mice se prodaja na dlkv…tako treba [thumbsup]

raste kupnja na gotovo svima,sad sam bas gledao malo naloge…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Otvaranje -0,32%

Promet 1. milja

Uvijek sam govorio kako je jedna od najboljih stvari na ovom forumu ta što se ne brišu postovi pa tako svatko tko želi može provjeriti tko je, što je i kad je nešto napisao na ovim stanicama i onda to usporediti s cijenama pojedine dionice taj dan ( sat) s onima nekoliko dana ( sati) poslije.

Naravno da će uvijek postojati oni koji sve svoje ili nečije uspjehe kao i neuspjehe u tim predviđanjima pripisivati sreći ( nesreći ) , pa ću samo za te još jednom napisati dijalog iz filma KOCKARI, kad glavni lik na kraju filma kreće u Las Vegas.

Kennedy Airport.

– So, where you headed? – I’m going to Vegas.
– Vegas, huh? – Yeah.
Good luck, man.
[Mike Narrating] People insist on calling it luck.
p.s. Što se tiče današnjeg dana na našem tržištu kapitala nema mnogo mudrolije, uostalom tako je i svaki dan.

Imate dvije strane na kojima možete ako želite igrati. Jedna je kupnja, a druga je prodaja.
Ako pak ne želite igrati, za Vas ima mjesta u gledalištu i čekajte neko svoje vrijeme kad se želite uključiti u ove opasne igre gdje se može mnogo dobiti, a i mnogo izgubiti što su na svojoj koži mnogi osjetili dok su kupovali precijenjene dionice koje im je netko lijepo upakirao i prodao.

Najbolja je stvar to što bez obzira gdje se vi trenutno nalazite ( igrate ili samo gledate sa strane :
SHOW MUST GO ON

Periculum in mora.

E a zakaj nismo još poletili, ak je bull i to još na raketni pogon.
Kaj idemo na stabilan rast? [thumbsup]


E a zakaj nismo još poletili, ak je bull i to još na raketni pogon.
Kaj idemo na stabilan rast? [thumbsup]

Čini se da je bull stvarno krenuo… već neko vrijeme ne vidim panike nigdje. Tko se nije ukrcao, magarac bio [lol]

Hell is Empty and all the Devils are Here


E a zakaj nismo još poletili, ak je bull i to još na raketni pogon.
Kaj idemo na stabilan rast? [thumbsup]

Lijep rast na nekim dionicama, to što se indeks računa nenormalno, stvar je drugih.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Očekuje nas danas stagnacija, kao i u europi.

Na početku visoki ask je uzrokovao veliki plus u nekoliko dionca.

Evo nas opet u minusu. -0,08%. Kopija europe.


E a zakaj nismo još poletili, ak je bull i to još na raketni pogon.
Kaj idemo na stabilan rast? [thumbsup]

Pa jučer smo poletili krajem dana i sada se trguje po tim večim cijenama,a ako pogledate mostisch
vidljivo je da na nizu dionica imamo veliki plus u odnosu na jučer tj.cijene su veće od jučerašnjeg
prosijeka.I to je odlično.



E a zakaj nismo još poletili, ak je bull i to još na raketni pogon.
Kaj idemo na stabilan rast? [thumbsup]

Lijep rast na nekim dionicama, to što se indeks računa nenormalno, stvar je drugih.
[/quote]

Isto tako kao i jučer na mojim dionicama stagnacija, napominjem imam samo najlikvidnije.
To što nelikvidne rastu nenormalo, slažete li se?
Kakav je onda bull krenuo?
I jel on kreće od nelikvidnih ili kako?

New Report

Close