Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čestitke jutrošnjim kupcima. Hvala hvala [tongue]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Upalili su se motori…..samo tak? nekome se diglo i idemo….? nevjerojatno.

nisu se upalili motori.
tocno znamo gdje se nalazimo.
sve po starom.

Danas ujutro su dionice bile preskupe pa smo pali, a pred kraj trgovanja su dionice bile

prejeftine. Neka mi to netko objasni?

I čemu euforija kad je ATPL rasla 0,21% na dobre vijesti iz vana, i INGR-a samo 1%.

Zašto nismo poletili jako gore???

Danas smo vidjeli koliko je šupalj BID kad krenemo dolje. Pametnom dosta.

Da nebi tko pomislio da se crobi zazelenio radi amera i evrope [tongue] Obratno,svi se oni danas zelene zbog našeg rebalansa [tongue] evo i dokaza ………….http://www.seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-rebalans-donio-preokret-i-rast-crobex-a-od-1%2c87%25,41016.html

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Danas ujutro su dionice bile preskupe pa smo pali, a pred kraj trgovanja su dionice bile

prejeftine. Neka mi to netko objasni?

I čemu euforija kad je ATPL rasla 0,21% na dobre vijesti iz vana, i INGR-a samo 1%.

Zašto nismo poletili jako gore???

Danas smo vidjeli koliko je šupalj BID kad krenemo dolje. Pametnom dosta.


I dalje sam u dionicama 100%.Logično jer je crobex smješno nisko.
Uz uobičajeni diskont od 30% koje pripada ovakvim burzama kao ZSE trebali bi biti na 3.250,
što znaći da smo podcijenjeni 2,25 puta.
Normalno da u kupnji ne treba biti euforičan.Danas su mali ulagaći imali izvrsnih prilika za ulaz.
Svi brodari su jeftini,ali nisu u modi.
Neki građevinari kao IGH su žestoko uzletili i postavlja se pitanje da li je to sada skupo.Sigurno nije
ali možda i da prema drugim koji tapkaju na mjestu,kao INGRA ,THNK.
Za IGH znamo da dolazi izvrsno izvješće i onaj koji kupuje može biti miran.

Za Ingru i Tehniku neizvjesno je kakvi će biti četvrti kvartal i zato na tim dionicama nema jakog rasta kao kod IGH.
Za ulaz još nije kasno,jer dinice rastu selektivno,što je i dobro jer uvijek imamo vremena za ukrcaj.
Šupalj bid u lošem sentimentu i šupalj ASK u dobrom sentimentu.To donosi veliku volatilnost,ali to
je odlična prilika za špekulanta.Prošlo je vrijeme kada smo tonili kao olovo i kada je svaka kupnja
bila loša kupnja.
Ali za surfati na valovima mora se..KUPITI da bi se moglo prodati.
Meni osobno rast ne odgovara jer svaka dividenda donosi manje papira koji postaju skuplji.


Da nebi tko pomislio da se crobi zazelenio radi amera i evrope [tongue] Obratno,svi se oni danas zelene zbog našeg rebalansa [tongue] evo i dokaza ………….http://www.seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-rebalans-donio-preokret-i-rast-crobex-a-od-1%2c87%25,41016.html

golube daj se naj šalit! [lol]



Možda treba početi razmišljati o povratku u HT dok se još da jer po svemu sudeći ispod 200 do dividende ne će biti. Može biti jedino skuplje.

hoće, izdržat će do dividende,a sljedeći dan će pasti 20 kn dolje. samo ti kupuj HT kolega [bye]
još kad država bankrotira i ljudi ostanu bez posla (što je svaki dan primjetno) pa ćeš vidjeti tko će telefonirati…gasit će se brojevi mobitela dok si reko keks
[/quote]

Kaj misliš da ne ću? Besplatna vožnja na cca +7-8%. Bio bi lud da to propustim. Kaj bude poslije dividende to više ne će biti moj problem.

who dares, wins

ljudi moji, par nickova je toliko usra*o forum da mi ga se vise i ne da čitati. par likova stalno predbacuju jedni drugima nesto, trkeljaju da ak jedan dan malo bolje potegnemo da ćemo padat duplo jače, a kaj je najgore, bez ijednog jedinog dobrog objašnjenja….ja niti niti za sebe a kamoli te likove smatram da imaju pojma o ikakvim pravim pokazateljima ili pravim razlozima zašto burza tak odreagira svaki dan, pogotovo u vremenima u kojima jesmo. sve ljude koji su kolko tolko držali ovaj forum sa nekim stvarnim faktima i koji su znali neš, njih ste otjerali a ovaj forum pretvarate u organizirano i nažalost dozvoljeno spamanje.


ljudi moji, par nickova je toliko usra*o forum da mi ga se vise i ne da čitati. par likova stalno predbacuju jedni drugima nesto, trkeljaju da ak jedan dan malo bolje potegnemo da ćemo padat duplo jače, a kaj je najgore, bez ijednog jedinog dobrog objašnjenja….ja niti niti za sebe a kamoli te likove smatram da imaju pojma o ikakvim pravim pokazateljima ili pravim razlozima zašto burza tak odreagira svaki dan, pogotovo u vremenima u kojima jesmo. sve ljude koji su kolko tolko držali ovaj forum sa nekim stvarnim faktima i koji su znali neš, njih ste otjerali a ovaj forum pretvarate u organizirano i nažalost dozvoljeno spamanje.

Slazem se


ljudi moji, par nickova je toliko usra*o forum da mi ga se vise i ne da čitati. par likova stalno predbacuju jedni drugima nesto, trkeljaju da ak jedan dan malo bolje potegnemo da ćemo padat duplo jače, a kaj je najgore, bez ijednog jedinog dobrog objašnjenja….ja niti niti za sebe a kamoli te likove smatram da imaju pojma o ikakvim pravim pokazateljima ili pravim razlozima zašto burza tak odreagira svaki dan, pogotovo u vremenima u kojima jesmo. sve ljude koji su kolko tolko držali ovaj forum sa nekim stvarnim faktima i koji su znali neš, njih ste otjerali a ovaj forum pretvarate u organizirano i nažalost dozvoljeno spamanje.

Pošto su im stare iskusnjare pišući po forumima uvaljali dionice na Crobexu 5k, red bi bio da ih barem pustimo da pišu po forumu. Dobrano su platili to pravo. A možda svojim pisanjem nađu nekog kome će dalje uvaljati svoje dionice, makar čisto sumnjam.

…Rusi odustali od luksuza u CG…samo da CG ne odustane od gradnje autoputa i td…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…Rusi odustali od luksuza u CG…samo da CG ne odustane od gradnje autoputa i td…

E to bi bilo nešto novo !

New Report

Close