Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


crobex + 0,42 %

sreća što nismo u Evropi [smiley1]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Poljska i Ukrajina dobili EURO! Ajde sada Tehnika, Ingr i ostali građevinarci dolje. Riskirali ste kupujući po visokoj cijeni, sad to morate platiti. prodajte hitno i kupite đuru![smiley1]

Srušilo HDEL na 837,00. Uspjeli su jučer poplašiti ekipu koja se danas iskrcava.

Moram priznati da me iznenadilo.

I love the Smell of Profits in the Morning

to sa EUROM 2012 je stvarno sramota

dati prvenstvo zemlji koja je politički nestabilna kao Ukrajina je stvarno tragedija, a nama malima se ponavlja ista priča kao sa Mediteranskim igrama u Rijeci.

kad si mali i nemaš jak lobi i vrijedne energente, onda se ni ne moraš kandidirati

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

100.000 mil stanovnika prema 15.000 pa ti vidi …

iako je sramota da Ukrajina dobije prvenstvo …

I love the Smell of Profits in the Morning

Po meni ipak manja sramota nego da su Bugarska i Rumunjska clanice EU!
Fuj!

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


to sa EUROM 2012 je stvarno sramota

dati prvenstvo zemlji koja je politički nestabilna kao Ukrajina je stvarno tragedija, a nama malima se ponavlja ista priča kao sa Mediteranskim igrama u Rijeci.

kad si mali i nemaš jak lobi i vrijedne energente, onda se ni ne moraš kandidirati

Ima još 5 godina, za koje vrijeme se političke prilike mogu 5 puta promijeniti.

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

pa to ti je kad je onaj ukrajinac bogatiji od cijele nase zemlje i uz to je i visokopozicioniran nogometni duznosnik… obecao je svemirske stadione i brda i doline… a mi nemremo lobirati nis..

nadam se da ova vijest nece srusiti gradjevinare…

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.


Poljska i Ukrajina dobili EURO! Ajde sada Tehnika, Ingr i ostali građevinarci dolje. Riskirali ste kupujući po visokoj cijeni, sad to morate platiti. prodajte hitno i kupite đuru![smiley1]

Kaj ti misliš da INGRA radi samo u Hrvatskoj..Ajd` se malo informiraj.
Ne bi me začudilo da upravo naši građevinci dobe kakav posel u Ukrajni i Poljskoj..
A rast cijena …konkretno INGRE nema veza s ovim fudbalskim s…..m.[smiley7]


100.000 mil stanovnika prema 15.000 pa ti vidi …

iako je sramota da Ukrajina dobije prvenstvo …

Tako je, važno je tržište i money.

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo

U potpunosti se slažem se za Bugare i Rumunje i EU, to je puno gore od današnjeg izbora. No možda malo pretjerujete za Ukrajinu. Ipak su im boljševici sagradili velebne stadione, a nama? Samo Marakanu, jasno, a ostalo 0 bodova… kao i autoceste…i tvornice…
P.S. možda sve ovo baš i nema smisla s topicom, pa neću više…

Tipični hrvatski jal, zavist i zloba. Svi su jadni i bjedni, pokvareni i nesposobni, osim nas.
Dobili smo SP u rukometu i “sjajno se nosimo” u pripremi!!!

New Report

Close