Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tipični hrvatski jal, zavist i zloba. Svi su jadni i bjedni, pokvareni i nesposobni, osim nas. Dobili smo SP u rukometu i “sjajno se nosimo” u pripremi!!!

Ja sam govorio o Ukrajini u kojoj sam bio i vidio što znači ta zemlja.

Poljska je OK.

I love the Smell of Profits in the Morning


stock: ” Tipični hrvatski jal, zavist i zloba. Svi su jadni i bjedni, pokvareni i nesposobni, osim nas. Dobili smo SP u rukometu i “sjajno se nosimo” u pripremi!!! ” Ja sam govorio o Ukrajini u kojoj sam bio i vidio što znači ta zemlja. Poljska je OK.

Takodjer.
Odi na pumpu u Ukrajinu pa ce te cuvati sa AK 47.
Strasno.
Ah da, komentari trgovanja.
PA gradjevinci nisu tako lose prosli.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Po meni ipak manja sramota nego da su Bugarska i Rumunjska clanice EU!
Fuj!

E ovo se jako slazem da je sramota. Ali po nas jer smo svojim sra… dopustili da ovakve 2 prcije od drzava udju u EU prije nas.

Na TNSA lijepo se slaže kupnja, tu je i otpor ili akumulacija odabranih:

Kupnja – TNSA-R-A
1 8.410,01
6 8.410,00
2 8.403,00
1 8.402,01
10 8.400,00

Prodaja – TNSA-R-A
8 8.537,99
11 8.538,00
5 8.539,00
5 8.540,00
2 8.549,00

Opet malo off topic. Koja nam je sigurnost trgovanja preko internet bankarstva? Da li se može desiti da nam netko provali lozinku i pin i plati s našeg računa? Jel čuo možda netko da se slično dogodilo u RH? Znam da u banci kažu da je sigurno ali to što oni kažu ja vješam mačku o rep.

[smiley1][smiley2]

Ne znam da li netko prati ATLN, evo nas ispod 170.

Bolje prekasno nego nikad.


Opet malo off topic. Koja nam je sigurnost trgovanja preko internet bankarstva? Da li se može desiti da nam netko provali lozinku i pin i plati s našeg računa? Jel čuo možda netko da se slično dogodilo u RH? Znam da u banci kažu da je sigurno ali to što oni kažu ja vješam mačku o rep.

Ne znam kako je kod tebe ali ja na e-zabi imam token iz kojeg dobijem šifru za pristup. Naravno, uvijek dobiješ drugačiju šifru tako da ti je ne može netko provalit. Ako želiš napraviti nekakvu transakciju onda moraš unijeti drugi tip šifre nego za samo gledanje. Osim toga sve ide preko SSL-a.
Meni to izgleda dovoljno sigurno. Najveći rizik je možda da ti netko ukrade taj token ali i on se blokira nakon par puta što ukucaš krivi PIN tako da bi i to trebalo biti sigurno osim ako lopov ne dozna tvoj PIN za token.

što nam je crobex u minusu?

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

klackalica:

Europa je sva u crvenom. Korekcija dolazi ??? [smiley3]

pitaj mamu i traži čašu mlijeka da ti rastumači detalje

Ušli smo u Europu !!!
Crobex -0.05%
VIN – 0.18%

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]


Ušli smo u Europu !!!
Crobex -0.05%
VIN – 0.18%

Ti si samo jedan običan druker i ništa drugo i želiš ljudima zlo, a nalaziš se na kupnji sigurno, ali dobro.

do kraja dana se vracamo u +

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

New Report

Close