Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex se prepolovio od današnjeg maximuma. HM !?

Hebote led nemaš što kupiti a da ne digneš cijenu 10%. Prestrašno! [thumbsup]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ


Hebote led nemaš što kupiti a da ne digneš cijenu 10%. Prestrašno! [thumbsup]

Ulazmo u razdoblje velike volatilnosti !!!

Kako je danas +10%, tako i sutra može biti -10% vrlo lako.


Hebote led nemaš što kupiti a da ne digneš cijenu 10%. Prestrašno! [thumbsup]

E za to je trebalo skupljati prije, malo po malo. Premda ni sad ni je kasno ako gledaš šta će tek na jesen da bude. Viro na 200, Belišće isto??? Ne bude se to skoro ponovilo. I puno drugih smiješnih cijena.

who dares, wins

Deca, ovi me brineju sve više i više

Sanader primio predsjednika UniCredita

Predsjednik Vlade Ivo Sanader je u nazočnosti ministra financija Ivana Šukera u Banskim dvorima primio predsjednika Uprave UniCredit grupe, vlasnice Zagrebačke banke, Alessandra Profuma i predsjednika Uprave Zagrebačke banke Franju Lukovića.
Kako se ističe u današnjem priopćenju iz Vlade, Sanader i Profumo su razmotrili aktualnu financijsku i ekonomsku situaciju te suradnju države i Zagrebačke banke pri čemu je istaknuta važna uloga Zagrebačke banke u financijskom sustavu Republike Hrvatske. Sanader i Profumo suglasili su se da je dosadašnja suradnja bila dobra te su dogovorili nastavak suradnje u sljedećem razdoblju pri čemu je Profumo pozdravio skorašnji ulazak Hrvatske u članstvo NATO saveza, zaključuje se u priopćenju.

FINO, svi su se mali ukrcali [thumbsup]


Deca, ovi me brineju sve više i više

Dok si ti zabrinut, ja sam zadovoljan. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Hebote led nemaš što kupiti a da ne digneš cijenu 10%. Prestrašno! [thumbsup]

E za to je trebalo skupljati prije, malo po malo. Premda ni sad ni je kasno ako gledaš šta će tek na jesen da bude. Viro na 200, Belišće isto??? Ne bude se to skoro ponovilo. I puno drugih smiješnih cijena.
[/quote]

Što to meni govoriš ja sam na vrijeme upozoravao da se kupuje [bye]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Puca se po bankarima. Nešto se događa?


Puca se po bankarima. Nešto se događa?

Zbog kamata jer ih mrze.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ATX – 1660 , a mi samo 1395 …..
ATX skoro 300 od dna a mi mizerno ,……

Mislim da i mi možemo potegnut do kraja tjedna do bar 1500 … [thumbsup]

smanjuje se minus.......

Nemojte samo tako skakati.
Dug je put pred nama. Bit će još tu svega. Pamet u glavu i oprez.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close