Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čini mi se da je konačno krenuo novi val navlačenja cijena prema gore. Neki dan nakon objave posla u Crnoj gori pozitivne blokade na Tehnici i IGH, danas dođe Profumo ode Zaba, navrati CEO Unilevera, ode Ledo….

Prije 2-3 mjeseca ovakve vijesti bi prošle nezapaženo, a sada uzrokuju pozitivne blokade…


Čini mi se da je konačno krenuo novi val navlačenja cijena prema gore. Neki dan nakon objave posla u Crnoj gori pozitivne blokade na Tehnici i IGH, danas dođe Profumo ode Zaba, navrati CEO Unilevera, ode Ledo….

Prije 2-3 mjeseca ovakve vijesti bi prošle nezapaženo, a sada uzrokuju pozitivne blokade…

Tako izgleda. Medutim mene najvise raduje da se ask ne pomice previse, ne da se vise olako dionice kao prije. Sada se na vecini mora skidati sa aska ukoliko se zeli doci u vlasnistvo istih.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Je li to samo meni ili i vama ostalima ne radi e-trade od hite?



Čini mi se da je konačno krenuo novi val navlačenja cijena prema gore. Neki dan nakon objave posla u Crnoj gori pozitivne blokade na Tehnici i IGH, danas dođe Profumo ode Zaba, navrati CEO Unilevera, ode Ledo….

Prije 2-3 mjeseca ovakve vijesti bi prošle nezapaženo, a sada uzrokuju pozitivne blokade…

Tako izgleda. Medutim mene najvise raduje da se ask ne pomice previse, ne da se vise olako dionice kao prije. Sada se na vecini mora skidati sa aska ukoliko se zeli doci u vlasnistvo istih.

[/quote]

Je,imate praf,stojim na bidu na tri dionice i niko me ne ferma ni pol posto,bik mamicu.
Morala bum po asku opalit kak u stara dobra vremena


Puca se po bankarima. Nešto se događa?

Ja samo znam šta MMF kaže za banke na Balkanu uskoro !!!


Nemojte samo tako skakati.
Dug je put pred nama. Bit će još tu svega. Pamet u glavu i oprez.

Ja sam danas 70% vani, svaki put kada ameri donose ovakve odluke tržište se ponaša suprotno od očekivanja, rađe ponovo uđem malo skuplje nego da me se opere 10ak % ,makar mi na kraju dođe na isto

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Nemojte samo tako skakati.
Dug je put pred nama. Bit će još tu svega. Pamet u glavu i oprez.

Ja sam danas 70% vani, svaki put kada ameri donose ovakve odluke tržište se ponaša suprotno od očekivanja, rađe ponovo uđem malo skuplje nego da me se opere 10ak % ,makar mi na kraju dođe na isto
[/quote]

Kad je najbolje, treba iskočiti. Svaka pohvala, kolega. [thumbsup]

crob j probio 1400,meni se to svidja neznam za kešolovce…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


crob j probio 1400,meni se to svidja neznam za kešolovce…

Mwni se čini ko odbijanac sutra i lagana korekcija.

Zar stvarno ne možemo probiti tih 1407(jesmo,ali to je zanemarivo).
A koliko mi se čini ni EU baš ne reagira na amere kao inaće.Izgleda da su naučili lekciju od njih.
Ovaj put baš nemaju puno povjerenja u njih.


Zar stvarno ne možemo probiti tih 1407(jesmo,ali to je zanemarivo).
A koliko mi se čini ni EU baš ne reagira na amere kao inaće.Izgleda da su naučili lekciju od njih.
Ovaj put baš nemaju puno povjerenja u njih.

Uskoro će biti ponovo diskonta.

Market je nestabilan, pa kako raste, tako se može vrlo brzo srušiti. Na malom prometu.

Stojim na asku sa 300 komada i nitko da udari.

Interesantno je to što na ovom tržištu mnogi dioničari krive druge za pad svojih dionica, a sada kad imaju previše podcijenjenih dionica na tržištu ( neke su drastično podcijenjene npr. JDPL ) oni još uvijek čekaju da se dionice vrate u normalne vode pa da ih onda kupuju.

Moguće je da će im opet netko drugi biti će biti kriv, ako ove podcijenjene dionice opet polete a oni se ne stignu ukrcati.

Periculum in mora.

New Report

Close